Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Michaś (707)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Robson (479)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Anna (476)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
RafciOo (174)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Zero (173)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Fenek (45)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
pczyż (8)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 
Arheros (5)
Happy New Year - Page 2 Vote_lcapHappy New Year - Page 2 Voting_barHappy New Year - Page 2 Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Happy New Year

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Happy New Year - Page 2 Empty Re: Happy New Year

Pisanie  Anna Grudzień 12th 2008, 00:37

Po jakichś 15 minutach drogi, mężczyżni przekroczyli bramy doków. Nie chcąc tracić czasu udali się prosto do miejsca, w którym powinien cumować statek wiozący wampiry. Idąc tak dostrzegli, że z wszechobecnej w dokach mgły wynurzają się sylwetki dwóch postaci idących w ich stronę.
"No tak... Modius się wkurzy" - ptzyszło im do głowy. Kiedy zbliżyli się jeszcze bardziej, w świetle lamp dostrzegli następujących osobników:

http://drakenborg.deviantart.com/art/Noble-vampire-20305061
http://shatteredroses.deviantart.com/art/The-Vampire-Lestat-12685804

Obie postacie wydawały się wamprom wyniosłe i dostojne. Ponadto John miał wrażenie, że nie dorasta im do pięt.
Robson wręcz widział bijące od nich doświadczenie i autorytet.
Oboje czuli się zaniepokojeni ich osobami. W dodatku wyglądało na to, że przybysze nie są w najlepszym humorze. Zatrzymali się w odległości 8m od mężczyzn, wymienili się spojrzeniami, po czym wzrok skierowali na Johna i Robsona. Sam wyraz ich twarzy wprowadzał nepięcie i nerwową atmosferę.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Happy New Year - Page 2 Empty Re: Happy New Year

Pisanie  SHEERIF Grudzień 12th 2008, 16:01

widząc tą parę nadętych bufonów już wiedziałem że będzie źle, no ale cóż mogłem poradzić, nic. Więc powiedziałem.
-Witam szanowynch gości w maszym małym mieście. Prosze nam wybaczyć to iż musieliście państwo czekać, ale nie zawsze możn robić to co się powinno. Jakby to powiedzeć wyroki losowe, ale mniejsza z tym. Witam w imieniu Księcia Modiusa, jestem John a to mój i państwa przyjaciel Robson będziemy państwa, że tak powiem przewodnikami do siedziby Księcia Gary Modiusa. A więc zapraszam nie będziemy przecież tak stali w dokach i nasiąkali zapachem, prawda. Proszę za mną tutaj zaraz czeka na państwa samochód by was zawieść w miejsce docelowe.
Mówie to jakbym był wykształcony i w ogóle ale tak na prawde bardzo mnie ta sytuacja denerwuje.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach