Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Michaś (707)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Robson (479)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Anna (476)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
RafciOo (174)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Zero (173)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Fenek (45)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
pczyż (8)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 
Arheros (5)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

4 posters

 :: Uniwersa :: Naruto :: Wszyscy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 15th 2008, 17:16

Kenji próbując wykonać medyczne jutsu poczuł w sobie pustkę. Wydał z siebie lekki 'ochłap' chakry, nie przynosząc sobie ulgi. Obcy odrzekli zaraz po zadaniu pytania - Shinobi zmierzający do Konohy z wioski Wodospadu - Nim zdanie zostało dokończone, ujrzał niebieskowłosą kunoichi, która podeszła do Niego pytając - Co Ci się stało? - nie wyraziła tym specjalnych emocji. Rozejrzała się dookoła jakby szukając zagrożenia, a następnie spojrzała na Niego takim wzrokiem, że chłopak mógł wyczytać coś w stylu 'ale ciacho'.


Ostatnio zmieniony przez Przepon dnia Wrzesień 19th 2008, 18:38, w całości zmieniany 1 raz
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 15th 2008, 20:42

(Michał nie napisałeś jej mojej odpowiedzi. Skąd wiem, nie świeci się jej folder Very Happy)

- Jestem Kenji Chan Shinobi Pierwszej Drużyny Międzynarodowej. A wy kim jesteście ? - to powiedział po tym jak wstał.

Napisze posta w oparciu o to założenie że Shinobi (w zasadzie Kuniochi czy jakoś tak) wodospadu zadała pytanie potem.

Spojrzał na młodą dziewczynę z lekkim przerażeniem, zakłopotaniem i wyrazem twarzy mówiącym "Już wiem jak czuje się Robek oblęgany przez 13 latki". Rozejrzał się po wszystkich oczekując odpowiedzi na jego pytanie po czym odpowiedział na ich.

- Szczerze...? Nie wiem. Przypuszczam że zaatakowało mnie Akatsuki. Już od dawna na mnie polowali. Na początku z kimś walczyłem ale był niewidzalny i gdy go zraniłem myślałem że uciekł, tymczasem wpadłem najprawdopodobniej w ich GenJustu i to był mój koniec. A potem to już raczej wy mi powinniście powiedzieć co się działo. - podrapał się po głowie trzymając się na ranę na klatce.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 15th 2008, 21:25

Orino zmarszczyła lekko brwi. "Akatsuki? Hmnn... To stąd ta dziwna pieczęć." - pomyślała. Wyprostowala się, skrzyżowała ręce na piersiach i patrząc w dal, zimnym tonem rzekła:
- My powinniśmy ci powiedzieć, mówisz? Na moje oko to pewnie złapali cię kilka dni temu, wyssali z ciebie demona i porzucili na tej drodze. Ale w takim wypadku niezwykle dziwny byłby fakt, że nadal oddychasz. - skończywszy spojrzała złowrózebnie prosto w oczy chłopca. Nie spuszczając z niego wzroku, spytała:
- Co o tym sądzisz, sensei?
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 16th 2008, 18:28

Sensei spojrzał na Nich drapiąc sie po skroni. - Cóż...to może być prawda. Nie wyciągajmy jednak pochopnych wniosków. Mamy teraz ważniejsze zadanie. - wyjął z torby małą pigułkę, wpatrując się w nią przez chwilę. - Myślę, że to Ci pomoże. Jeśli chcesz, możesz ruszyć z Nami do Konohy. Jeśli nie...cóż, trzymaj się - po tych słowach dźwignął dłoń do góry, dając drużynie znak, że ruszają dalej. Nie zwracając dłużej uwagi na Kenji'iego wszyscy zaczęli oddalać się powoli. Orino nadal jednak stała przypatrując się mu.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 16th 2008, 21:40

My powinniśmy ci powiedzieć, mówisz? Na moje oko to pewnie złapali cię kilka dni temu, wyssali z ciebie demona i porzucili na tej drodze. Ale w takim wypadku niezwykle dziwny byłby fakt, że nadal oddychasz.- na słowa młodego genina Kenji zaśmiał się głośno.

- He he he he he... Ehh... Taka młoda a taka wścibska i podejrzliwa. - otarł łezkę robawienia biorąc od ich Sensei pigłuke dziękując za nią.

- Dziękuje. - po czym reszta drużyny ruszyła Kenji miał ruszyć wraz z nimi gdy nagle spostrzegł że ona nadal się na niego patrzy.

- No co ?!? Idę z wami, musze złożyć stosowny raport Tsunade. - powiedział do niej ruszając za resztą po drodze sprawdzając, czyszcząc ubranie i sprzet.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 16th 2008, 22:36

Orino zdziwiła sie nieco zachowaniem tego chłopaka lecz nie dała tego po sobie poznać. Szybkim krokiem dołączyła do grupy, mijając Kenji'iego powiedziała chłodno:
- Ze mną się nie zaczyna.
Zajęła miejsce w pochodzie zaraz koło sensei, idąc zaś uważnie obserwowała drogę.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 17th 2008, 18:38

Ruszyła. Sprawnie skacząc wśród drzew niczym wiewiórka dołączyła do reszty. Jej słowa mogły dać Kenji'emu do myślenia. Nie wiedział w jakiej formie jest teraz. Czy nadal będzie tak świetnym shinobi. Musiał się o tym przekonać.

Cała grupa Taki Gakure przemierzała dalej las, najwyraźniej na Niego nie czekając. W między czasie sensei rzekł do Orino - Orino...moim zdaniem powinnaś być dla Niego milsza. Nie chcemy konfliktu z Konohą, a powinnaś wiedzieć, że Nasze 'dobre' stosunki z Nimi, mają bardzo słabe fundamenty. Konflikt wisi na włosku - najwyraźniej czekał na jej reakcję/odpowiedź bo utrzymywał jej tempo cały czas. Ton jego głosu brzmiał pouczająco, szczególnie, że Orino całkiem lubiła tego shinobi.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 18:48

- Przecież wiesz, sensei, że uważam okazywanie ludziom sympatii za zbyteczne. Ale skoro przedstawiasz sprawę w ten sposób to postaram się być... miła - ostatnie słowo ledwie przeszło jej przez gardło. - Daleko jeszcze do Konohy?
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 18:55

Kenji przez chwilę patrzał na powoli oddalającą się grupę shinobi. Po czym ruszył za nimi na początku powoli potem coraz szybciej sprawdzając w jakiej jest formię by rozłożyć swoje siły. Wyprzedził ich szukając przywódcy grupy skacząc koło niego.

- Przepraszam że ponownie przeszkadzam, ale skoro oboje podróżujemy do Konohy to w zamian za pomoc mogę was poprowadzić i dotrzecie tam szybciej. - zaproponował Kenji patrząc na reakcję ich sensei, jednocześnie uważnie skacząc z drzewa na drzewo.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 17th 2008, 19:05

- Rozumiem - sensei skinął głową w stronę Orino, całkiem zadowolony z rezultatu jaki osiągnął, kiedy spostrzegł Kenji'ego. Nie spotkały się jednak ich spojrzenia. Sensei był zbyt zajęty drogą, lecz dał ręką znać, że słucha co chłopak mówi. Kiedy przyszedł czas na jego kwestię. - W porządku. Chociaż wiemy, gdzie jest Konoha, możesz Nam pomóc. - uśmiechnął się lekko sam do siebie po czym dodał - prowadź więc...

Kenji wydawał się być już w dobrej formie, lecz tego nie dało się określić na podstawie 5 minutowego wysiłku.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 19:23

"Miła, mam być miła... To znaczy, że co? Przecież nie będę się do niego uśmiechac bo uzna mnie za idiotkę. Poza tym, to uwłacza mojej godności..." - zastanawiała się Orino skacząc tuż za sensei. "Wiem, zagadam do niego". Przyspieszyła tempo i znalazła się tuż za Kenji'm.
- Jak daleko jeszcze do Wioski Liścia?
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 19:31

Kenji słysząc znajomy mu już głoś odwrócił głowę w kierunku młodej dziewczyny z przyjacielskim uśmiechem mówiąc.

- Jeszcze kawałek. Ale postaram się was tam zaprowadzić jak najszybicej kierując się skrótami. Biegałem tymi drogrami dość długo będąc tutaj na wymianie. A waszą ekipę co sprowadza do wioski, też wymiana między narodowa ? - powiedział Kenji patrząc teraz przed siebie by zobaczyć gdzie jest.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 23:09

- Nie jestem medykiem, ale na moje oko nie powinieneś się przemęczać. Skoro to niedaleko, to lepiej zwolnij tempo. - zamyśliła się na chwilę - Tak, idziemy na wymianę. Więc nie jesteś z tej wioski? - spytała dziewczyna zrównując się z nim krokiem.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 23:19

Popatrzył na młodego genina znów się życzliwie uśmiechając.

- Ale ja jestem. Dlatego między innymi jestem w Międzynarodowej drużynie. - powiedział śmiejąc się.

- Nie jestem z Konohy. Widać to nawet po opasce która służy mi za pasek do miecza. Jestem z wioski Ukrytej we Mgle. Przybyłem tutaj jakieś 5 lat temu i jakoś do tego czasu to leci. - wyjaśnił jej w co się wpakowała godząc się na wyjazd do innej wioski.

- Mam nadzieje że nie będziesz tęsknić za swoją wioską, tutaj zapewne spędzisz z 3 lata jak nie więcej. Ja byłem w kraju Ognia 2 lata potem kolejne 2 byłem w wiosce Ukrytej w Piasku. A od roku biegam po krajach polując na Akatsuki. Z wami będzie podobnie, po to w końcu robią te wymiany aby stworzyć silne zróżnicowane drużyny mogące walczyć z kimś tak silnym jak oni. - dodał skacząc dalej.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 23:36

Orino milczała przez chwilę. Przeanalizowała w myślach to, co powiedział chłopak. Na jej twarzy pojawił się lekki uśmieszek, wyrażający coś w rodzaju satysfakcji połączonej z szyderstwem.
- Same wspaniałe wiadomości. Natomiast tęsknotę uważam za zbedne uczucie. - powiedziała chłodno. "Kurcze, to chyba nie było zbytnio miłe..." - zauważyła.
- Eee... To ile ty właściwie masz lat? - zapytała pośpiesznie, aby zmienić temat.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 23:52

Chłopak zaśmiał się mówiąc.

- Miałem racje, jesteś wścibska. Nie trzeba było liczyć by domyślić się ile mogę mieć lat, wystarczyło do swojego wieku dodać 5 lat i już wiadomo że mam ponad 18. Musisz się jeszcze wiele nauczyć na temat kojarzenia faktów. - odparł pouczająco.

(Dajmy sobie lepiej spokój bo nas Michał pozabija)
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 18th 2008, 17:21

( nie, skąd? integracja jest ważna.)

Kiedy tak rozmawiali, czas zleciał im o wiele szybciej. Dotarli w końcu do Konohy. Na horyzoncie malował się lekki jej zarys, a dokładniej wielkie mury ją otaczające. Następną rzeczą, którą można było dostrzec to głowy 4 wielkich Hokage tej wioski. Kiedy zbliżyli się do bramy sensei opadł na ziemię, idąc już normalnym krokiem. Przechodząc przez nią dojrzeli całkiem spory tłum ludzi, którzy załatwiali swoje codzienne sprawy na głównej alei. Strażnicy z uśmiechem powitali przybyszów, a jeden z Nich szybko ruszył w stronę pałacu Hokage.

Idąc tak dalej aleją, cała 'drużyna' mogła dostrzec wielu innych shinobi, którzy wyglądali mniej lub bardziej groźnie. Po prawej stronie w oddali widać było stadion, a przed Nimi co raz wyraźniej pałac.
W upływie paru minut shinobi, który był u Hokage szybko zjawił się przed Nimi - Tsunade Was oczekuje. - to rzekłszy wrócił na swoje stanowisko. Widać było, że Konoha wzmogła czujność po ataku, który miał miejsce parę lat temu. W tym samym czasie Kenji przypomniał sobie, że za miesiąc odbędzie się egzamin na chuunina. Teraz Nim szli powoli do pałacu Hokage, mogli zamienić jeszcze parę słów.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 18th 2008, 18:27

Orino wchodząc do wioski przybrała zacięty wyraz twarzy. Kiedy powrócił shinobi z wiadomością, o gotowości hokage do przyjęcia drużyny, rzekła do Kenji'ego:
- Jak wygladało twoje spotkanie z Tsunade, kiedy przybyłes do Konohy?
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 18th 2008, 20:09

Na myśl o egzaminie na chunnina Kenji'iego przechodziły złe myśli "O nie... pewnie znów mnie w coś wkręcą. A ja tak nie lubię biurokracji". Jego obawy przerwało pytanie dziewczyny.

- Do Konohy przybyłem w wieku 12 lat. Jako nieliczny z mojej wioski ukończyłem akademię wcześniej. A moje pierwsze spotkanie z Tsunade wspominam najlepiej. Jak to mówią pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Najgorsze są następne spotkania, tym bardziej że jakoś działam jej na nerwy swoimi małymi uwagami. - powiedział uśmiechając się.

- Po spotkaniu z Tsunade przydzielą Ci mieszkanie, a potem drużynę i sensei'a z którym spędzisz następne parę lat. - wytłumaczył.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 19th 2008, 00:18

Orino skinęła głową. Miała nadzieję, że jej nowy sensei będzie kimś wyjątkowym. Osobą, od której będzie mogła się naprawdę wiele nauczyć. Nie odzywając się już więcej podążyła wraz ze wszystkimi w stronę pałacu Hokage.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 19th 2008, 18:35

Idąc tak aleją, zauważyli dziwne poruszenie w wiosce. Zwykli ludzie przyglądali się im: jedni z uśmiechami, inni z niesmakiem. Dziwili się również na widok Kenji'iego, którego się nie spodziewali teraz w wiosce: bądź co bądź był całkiem znany w tej wiosce. Kolejna rzecz, która rzucała się w oczy to fakt, że większość shinobi z Konohy sama wędrowała do pałacu Hokage. Byli to głównie gennini i jounini, choć parę chuuninów też się znalazło. Wśród nich, Kenji zauważył Harukiego, dawnego znajomego. Ich spojrzenia spotkały się w pewnej chwili, lecz obydwaj byli zbyt daleko od siebie, aby rozpoznać się od razu. Haruki przebiegł szybko nie zatrzymując się, również zmierzał do pałacu Hokage.

Kiedy dotarli na miejsce zobaczyli całkiem niezły tłum shinobich. Chwilę potem wyszedł do Nich Raido, którego twarz była widocznie zakłopotana, kiedy dowiedział się, że ma przemawiać do takiego motłochu. Nie chcąc się z tym bawić krzyknął - Tsunade zaraz do Was wyjdzie. W tym czasie ustawcie się na placu głównym, aby łatwiej było Was dobierać. Imiona wszystkich są już spisane i jesteście już przydzieleni do drużyn. Proszę Was tylko teraz o cierpliwość - po tych słowach, obrócił się na pięcie i wszedł do środka, zatrzaskując za sobą drzwi. Wśród tłumu Kenji rozpoznał parę znajomych twarzy, w tym również Toshiro, którego był sensei swego czasu. Stał oparty o mur, wyraźnie zażenowany całym zajściem. Ponadto wielu innych shinobi z jego roku zebrało się na miejscu, czekając na przydziały. Łącznie na całym placu znajdowało się około 40 osób w tym mniej więcej 10 z wioski wodospadu - nie można było ukrywać. W tym roku egzamin na chuunina będzie bardzo interesujący.


[możecie zamienić parę słów teraz. dopóki nie przerwę, piszcie co robicie i z kim rozmawiacie]
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 19th 2008, 18:44

Kenji wchodząc na plac Hokage zatrzymał się rozglądając po wszystkich. Gdy jego wzrok znazał Toshiro od razu zmierzył do niego. Egzamin na chunnina w końcu go nie dotyczył więc postanowił podejść i porozmawiać z swoim byłym uczniem. Stanął obok niego mówiąc.

- Witam, widzę że Ciebie też to męczy. - powiedział gdy tylko Toshiro go zobaczył dodał zanim on coś powiedział - Wiem, wiem nie powinno mnie tu być, ale był mały incydent i muszę porozmawiać z Hokage, ale też się ciesze że Cie widzę. - powiedział uśmiechając się, jednocześnie trzymając się za pierś.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 19th 2008, 20:43

Orino rozglądała się po zebranych z obojętnym wzrokiem. W rzeczywistości jednak oceniała ruchy każdego genina po koleji, sratając się wyrobić sobie o nich jakieś zdanie dotyczące jego zdolności. Sama stała wyprostowana i starała się sprawiać wrażenie kogoś ważnego.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 20th 2008, 11:53

Plac ogólnie był wyłożony biało-kremowymi płytami z marmuru. Na pałacu, głównie dominowały barwy zielono-czerwone, które w żaden sposób nie kontrastowały z resztą wioski. Nad Nim powiewała jakaś flaga, lecz była zbyt wysoko,aby dostrzec co się znajduje na Niej. Jeszcze wyżej, w oddali górowały facjaty 4 Hokage. Dzień miał się powoli ku końcowi, słońce zmierzało powoli za horyzont, oblewając Kraj Ognia złocistym blaskiem. Nikt nie mógł zaprzeczyć, Konoha o tej porze dnia była niezwykle piękna.

TOSHIRO:
Kiedy ujrzał, że podszedł zdążył się ukłonić - To bardzo męczące...nie widzę w tym sensu, aby wzywano także mnie. Ale nie mogłem nie przyjść - ponownie się rozejrzał po wszystkich zauważając wkraczającego właśnie na plac Harukiego, którego Kenji już wcześniej zauważył.


Nim ktokolwiek zdążył zareagować, z pałacu wyszła Tsunade oraz 5 jouninów, którzy byli jej osobistą ochroną i najbliższymi współpracownikami. Tłum uspokoił się automatycznie, stając w rzędach. Jeden ze strażników trzymał w ręce niewielkich rozmiarów szkatułkę, w której najprawdopodobniej znajdowały się spisane drużyny. Niemal w mgnieniu oka, wszyscy stali wyprostowani,a jeden z Nich otworzył szkatułkę i podał jakieś zwoje Hokage na, których znajdowały sie imiona Harukiego i Orino. Możliwe również, że i Toshiro się tam znajdował, lecz pewności mieć nie mógł.

Jako pierwsza odezwała się Tsunade, wydalając w atmosferę swój całkiem tubalny głos, który dało się z pewnością słyszeć w całym kraju ognia.
- Drodzy zebrani. Zaledwie 30 dni pozostało do tegorocznego egzaminu na chunnina. Z racji na łączną liczbę wszystkich uczestników, która w założeniu wynosi około 60 osób, egzamin zostanie ucięty do dwóch etapów. Pierwszy...sprawdzone zostaną Wasze umiejętności logicznego myślenia, i zmysłu strategicznego. Drugi, a zarazem ostatni etap to walki finałowe. - Kiedy mówiła tak w najlepsze, jeden z podwładnych szturchnął ją łokciem na co zareagowała - A, tak tak. Teraz zostaniecie przydzieleni do nowych drużyn. Ten okres przed egzaminem, potraktujcie również jako etap...

Tsunade zaczęła wymieniać powoli imiona genninów oraz ich sensei. Drużyny powoli formowały się zbierając się w 4 osobowe grupy i wymieniając zdania. Aż w końcu:
Drużyna 11 - Orino Tatshuda, Haruki Ichiro, Danashi Hotora. Sensei drużyny 11: Hyo Mitashi.
Drużyna zebrała się w wyznaczonym do tego miejscu i wówczas mieli okazję do wymienienia pierwszych spojrzeń. Orino była jedyną dziewczyną w tym zespole, miała jednak tyle szczęścia - lub też nie, że trafiła na swojaka, bowiem Danashi pochodził również z wioski Wodospadu.



[Nie zamieszczam obrazków tylko same linki do Nich. Za dużo miejsca by zajęły. Po drugie: proszę ignorować znaczki na opaskach w tych obrazkach. ]

Orino
https://2img.net/h/i266.photobucket.com/albums/ii242/L_Lover_2008/Anime%20Girls/Older_ninja_girl_Nyoko_by_Tairud.jpg

Haruki
http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/130/1/2/Hot_Anime_Guy_by_Werepuppy.jpg

Danashi
https://2img.net/r/ihimizer/img261/4189/asdib4.jpg

Hyo
https://2img.net/r/ihimizer/img294/2761/tsurematsuadaichibyturirb5.jpg
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 20th 2008, 12:46

Kenji słysząc podział druyżyn uśmiechnął się do Toshiro mówiac.

- Widzisz nie jest tak źle. Za to Haruki trafił do drużyny z Orino, młodą i bardzo dziwną shinobi. Strasznie wścibska i dumna. Mam nadzieje że jej mistrz zmieni jej trochę poglądy. - mówiąc to spojrzał w kierunku Hokage.

- Kudrę nie mogłoby to szybciej lecieć, muszę porozmawiać z Tsunade i to na poważnie. - dodał wyraźnie zmęczony całą inauguracją.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Uniwersa :: Naruto :: Wszyscy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach