Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Michaś (707)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Robson (479)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Anna (476)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
RafciOo (174)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Zero (173)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Fenek (45)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
pczyż (8)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 
Arheros (5)
Święta, święta coraz bliżej :) Vote_lcapŚwięta, święta coraz bliżej :) Voting_barŚwięta, święta coraz bliżej :) Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Święta, święta coraz bliżej :)

 :: Forum :: Nowości

Go down

Święta, święta coraz bliżej :) Empty Święta, święta coraz bliżej :)

Pisanie  Lavi Grudzień 17th 2008, 18:50

W związku z nadchodzącymi świętami mam kilka pomysłów które myślę że warto byłoby zrealizować.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursach w których wygraną będzie przyznanie tytułu danemu graczowi na razie na czas nieokreślony. Jeśli któryś z konkursów zachęci do dalszych starań za jakiś czas można zrobić powtórkę.

Konkursy:
- Najciekawsze dekoracje własnego Uniwersum
Każdy z opiekunów (mistrzów) danego uniwersum tworzy kartkę świąteczną zawierającą motywy swojego uniwersum które przedstawia czy to w postaci jednego obrazka czy zwykłego posta z grafiką. Wszystko ma mieścić się w jednym poście czyli jakieś 100 000 znaków albo i więcej. Liczy się kreatywność.

- Najbardziej ciekawy i kreatywny post
W tym konkursie czy to gracz czy mistrz gry typuje post danego gracza uznając go za godnego uwagi. Nie wolno typować swoich postów. Posty mogą być z prywatnych sesji gracza o ile on się na to godzi. Dopiero po przedstawieniu wszystkich najbardziej poetyckich postów przeprowadzimy głosowanie.

- Najlepszy Mistrz Cybersesji
Na koniec roku wybierzemy mistrza gry który najbardziej zachwycił nas swoimi postami w swoim uniwersum.

Głosowania zrobimy przed świętami wysyłając swój głos do mnie na PM. Treści wiadomości będą pokazane by ukazać że było to uczciwe głosowanie. Wiadomo że nie można głosować na siebie. Wiec nie macie się co bać o oszustwo każdy wie jaką treść PM wysłał Very Happy

Mam nadzieje że zmobilizujemy się do pracy.

Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz.
W dniu przed, w trakcie lub po świętach chciałem przeprowadzić świąteczną sesję z wszystkim graczami na forum. Każdy z nas wybierze sobie postać z dowolnego uniwersum i to nią będzie kierował podczas łamania opłatkiem Smile Mistrzem Gry będziemy my sami. Dokładne zasady wytłumaczę tuż przed wydarzeniem.

Niech każdy z was zaproponuje daty i godziny w jakich mógłby odbyć się ten wieczorek Very Happy

Mnie pasują wszelkie godziny od 20:00 do 1:00 PM Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Forum :: Nowości

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach