Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Michaś (707)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Robson (479)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Anna (476)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
RafciOo (174)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Zero (173)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Fenek (45)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
pczyż (8)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 
Arheros (5)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

5 posters

 :: Off-Top :: O forum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 3rd 2008, 00:36

Well, nie chce was straszyć ale mamy jakby to powiedzieć jakiś duży zastój na forum.
Sesja Naruto i DS wstrzymana celowo a tu nagle całe forum wymarło.

Oczywiście nie generalizujmy gdyż niektórzy jeszcze tu zaglądają i piszą ale nie o tym miałem gadać.

W sesji UF, NS, RE i Wampira możemy przecież pisać nic nie stoi na przeszkodzie.
Niestety muszę stwierdzić że tak się nie dzieje i stąd też chciałbym wiedzieć dlaczeguż Smile tak jest.
Jeśli nawet ktoś miałby ważny powód mógł go tu napisać i było by po sprawie. Nawet nie wyjaśniając dokładnie czemu nie może pisać i mniej więcej przez jaki okres.

A więc moja rada jest taka jak w nazwie tematu: "Albo ruszamy z kopyta albo ja was ruszę z kopa" Very Happy

Z poważaniem
Jak zawsze miły Administrator Cybersesji
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 3rd 2008, 01:14

Ehh... Co racja to racja. Forum faktycznie się wyciszyło, w tym także mój wampir...
Deklaruję, że od czwartku znów ruszę.
To tyle,

niech mocz będzie z wami!
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 3rd 2008, 15:52

Ludzie ja przynajmniej raz dziennie zaglądam a wy ni huhu. Nawet zdarzyło mi się coś napisać do Warhammera. A właśnie moż jeśli byście mogli spotkalibyśmy się w weekend i byście sobie karty do Worhammera zrobili, co wy na to? Nie lećcie w kule. Bo was ...
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 3rd 2008, 18:02

No ja miałem taką nadzieje że zrobimy te karty na LIVE bo tych statystyk jest wsio za dużo.
A jeśli się spotkamy na LIVE to będę mógł w końcu poprowadzić wam sesje Dragon Story dalej czy to na forum czy to na LIVE.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 3rd 2008, 18:22

To proponuję piątek. Dzisiaj przy Annie i Rowku padła już taka propozycja.
Godzina 19:00 by Wam odpowiadała??
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 3rd 2008, 18:35

Da Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 3rd 2008, 20:22

To niema o czym gadać musicie zrobić karty na live'ie,, i nawet bym wam coś pociągną odrazu(fabółę), bo ja muszę wiedzieć co kto umie i kim jest bym mógł wam fabułe pociągnąć . Jeżeli wieci jaki byście chcieli mieć profesje to było by miło jakbyście mi się określili. A tak wugóle to je niewiem czy w piątek będę na chacie, więc ja bym wolał w sobotę robić z wami postacie. Jeżeli byście mogli, oczywiście.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 3rd 2008, 21:25

Kochanie w sobotę prawdopodobnie będzie Bargiel... A poza tym... Może byśmy się tak spotkali w weekend we dwoje z racji tego, że mamy rocznicę...?!?!?!
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 3rd 2008, 22:03

No to postanowione że PIĄTEK.... Przyszły Razz Very Happy Smile
DragonStory widać będzie jeszcze musiało poczekać chyba że nie wiem... wszyscy się ugadacie kto dojdzie do ostatniej walki z MATEO, ciągnijcie LOSY, zagrajcie w papier, nożyczki i kamień.

Wtedy pociągniemy dalej fabułę a walki rozegramy przy najbliższym możliwym terminie i wtedy skoryguje się kto i jak miał z nim walczyć. No bo szczerze powiedziawszy nie dojdzie i tak do tej walki więc Smile

Co wy na to ?!? Smile Ja mówię całkiem poważnie teraz.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 3rd 2008, 22:37

Wszystko spoko. Tylko Wam chodzi o piątek 13 grudnia?
Bo po postach Adriana i Anny wnioskować idzie, że nie dacie rady w tym tygodniu, więc...
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 3rd 2008, 22:44

Ja już nie wiem sama... a może tak w niedzielę od 10?? Zresztą... To w sumie zależy czy adrian przyjedzie w piątek czy w sobotę. Co do DSa - nie dałoby się przeprowadzić tych walk na forum w przyszłym tygodniu??
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 4th 2008, 13:35

Ja jednak wolałbym w ten weekend, jednak jak już pisałem nie wiem czy dam radę w piątek przyjechać. Ale tak w ogóle to będę się starał dotrzeć w piątek o w miare ludzkiej godzinie. Jeżeli już się spotkamy to można by również DS-owe walki przeprowadzić. Co wy na to?
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Robson Grudzień 4th 2008, 15:53

taak! przeprowadzamy DSowe walki, potem robimy karty do warhammera bo chciałbym w to grać ;D i... i.. albow w WH gramy, jest też alternatywa tego ze moge prowadzic dalej NS'a wiec napewno bedzie co robic.. ja w piatek tez bede wolny tak kolo 20 bo w szkole jestem od 8 rano do 19 wieczorem .. no a potem moge wpasc ;]
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 4th 2008, 15:57

Anno jak na razie to ty nie odpisujesz do DS'a w swojej walce więc nie wiem czemu masz jakieś ale.

Walki DS'a przeprowadzimy na LIVE bo tak będzie szybciej i bez zbędnych lamentów że nie to dany grać chciał zrobić. Zresztą jak już będziemy przy walkach to mógłbym wam poprowadzić jedną sesję w tym świecie by przyśpieszyć nieco fabułę do ciekawszych miejsc Smile

W jesteście raptem w 2 rozdziale 12 TOMowej serii DS'a Razz
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 4th 2008, 17:27

No weź mi nie mów że ty masz już fabółę zaplanowaną na taki kawał zdarzeń do przodu. Czyli że co byśmy nie robili to i tak nic nie zmienimy tak jakbyśmy chcieli, bo to wszystko masz już zaplanowane. A miśki ja już wiem i wracam w piątek więc jeżeli macie czas to pozytwnie było by się spotkać.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 4th 2008, 19:03

Ekhmn... Z tego co wiem, to Ty, szanowny adminie postanowiłeś, że walki w DSie będą na live więc po chuj mam odpisywać...?

No to postanowione. Spotykamy się w piątek o 20 i robimy najpierw karty do Warhamca, a potem się zobaczy. W sumie to może moglibyśmy się spotkać np o 19 i przeprowadzić walki w DS moje i adriana? A potem, kiedy rob się zjawi zajęlibyśmy się resztą? Co wy na to? I druga sprawa... U Laviego czy gdzie?
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 4th 2008, 19:16

Jeeli o mnie chodzi odpowiada mi każde miejsce, może być nawet u mnie. Jednak zdaję sobie sprawę iż niekarzdy posiada mobilny transport więc po prostu się dostosuję do wszystkich. Do zobaczenia i niech was skaveny nie nękają.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 4th 2008, 20:13

U mnie odpada. Powodu nie podam i tyle.

Na sam najprzód ANNO nie mów tak brzydko. Po drugie walki owszem przeprowadzimy na LIVE ale między graczami. Chciałem aby twoją skończyć walkę na forum. Po trzecie nie wiem czy zauważyłaś ale stwierdzenie o przeprowadzaniu walk na LIVE było najpierw a dopiero potem zacząłem pisać twoją walkę więc to też raczej coś znaczyło. Ale dobre jest to się też szybko przeprowadzi.

W piątek ja mogę prowadzić sesję DS'a.

A co do fabuły to jest ona spisana ale nie jest określona więc wasze decyzje mają i to duży wpływ.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 4th 2008, 20:25

No to może Michał się zaoferuje...?Smile

Bo co?! Masz problem..? Razz
Cóż lavi, ja sądziłam, że wszystkie walki chcesz przeprowadzić na live; wnioskowałam to po tym, że rob i michał swoich też nie skończyli.
Ale... Skoro sam mówisz, że sam zapowiedziałeś, że moją walkę przeprowadzisz na live to po co każesz mi na posty odpisywać...
Ja osobiście wolałam przeprowadzić je na forum, co zaznaczyłam wcześniej.
Zresztą, nie wiem już o co całe halo... Nadajemy na innych falach więc ciężko mi się z tobą dogadać Wink

Adrian... A ty poprowadzisz w końcu normalną sesyjkę w piątek?? Bo nie wiem czy mam się napalać czy nie Very Happy
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 4th 2008, 20:50

Jak już tak się chcesz napalać to cię niestety zawiodę bo mogę wam co najwyżej wstęp zrobić ponieważ chciałbym dopasować fabułę pod postacie zrobić a jak sama wiesz nikt takowej nieposiada. A zresztą jak już zauważyłaś Anuś są przynajmniej 2 osoby które chcą poprowadzić co innego. Więc reasumując każdy po tym spotkanieu będzie posiadać jedsynie kartę z postacią, i dowie się o mechanice i wszystkich innych kruczkach systemowych.

Dla każdego: jeżeli czegoś nie rozumiecie z zawiłości systemu, proszę o kontakt a z przyjemnością postaram się pomóc rozwiązać nurtujący was wroblem. Smile
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Robson Grudzień 4th 2008, 20:53

Ja jestem za tym aby Adrian prowadził sesje w piątek i aby wprowadził nas w niesamowity i zaskakujący świat warhammera Surprised
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 4th 2008, 21:05

O... widzę, że się Robek napalił na "bieganie z mieczem" Very Happy
No... Ja też by chciała, żeby adrian poprowadził. Mam ochotę wypróbować moją przezajebistą kobietę - drwala Razz
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 4th 2008, 21:20

Ja powiem tyle. Jeśli MŁOTEK jest tak samo mechanicznie zjebany jak DnD to odpada. Po drugie jeśli Adrian okaże się być genialnym MASTERem i jakimś cudem mnie zainteresuje na nowo za bieganiem z mieczem to może będę grał.

Odnośnie sesji to mnie wystarczy przeprowadzić walki na LIVE a potem to już pojedziemy na forum. Chociaż nie omieszkam że przydałaby się wam jakaś dłuższa sesja na LIVE bo prawie nikt z was nie wie podstawowych rzeczy o zasadach używania Energii KI. Na sesji podczas gry wyszłoby to znacznie szybciej niż na forum gdyż na każde wasze pytanie szybko otrzymalibyście odpowiedź lub jakąś sugestię z mojej strony.

A teraz pytanie z innej beczki do Adriana.
- Jest jakaś profka by być mistrzem walki off-hand ? I jakie szanse miałbym przeciwko broni białej ?
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 4th 2008, 21:27

A... Zapomniałabym... Bo w sumie jak się już spotkamy, to może pomogłabym michałowi zrobić kartę do wampira i powiedziałabym co nieco żeby ci rozjaśnić sytuację. Oczywiście jesli chcesz nadal grać na forum Wink
Co ty na to??
A co do Warhammera: to już nie wiem, więc w piątek adrian będzie prowadził, rob, michał i ja będziemy grać, a lavi się będzie gapił? Czy jednak zagramy w to wszyscy? Bo już nie łapię twojego stanowiska, lavi... Razz
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Robson Grudzień 4th 2008, 21:35

Lavi sie musi dostosować... ;]
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach