Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
 
Michaś (707)
 
SHEERIF (513)
 
Robson (479)
 
Anna (476)
 
RafciOo (174)
 
Zero (173)
 
Fenek (45)
 
pczyż (8)
 
Arheros (5)
 

Nasi przyjaciele :)Wyposażenie

Go down

Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:46

PISTOLETY MASZYNOWE

Arsenal SHIPKA(9 x 18 mm)
Pistolet maszynowy został opracowany przez Bułgarską firmę Arsenal z przeznaczeniem dla policji, ochrony, oddziałów specjalnych wojska. Oferowany jest także na eksport. SHIPKA może być zasilany amunicją 9 mm Makarów lub Parabellum zależnie od wersji. SHIPKA dzięki swoim wymiarom jest łatwa do ukrycia i może stanowić nie lada niespodziankę podczas spotkania w interesach w jakiejś ciemnej uliczce.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny.
Cena: 400 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 3
Zasięg - 950 m
Szybkostrzelność - 4
Magazynek - 32
Ukrycie - Możliwe

Calico (9 x 19 mm)
Ten pistolet maszynowy małej firmy Calico z Kalifornii charakteryzuje się bardzo dużym magazynkiem zaprojektowanym w dosyć ciekawy sposób, który przypomina ten, zawarty w P90. Istna gratka dla miłośników broni. Można strzelać i strzelać i strzelać nie martwiąc się tym, że zaraz skończy się amunicja. Calico to jedna z tych broni, które są nocnym koszmarem przeciwników broni palnej w USA.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pół automatyczny
Cena: 900 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 150 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 50
Ukrycie - P

HK MP5 (9 x 19 mm)
Prace nad bronią rozpoczęto w 1964 od kiedy został wprowadzony do uzbrojenia oddziałów policji i wojska w Niemczech i innych krajach. MP5 jest wzorem według którego sądzi się wszystkie inne. Jest połączeniem skuteczności, siły ognia w małym opakowaniu na którym zawsze można polegać. Używany na całym świecie przez niezliczone oddziały policji, wojska, oddziały specjalne (GROM, GSG-9, SAS, DELTA FORCE, NAVY SEALS) i anty- terrorystów. Wszędzie tam gdzie jest używany stanowi przepisowe uzbrojenie. Zobaczyć można go w setkach filmów - MP5 już dawno zaskarbił sobie miano legendy. Używany w ponad 50 państwach. Jest to najlepszy P.M w swojej klasie. MP5 śluzy już prawie 2 dekady i nikt nie zamierza go wymieniać. Konstrukcja MP5 pochodzi ze sławnego karabinu automatycznego G3 (którego przypomina nawet wyglądem). Ogólna mechanika broni jest identyczna jak w G3. System działa na tych samych zasadach, został tylko zmniejszony do wymaganego kalibru (9 x 19 mm).
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny
Cena: 850 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 150 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 15,30
Ukrycie - Płaszcz

HK MP7 (PDW)(4.63 mm)
Najnowsza broń ze stajni HK opracowana w popularnym systemie PDW jako odpowiedz na P90 firmy FN. Jest dużą innowacją w systemie broni PDW, w porównaniu z P90 MP7 wykazuje lepsze właściwości balistyczne ale i mniejsze rozmiary. MP7 jest dalekim pochodnym G36 z którym dzieli system ale także konstrukcję. Poza tym tak jak w G36 w konstrukcji PDW także zastosowano twarde polimery by zmniejszyć wagę. Jak na razie broń nie znalazła się w uzbrojeniu żadnego państwa ale znając renomę firmy HK ten stan rzeczy niedlugo się zmieni. PDW to system przyszłości.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, Półautomatyczny, 3-strzalowa seria
Cena: 1150 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 200 m
Szybkostrzelność - 4
Magazynek - 20, 40
Ukrycie - Możliwe

IMI Mini UZI (9 x 19 mm, .45 ACP)
Zmodernizowana wersja zwykłego UZI produkowana w dwóch kalibrach .45 ACP (Obrażenia 5) i 9 mm Parabellum (Obrażenia 4). Od zwykłego UZI rożni się mniejszymi rozmiarami i większą szybkostrzelnością. Tak jak oryginał MINI UZI to broń szalenie popularna na świecie. Znajduje się w uzbrojeniu oddziałów anty- terrorystów, policji w Izraelu, Niemczech, Polsce i w innych krajach. Używa go także Izraelskie wojsko, gdzie wyrobił sobie dobrą opinię wśród izraelskich żołnierzy i amerykańskich gangsterów na ulicach stanów.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny.
Cena: 550 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 110 m
Szybkostrzelność - 4
Magazynek - 32
Ukrycie - Możliwe

ZMASH BIZ 2( 9x18mm )
Opracowany 1993 przez zespól inżynierów z firmy IZMASH jest dalekim pochodnym AK-74M. BIZ 2 to nic innego jak rosyjskie Calico. Stworzony by służyć, pistolet maszynowy anty-terrorystow i policji. BIZ-2 to bron o niedużych wymiarach, niedużej celności i dużym magazynku, dużą wadą jest mały zasięg w porównaniu do innych karabinów maszynowych, ale tam, gdzie zawodzi zasięgiem nadrabia wytrzymałością.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny.
Cena: 450 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 3
Zasięg - 95 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 64
Ukrycie - M

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:47

KARABINY I KARABINKI

AK 47 (7.62x39mm)

Automat Kałasznikowa to bezsprzecznie legendarna broń, jest to także najczęściej spotykana broń na świecie. Opracowana parę lat po drugiej wojnie światowej przez Kałasznikowa nosi znamiona broni sprawdzonej przez czas i warunki polowe, niezawodna, efektywna i w miarę celna służyła przez ponad pól wieku żołnierzom, partyzantom, terrorystom, gangsterom i bojownikom o wolność. AK 47 służył i będzie służył jeszcze przez wiele lat, nie często tworzy się tak prostą w obsłudze, ale jakże efektywną maszynę do zabijania. Na świecie istnieje ponad 50 milionów AK 47 i jego wersji.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny
Cena: 950 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 400 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1, 40, 75
Ukrycie - N

Colt M4 (5.56 mm)
Karabinek M4 jest skróconą wersją M16A2 opracowaną dla wojska USA i przeznaczoną do walki na bliskich jak i dalszych odległościach bez straty efektywności i celność, ale przy zachowaniu małych rozmiarów. Większość części jest zamienna z M16A2. M4 jest także bardzo popularny wśród operatorów sił specjalnych i oddziałów policji. Broń charakteryzuje się wysoką modyfikowalnością. Jedynym mankamentem jest to, że broń potrzebuje dosyć częstego czyszczenia, co związane jest to z jej konstrukcją.
+ Tryby Ognia: 3 strzałowa seria, półautomatyczny / wersja M4A1 strzela także ogniem automatycznym
Cena: 1300$
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 300 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1
Ukrycie - Płaszcz

FN F2000 (5.56 mm)
Ten karabinek szturmowy opracowany w systemie bull-pup to istna broń przyszłości. Opracowana przez Fabrique Nationale z Belgii i wprowadzona na rynek w 2001 roku. Totalnie futurystyczny, kompaktowy, modularny, posiada komputerowy system prowadzenia ognia wyposażony w laserowy dalekomierz. Kolejną cechą jest niesamowita wygoda obsługi która wywodzi się od innej broni FN sławnego P90. Kolejną cechą F2000 jest ogromna ilość łatwo wymienialnych podzespołów, takich jak rożne typy łatwo integrowanych granatników 40 mm, 20 mm, 5 strzałowa strzelba podczepiana na miejsce granatnika, podczepiany w tym samym miejscu wskaźnik laserowy lub urządzenie do strzelania amunicja nie zabójczą (ogłuszająco -obalającą) XM 303, także w miejscu granatnika. Innymi słowy jedna platforma, wiele zastosowań. F2000 jest standardowo wyposażony w celownik optyczny o przybliżeniu 1.6. Akceptuje magazynki od M16.
+ Tryby Ognia : Automatyczny, pól automatyczny, 3 strzałowa seria.
Cena: dużo powyżej 2000 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 7
Zasięg - 400 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1
Ukrycie - Niemożliwe

HK G36K (5.56 mm)
Skrócona wersja G36, nie ustępująca w żadnym wypadku pierwotnemu G36. Przeznaczona dla oddziałów specjalnych, załóg pojazdów, jednostek desantowych. G36K standardowo jest wyposażony w celownik optyczny o 1.5 powiększeniu.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny, 3 strzałowa seria.
Cena: ok. 1300-1400 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 350 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30, 100
Ukrycie - Niemożliwe

SIG SG 551-SWAT (5.56 mm)
SWAT jest skróconą wersją SIG `a SG 550. Charakteryzuje się dużą kompaktowością, ekstremalną celnością, precyzją, wygodą obsługi i ceną. Choć nazwa sugeruje zastosowanie tej broni w policji, 551 wydaje się jakby stworzony do walki w warunkach tropikalnych. SWAT pozostaje nie wzruszony w nawet najbardziej skrajnych warunkach które możemy tam zastać. Tam gdzie inna broń zawodzi SWAT rozwija swoje skrzydła.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny, 3 strzałowa seria.
Cena: 1900 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 350 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1, 20 + 1, 50 + 1
Ukrycie - Płaszcz

ZM Łucznik KBS WZ.96 Beryl (5.56 mm)
Ten karabinek szturmowy wraz z KBK WZ.96 ma w przyszłości zastąpić w polskiej armii Tantala i AKM`a. Zaczęto go wprowadzać do uzbrojenia w 1997 roku, obecnie Beryla na razie możemy spotkać tylko u oddziałów blisko kooperujących z oddziałami NATO lub u oddziałów biorących udział w akcjach poza terenem państwa. Proces wymiany uzbrojenia potrwa kilka lat. Beryl powstał w oparciu o AK 74 ale tak jak i w Tantalu 90% to nowe rozwiązania opracowane w Polsce. Broń została opracowana w NATO-wskich standardach, akceptuje te same akcesoria, co wszystkie inne karabinki będące w uzbrojeniu innych państw należących do paktu. Beryla cechuje wysoka niezawodność nawet w bardzo skrajnych warunkach.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny, 3 strzałowa seria.
Cena: ok.1200 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 400 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1, 20 + 1
Ukrycie - N

ZM Łucznik KBK WZ.96 mini-Beryl (5.56 mm)
Krótki Karabinek Bojowy jest subkarabinkową wersją Beryla i tak jak on ma zastąpić w polskiej armii Tantala i AKM`a. Broń została opracowana w standardach NATO, dzięki czemu można podczepić do niego szeroką gamę akcesoriów, które wykorzystują państwa paktu bez potrzeby robienia przeróbek.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny, 3 strzałowa seria .
Cena: ok.1000 $
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - 7
Zasięg - 200 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30 + 1, 20 + 1
Ukrycie - P

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:48

KARABINY SNAJPERSKIE

Barrett M82A1 (12.7 x 99 mm)

Tak zwana "Lekka Pięćdziesiątka" została opracowana w 1981r przez Amerykanina Ronniego Barrett`a w jego własnym garażu. M 82 jest pierwszym karabinem opracowanym do strzelania amunicją kalibru .50 BMG, po niedługim okresie czasu lekka pięćdziesiątka zyskała sobie światową popularność. Na początku swojego istnienia nikt nie chciał zaadoptować karabinu strzelającego amunicja tak dużego kalibru ale po uświadomieniu sobie że zniszczenie wartego milion dolarów helikoptera, samolotu lub pojazdu nabojem który kosztuje dolara jest cholernie opłacalną inwestycją wiele państw przyjęło M 82 do swojego uzbrojenia. Do dzisiaj Barrett znajduje się w uzbrojeniu armii Stanów Zjednoczonych, Australii, Norwegii, Szwecji, Izraela i Wielkiej Brytanii. M 82 łatwo strzela amunicją 12.7 x 99 mm zachowując przy tym najmniejszy odrzut wśród wszystkich karabinów tego typu, mały odrzut zawdzięcza hamulcowi wylotowemu który redukuje odrzut o ok. 70% co daje się porównać z odrzutem strzelby kaliber 12. Broń ma tylko jedna wadę, jeżeli strzelamy w pełni załadowanym magazynkiem bron zdradza tendencje do częstego zacinania się dlatego zalecane jest strzelanie magazynkiem załadowanym 8 nabojami.
+ Tryby Ognia: Pół automatyczny.
Cena: 3600 $
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 15 (ignoruje pancerz)
Zasięg - 1800 m
Szybkostrzelność - 1
Magazynek - 10
Ukrycie - N

HK PSG1 (7.62 x 51 mm)
Ta bardzo popularna na świecie snajperka charakteryzuje się dobrą celnością, skutecznością i zawrotną ceną. W zasadzie mniej celna od takich snajperek jak WA 2000 czy Tango bije je pod względem szybkostrzelności. Tamte potrafią trafić w jeden punkt na odległości 600 metrów 5 - 6 nabojami, PSG1 potrafi trafić 20 razy co jest związane z jego magazynkiem 20 nabojowym. Poza tym w odróżnieniu od innych po strzale nie trzeba odrywać oka od celu by przeładować broń. Cel mamy cały czas w zasięgu wzroku. Wada PSG jest bardzo mała. Celność na odległościach powyżej 600 metrów związana jest to z tym, że PSG1 został przeznaczony do walki na terenach zurbanizowanych, nie jest to więc broń wojskowa tylko policyjna. Drugą wadą jest to, że broń nie może używać innego celownika niż standardowy z nastawą do 600 metrów. Dużym plusem jest natomiast wygoda strzelania i niezawodność. PSG znajduje się w uzbrojeniu ogromnej ilości oddziałów specjalnych, policji, anty- terrorystów w tym także GROM`u.
+ Tryby Ognia: Pól automatyczny.
Cena: 5000 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 8
Zasięg - 800 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 5, 20
Ukrycie - Niemożliwe

FN/PGM "Nemesis" (12.7 x 99 mm)
Ten noszący imię greckiej bogini zemsty Nemezis, wielko kalibrowy karabin wyborowy charakteryzuje się mocą mogącą przebijać grube mury, pancerze i szeregi ludzi przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Podstawowym przeznaczeniem Nemezis jest sianie pogromu na terenach zurbanizowanych przy użyciu potężnego naboju 12.7 x 99 mm. Ta zabaweczka może stanowić nie lada niespodziankę dla przestępcy który postanowił się ukryć przed pociskami za ścianą, samochodem lub za inną przeszkodą. Tam gdzie nie dosięgną go kule broni innego kalibru uziemi go zemsta Nemezis.
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny.
Cena: 3200 $
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 15 (ignoruje pancerz)
Zasięg - 1200 m
Szybkostrzelność - 1
Magazynek - 5
Ukrycie - Niemożliwe

Remington M40A1 (7.62 x 51 mm)
Ten oparty o Remingtona M700 karabin wyborowy jest standardową bronią snajperską znajdującą się w uzbrojeniu wojska USA od 1970 r (M40A1). Obecnie jest wycofywany z uzbrojenia. Każdy M40A1 jest ręcznie robiony przez zbrojmistrzów w Quantico w Wirginii. Pierwotne M40, jeszcze nie zmodernizowane, były produkowane przez Remingtona i brały udział w wojnie Wietnamskiej gdzie wyrobiły sobie opinię niezawodnych i zabójczo celnych.
+ Tryby Ognia: Pojedynczy.
Cena: 2100 $
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 8
Zasięg - 900 m
Szybkostrzelność - 1
Magazynek - 5
Ukrycie - Niemożliwe

Tactical Operations TANGO-51 (7.62 x 51 mm)
Ten oparty o Remingtona M700 Karabin snajperski cechuje się bardzo wysoką precyzją. Żaden inny karabin nie charakteryzuje się taką precyzją jak TANGO-51, przy czym jest bardzo wygodny w obsłudze. Został zaadoptowany przez kilka najlepszy oddziałów specjalnych w Stanach, w tym przez najlepszy w swojej klasie oddział Sił Specjalnych Policji z Los Angeles. Broń pracuje bezbłędnie nawet w najtrudniejszych sytuacjach polowych i zachowuje wysoką celność nawet przy strzelaniu z użyciem tłumika. Tango to idealna broń dla snajpera.
+ Tryby Ognia: Pojedynczy.
Cena: 3600 $
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 8
Zasięg - 1000 m
Szybkostrzelność - 1
Magazynek - 3
Ukrycie - Niemożliwe

Walther WA 2000 (.300 Winchester Magnum )
Powstanie tej broni było związane z tragicznym incydentem podczas olimpiady w 1972 r. Niemiecki rząd doszedł do wniosku że potrzebuje precyzyjnej broni snajperskiej. Przy opracowywaniu WA 2000 nie szczędzono środków by osiągnąć tą ultra precyzyjną broń. Opracowana jest w systemie bull-pup i zasilaną amunicją .300 Winchester Magnum która to jest optymalna przy strzelaniu na dużą odległość przy zachowaniu wysokiej celności. WA charakteryzuje się kompaktową budową przy zachowaniu specyfikacji czysto snajperskich, czyli broń nadal posiada dość długa lufę by nadać moc pociskowi, a przy tym posiada dosyć nieduże rozmiary. Kolejną ważną cecha WA 2000 jest jego niebywała celność i mały podrzut związany z zastosowaniem hamulca wylotowego. Bez dwóch zdań WA jest marzeniem każdego snajpera. Każda broń jest ręcznie robiona. Dotychczas wyprodukowano 154 egzemplarzy. Znajduje się w uzbrojeniu najbardziej elitarnych jednostek anty- terrorystów i wojska.
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny.
Cena: 10000 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 9
Zasięg - 1000 m
Szybkostrzelność - 2
Magazynek - 6
Ukrycie - Niemożliwe

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:49

BROŃ WSPARCIA

Browning M2HB (12.7 x 99 mm)

Ten amerykański ciężki karabin maszynowy na początku miał służyć jako działko pokładowe na samolotach ale po zmodernizowaniu w 1921 r. postanowiono zostawić go na ziemi. W 1932 r. nadeszła kolejna modernizacja, a wraz z nią nowa nazwa dla CKM Browninga. Po kolejnej zmianie nazwy broń otrzymała oznaczenie M2HB- Heavy Barrel. Na dzisiejsze standardy M2 to dosyć ciężka broń, ale w końcu nie została stworzona by być noszona pod pachą lub w kieszeni. M2 może być montowany na podpórkach dwu i trójnożnych lub na stanowiskach przeciw lotniczych. M2 jest produkowany przez kilka firm RAMO Defense, General Dynamics na licencji w tym FN w Belgii. Znajduje się w uzbrojeniu przeszło 30 krajów na świecie. Niezawodny i skuteczny - te cechy zdecydowały o bardzo dużej popularności M2. Z taką zabawką jak M2 lepiej nie igrać. M2 może być używany tylko stacjonarnie broń bez podstawy waży przeszło 20 kg.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny.
Cena: 8000
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 15
Zasięg - 1200 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 100
Ukrycie - Niemożliwe

FN MAG (7.62 x51 mm)
MAG -Mitrailleuse d'Appui General lub General Purpose Machinegun lub po Polsku Podstawowy Karabin Maszynowy Wsparcia, lub jako uniwersalny karabin maszynowy. Ten bardzo popularny UKM opracowany przez belgijska firmę FN używany jest w ponad 20 krajach w tym USA jako M240, gdzie ma zastąpić wysłużone M60, także w Anglii jako L7, Izraelu, Indiach, Szwecji, Francji i wielu innych. Cechuje go bardzo wysoka niezawodność, wytrzymałość i małe koszta utrzymania. MAG to wysoce ceniona broń na całym świecie, wykorzystywany jako broń wsparcia piechoty ma zintegrowany lekki dwunog, może być także montowany na czołgach np: na M1 ABRAMS, pojazdach bojowych i transporterach.
+ Tryby Ognia : Automatyczny, pól automatyczny
Cena: 5000$
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 8
Zasięg - 800 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 50
Ukrycie - Niemożliwe

FN Minimi (5.56 mm)
Ten opracowany przez Fabrique Nationale lekki karabinek maszynowy znajduje się w uzbrojeniu armii amerykańskiej od 1982 r. pod oznaczeniem M249 SAW, lub SAWS czyli Squad Automatic Weapon, S.A.W System. Jest jednym z najlepszych LKM na świecie. Przeszedł solidny chrzest bojowy, w tym dwie wojny w zatoce i wiele innych operacji, dowiódł że jest bronią niezawodną, łatwą w kontrolowaniu i nad wyraz skuteczną. SAW został przewidziany jako broń wsparcia dla drużyny żołnierzy, w armii amerykańskiej. Na jedną drużynę przypadają dwa SAW` y. M249 może być zasilany z taśmy ale także może używać magazynków od M16 bez potrzeby robienia żadnych konwersji. Poza USA Minimi znajduje się w uzbrojeniu wielu innych państw miedzy innymi np. Kanady jako C9 i Australii (F-89).
+ Tryby Ognia : Automatyczny, pól automatyczny
Cena: 4800$
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 7
Zasięg - 750 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 30, 200
Ukrycie - Niemożliwe

HK 51-B (7.62 x 51 mm)
Ta dziwna konwersja HK53 nie została stworzona przez firmę HK ale przez amerykańską firmę Vollmer z Bloomington na bazie cywilnej/sportowej wersji HK 91. Ten zasilany taśmowo pistolet maszynowy zasilany jest taśmą. Posiada kompaktowe rozmiary i dużą, naprawdę dużą siłę ognia jak na broń takich rozmiarów. Ma także wiele minusów: jest dosyć trudna w prowadzeniu ognia (skutecznie), błysk wystrzału jest powalający, dosłownie jak pochodnia, ale jeżeli chodzi o walkę close-quater sprawdzę się wyśmienicie, ukryta pod płaszczem i użyta z zaskoczenia może być sporym zaskoczeniem. Jednakże prowadzenie ognia wymaga naprawdę dużej wprawy, ale jeżeli już się taką posiada to...
+ Tryby Ognia: Automatyczny, pól automatyczny, 3 strzałowa seria
Cena: 1000$
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 8
Zasięg - 250 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 50
Ukrycie - Płaszcz

RHEINMETAL MG3 (7.62 x 51 mm)
Ten wywodzący się od MG-42 karabin jest jednym z najpopularniejszych UKM' ów na świecie. Jedyną rzeczą która go odróżnia od MG-42 jest kaliber. Początek produkcji nastąpił w 1959 roku (w 1968 broń była już produkowana masowo). MG3 jest wyjątkowo niezawodny. Używany bardzo wielu państwach na świecie gdzie stanowi przepisowe uzbrojenie od Niemiec przez Chile, Danię, Włochy, Pakistan, Arabię Saudyjską, Norwegię, Austrię po Turcję. Klony tej broni są także szeroko produkowane. Jest to obecnie chyba najlepszy UKM na świecie.
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny, 3 strzałowa seria
Cena: 5000$
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 8
Zasięg - 950 m
Szybkostrzelność - 4
Magazynek - 50, 250
Ukrycie - Niemożliwe

Rock Island M60 (7.62 x 51 mm)
Tzw. GPMG czyli General Purpose Machine Gun wywodzi się od sławnego niemieckiego uniwersalnego karabinu maszynowego MG-42 który to siał postrach wśród aliantów w czasie drugiej wojny światowej. M60 siał także postrach w czasie wojny w Wietnamie. Mógł być montowany na pojazdach, helikopterach i stanowiskach bojowych ale przede wszystkim stanowił wsparcie ogniowe dla oddziałów piechoty. M60 charakteryzuje się wysoką niezawodnością i dużym zasięgiem. Jedyną wadą jest waga broni i amunicji. M60 znajduje się w uzbrojeniu armii USA w tym SEAL` s w wersji M60E3 (zmodernizowany i poprawiony, posiada drugą rączkę z przodu), a także w uzbrojeniu armii Izraelskiej. M60 w wersji E3 okazał się totalnym niewypałem któremu brakowało niezawodności i skuteczności, co doprowadziło do podpisania kontraktu z FN na nowy UKM dla armii USA, został nim FN MAG (M240).
+ Tryby Ognia: Automatyczny, półautomatyczny.
Cena: 4100$
Stopień Trudności - 8
Obrażenia - 8
Zasięg - 800 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 100
Ukrycie - Niemożliwe

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:50

PISTOLETY

Beretta (9 x 19 mm)

Sławna Beretta model 92 występuje w tylu podobnych wzorach że opisanie jednego to tak jak opisanie wszystkich, tak więc wersja M9 to nic innego jak Beretta 92 FS przyjęta do uzbrojenia armii stanów w latach 80, zwykła Beretta 92 znajduje się na służbie w wielu krajach świata jako podstawowy pistolet policyjny (przede wszystkim w stanach), model 92 F umożliwia trzymanie broni oburącz. Sam pistolet ma oczywiście włoski rodowód gdzie powstał w latach 70, obecnie jest produkowany we Włoszech jak i w Stanach.
+Tryby Ognia: Półautomatyczny
Cena: 420 $
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 50 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 15
Ukrycie - Możliwe

Desert Eagle
Ta wielka spluwa jest owocem pracy Izraelczyków z IMI, twórców UZI, Jericho i Tavora. Jej duże rozmiary (30 cm długości!) i waga (dwa kilo) usprawiedliwia kaliber - .357 lub .44 Magnum. Tak silny nabój wymagał zastosowania nieco innych rozwiązań technicznych niż spodziewane zwykle w pistoletach - zasada jego działania opiera się nie na krótkim odrzucie lufy, a odprowadzaniu gazów prochowych (jak w karabinach). Rozmiary broni uniemożliwiają efektywne użycie dwóch Desert Eagle' ów naraz.
Cena : 500 $
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - 5
Zasięg - 60 m
Szybkostrzelność - 1
Magazynek - 10 (.357) / 7 (.44)
Ukrycie - Płaszcz

Glock
Te małe plastikowe pistoleciki cieszą się dużą popularnością na świecie zaczynając od Glocka 17 znajdującego się w uzbrojeniu armii Austrii po Glocka 36 będącego subcompact-ową wersją Glocka 21. Pistolety marki Glock są produkowane od wczesnych lat 80. Do końca lat 90 powstało wiele wzorów tej broni. Przytoczę tutaj kilka najpopularniejszych plastików: tak więc Glock 17 jest opisany w podręczniku, Glock 20 (kaliber 10 mm Auto, zasięg 60, 15 nabojów) obecnie najpotężniejszy model ze stajni Glocka wypuszczony na rynek w 1990 roku, następnym modelem jest Glock 21 (kaliber .45 ACP, zasięg 55, 13 nabojów), wypuszczony na rynek w 1990, ostatni z "dużych" Glocków, Glock 22 (Kaliber .40 S&W, zasięg 55, 15 nabojów). Chociaż Glocki to nie najcelniejsze okazy na rynku, trzeba przyznać, są to pukawki wygodne, łatwe w obsłudze i lekkie. Ich przeznaczeniem jest rynek policyjny i cywilny.
+Tryby Ognia: Półautomatomatyczny
Cena: 390 $
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - Zakleży od kalibru
Zasięg - Zakleży od kalibru
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - Zakleży od kalibru
Ukrycie - Kurtka

HK USP (9 x 19 mm)
Universal Selbstlade Pistole ukazał się na rynku na początku lat 90, szybko zdobył dużą popularność zarówno w stanach jak i w europie. Duża popularność przyczyniła się do szybkiej ewolucji pistoletu i tak po niedługim czasie do USP9 (18 nabojów, zasięg 60) dołączyły pistolety USP40 i USP45 (oba obrażenia 5 i magazynki o pojemności 12 nabojów, zasięg 60), dalszym następstwem było stworzenie wersji Compact. I tak wyróżniamy wersję USP9C (obrażenia 4, zasięg 50m) o pojemności 13 nabojów dostosowaną do amunicji 9 x 19 mm, USP40C (Obrażenia 5, zasięg 50m) o pojemności 12 nabojów kalibru .40S&W i wzór USP45C (obrażenia 5, zasięg 50) dostosowany do naboju .45 ACP mający 8 nabojowy magazynek. Linia pistoletów USP skierowana jest na rynek cywilny i policyjny, USP znajduje się także w uzbrojeniu różnych oddziałów specjalnych. Przy tworzeniu broni szeroko wykorzystano tworzywa sztuczne co czyni broń lekką i dobrze leżącą w dłoni.
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny
Cena: 400 $
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - Zakleży od kalibru
Zasięg - Zakleży od kalibru
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - Zakleży od kalibru
Ukrycie - Możliwe

Mauser CP-96 (9 x 19 mm)
Jeden z najlepszych pistoletów wszystkich czasów, czysta klasyka. Prace nad nim rozpoczęli bracia Federle w 1893 roku, a w 1896 produkcja ruszyła pełną parą. C-96 zaliczył wiele wojen wyrobił sobie opinię ekstremalnie celnego i skutecznego, co prawda był raczej ciężki i posiadał duże wymiary, ale te wady nadrabiał zasięgiem. W latach poprzedzających druga wojnę światową powstała wersja pozwalająca na prowadzenie ognia automatycznego oto statystyki: (ST:7, Magazynek 20, tryb ognia: Automatyczny, Półautomatyczny , szybkostrzelność 4). Istniała także wersja w kalibrze 7.63 mm Mauser do której można było zastosować kolbę, oto statystyki: Obrażenia 4, Zasięg 100, Magazynek 10). Obecnie C-96 to broń co najmniej rzadka, a wersja w kalibrze 7.63 należy do unikatów.
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny
Cena: 760$
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - 4
Zasięg - 75 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 10
Ukrycie - Płaszcz

Smith & Wesson 4006 (.40 S & W)
Pistolet półautomatyczny opracowany i wprowadzony na rynek w 1990 wraz z nabojem .40 S&W. Broń powstała w czasie poszukiwania przez FBI nowej broni dla swoich agentów, związane to było z incydentem w którym zginęło kilku agentów tej organizacji podczas strzelaniny z przestępcami wyposażonymi w kamizelki kuloodporne które to skutecznie chroniły ich przed ogniem z 9 mm pistoletów. Nabój .40 S&W posiada większą moc obalającą dzięki czemu nawet ludzie którzy są wyposażeni kamizelki lądują na plecach bardzo szybko. Poza wersją dostosowaną do naboju S&W istnieje także wzór dostosowany do kalibru 10 mm Auto a jest to model S&W 1006 (statystyki takie same jak model 4006).
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny
Cena: 400$
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - 5
Zasięg - 65 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 10
Ukrycie - Możliwe

Walther P99 (.40 S&W)
Pistolet Jamesa Bonda XXI wieku. Walther P99 jest pistoletem szybko zdobywającym ogólnoświatową popularność nie tylko za sprawą filmów o agencie Jamesie. Jest to pistolet na miarę XXI wieku, lekki, ekstremalnie celny, kompaktowy i dosyć potężny. Wchodzi do uzbrojenia policji na całym świecie, (nawet w Polsce zakupiono dużo pistoletów tej marki). Poza wersją .40 S&W istnieje także wzór dostosowany do kalibru 9 x 19 mm oto jego statystyki: Magazynek (16), Zasięg (60) Obrażenia (4).
+ Tryby Ognia: Półautomatyczny
Cena: 400$
Stopień Trufności - 6
Obrażenia - 5
Zasięg - 60 m
Szybkostrzelność - 3
Magazynek - 12
Ukrycie - Kurtka

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:51

BROŃ BIAŁA

Wielki Miecz Dwuręczny

Ciężki miecz, długi na około 1,8 m. Ciężko go używać nawet dwoma rękami.
Stopień Trudności - 7
Obrażenia - Siła + 6
Zasięg - 1,8 m
Ukrycie - Niemożliwe

Katana
Smukłe, zakrzywione, jednostronne ostrze. Można używać go za pomocą jednej bądź obu rąk.
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - Siła + 5
Zasięg - 1 m
Ukrycie - Płaszcz

Krótki Miecz
Ostrze o długości 60 cm. Doskonałe do nagłych ataków.
Stopień Trudności - 5
Obrażenia - Siła + 3
Zasięg - 0,6 m
Ukrycie - Płaszcz

Długi Miecz
Długie na 1,2 m obustronne ostrze. Można posługiwać się nim jedną bądź obiema rękami.
Stopień Trudności - 5
Obrażenia - Siła + 4
Ukrycie - Niemożliwe

Maczeta
Płaskie ostrze, długie na ok. 60 - 90 cm. Popularna wśród Sabatników Południowej Ameryki i piratów Sabatu.
Stopień Trudności - 5
Obrażenia - Siła + 3
Ukrycie - M
Waga - 0.5-1 kg

Sztylet
Jego długość waha się w granicach 15 - 30 cm. Łatwy do ukrycia. Przydatny w pojedynkach.
Stopień Trudności - 4
Obrażenia - Siła + 2
Ukrycie - Kieszeń

Wakizashi
Długie na 60 cm, smukłe, zakrzywione ostrze. Miecz ten używany jest razem z Kataną.
Stopień Trudności - 5
Obrażenia - Siła + 4
Ukrycie - Płaszcz

Shuriken
"Gwiazdki do rzucania". Trafiają cel w odległości ok. 6 - 7 m.
Stopień Trudności - 6
Obrażenia - Siła
Ukrycie - Kieszeń

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Anna on Listopad 12th 2008, 20:51

DODATKI

Tłumik

Tłumik wbrew ogólnie przyjętym zasadom nie wycisza broni do tego stopnia, że głos wystrzału jest prawie niesłyszalny; tłumik powoduje wyciszenie ale polega ono na tym że redukuje poziom huku tylko o kilka decybeli. Chodzi o to by huk wystrzału nie przypominał huku wystrzału ale coś zupełnie innego. To jest prawdziwa definicja tłumika dźwięku. Prawdziwy efekt wyciszenia osiągamy tylko wtedy kiedy strzelamy specjalną amunicją sub-soniczną przy użyciu specjalnych tłumików tzw. wyciszaczy. Dobrym przykładem jest tu pistolet maszynowy lub pm. MP5SD. Przy broni małego kalibru można osiągnąć satysfakcjonujący efekt; głos wystrzału brzmi inaczej niż powinien brzmieć, a przy tym jest także bardzo, bardzo cichy.
Można zamontować na:
Karabinkach/subkarabinkach szturmowych, pistoletach maszynowych (najczęściej spotykane), pistoletach (najczęściej spotykane), karabinach wyborowych (bardzo drogie i rzadkie, w wypadku broni wielko kalibrowej, zmniejszają celność broni)
Cena: rożna. Zazwyczaj nie przekracza 100 $ (Profesjonalne), tłumiki mogą być montowane w warunkach domowych choć zazwyczaj są one mało profesjonalne.

Celownik Noktowizyjny
Celowniki noktowizyjne ułatwiają walkę nocą. Dzielą się na różne typy: pasywne, czynne i inne, ale służyć mają tylko jednemu - zwiększeniu efektywności podczas działań nocnych. Efekt noktowizji polega na zwiększeniu natężenia istniejącego już światła (np. księżycowego) nawet bardzo słabego. Noktowizor jest bezużyteczny w całkowitych ciemnościach, tam gdzie nie ma nawet śladowych ilości światła na nic nam się nie zda. Większość C. N wyposażona jest także w zoom, zazwyczaj od 4 x do 10 x.
* Celownik Noktowizyjny nie może być równocześnie używany z celownikiem optycznym.
* Może być używany tylko w nocy w czasie dnia jest niezdatny w użyciu.
Można go zamontować na:
Karabinkach/ subkarabinkach szturmowych, pistoletach maszynowych, karabinach wyborowych.
Modyfikator ST : -1 (Tylko nocą)
Cena: 400 $

Granatnik M203 (40 mm)
Ten amerykański granatnik jest idealną bronią wsparcia. Zasilany granatami kalibru 40 mm jest niezwykle przydatny w rożnych sytuacjach taktycznych.
Obrażenia: (Standardowy granat 40mm)
Centrum wybuchu: 20 m
Moc obrażeń spada o 5 na każde 2 metry od centrum wybuchu.
Zasięg: 200 metrów.
(Inne typy granatów) / Nie powodują obrażeń.
Granaty Dymne (zasłona dymna do 50 metrów od centrum wybuchu)
Granaty z gazem łzawiącym (efekt do określenia przez MG)
Granaty oślepiające (efekt do określenia przez MG)
Magazynek: 1
Szybkostrzelność: 1
Stopień trudności: 7
Można zamontować na: Karabinkach/Subkarabinkach szturmowych (tylko)
Cena : 500 $

Wskaźnik Laserowy
Wskaźnik laserowy może zostać zamontowany praktycznie na wszystkim co strzela od pistoletów na plastikowe kulki po karabinki szturmowe. W każdym wypadku bardzo ułatwia celowanie.
Można zamontować na:
Pistoletach, rewolwerach, strzelbach, karabinkach/subkarabinkach szturmowych, pistoletach maszynowych. Nie może być zainstalowany na karabinach wyborowych.
Cena: ok. 150$
Modyfikator ST: -1

Latarka
Latarki zazwyczaj montowane są na strzelbach, subkarabinkach i większych pistoletach maszynowych, rzadziej na karabinkach szturmowych. Małe latarki są także montowane na pistoletach. Jest to bardzo przydatna rzecz, kiedy wpadamy do ciemnego pokoju z załadowaną strzelbą.
Można zamontować na :
Pistoletach, karabinkach szturmowych/subkarabinkach, strzelbach, pistoletach maszynowych, rzadko na rewolwerach. Latarka nie może być zamontowana na karabinach wyborowych.
Cena: zakup specjalistycznej latarki to wydatek ok. 50$
Zawsze możemy użyć pierwszej lepszej latarki i zamontować ją przy użyciu taśmy klejącej na naszej broni, co da nam mniej profesjonalny ale prawie identyczny efekt.

Celownik Optyczny
Pomaga w celowaniu na większe odległości, ułatwia celne prowadzenie ognia nawet słabym strzelcom. Przybliżenie waha się w granicach od 1 x do ponad 10 x lub więcej. Celowniki o przybliżeniu 1 x zazwyczaj są montowane na rewolwerach i rzadko na pistoletach. Są to dosyć małe lunetki.
Można go zamontować na:
Niektórych pistoletach (np: Desert Eagle), większości dużych rewolwerów, wszystkich karabinach, subkarabinkach, karabinkach i na niektórych pistoletach maszynowych (np: MP5)
Cena: Waha się w granicach od 200 do nawet 800 $ (Karabiny wyborowe)
Modyfikator ST : -1

_________________
Each person dies, really, it lives not each.
avatar
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Wyposażenie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach