Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
 
Michaś (707)
 
SHEERIF (513)
 
Robson (479)
 
Anna (476)
 
RafciOo (174)
 
Zero (173)
 
Fenek (45)
 
pczyż (8)
 
Arheros (5)
 

Nasi przyjaciele :)Liga Obrony

Go down

Liga Obrony

Pisanie  Lavi on Grudzień 28th 2007, 05:41

LIGA OBRONY

Liga Obrony tą ogólnoświatowa instytucja zastępująca wiele innych takich jak straż, pogotowie, szpital, policja, anty terroryści i wiele innych, choć głównym celem, dla jakiego powstała była ochrona przed obcymi cywilizacjami szczególnie Predorsami. Wiele razy w historii Wielka Trójka musiała bronić Ziemi przed obcymi istotami, które tak jak i oni posiedli wiedzie niezwykłej kontroli Mocy. Aby nie pozostawić Ziemi bezbronnej 17 Marca 2030 roku Jeden z Wielkiej Trójki założył Ligę Obrony. Przeczuwał, że kiedyś szczęście ich opuści i zginą a wtedy nikt już nie obroni Ziemi. Ligia przez ostanie 10 lat poszerzyła swoją działalność nawet w okolice Marsa i obecnej tam kolonii.

Zakres działalności

Liga początkowo miała stanowić tylko instytucje do obrony Chronicznych Wysp, teraz jednak chroni ona całą Ziemie przed najazdem obcych wojowników mogących zniszczyć Ziemie. Na Chronicznych Wyspach nie ma już ani policji, ani straży, ani lekarzy, teraz wszystkim zajmuje się Liga. Zakres działalności znacznie się powiększył i nadal powiększa, od roku 2x47 Liga na rozkaz Paula ostatniego z Wielkiej Trójki, którego widziano na Ziemi, rozbudowałą się by lepiej działąć. Liga dzieli się wiec teraz na dwa oddziały: Chroniczny i Światowy, ten drugi pomaga reszcie światu w miarę jak to możliwe. Nawrócenie całego świata nie jest takie łatwe a i obrona pięknego miejsca, jakimi są Chroniczne Wyspy do najłatwiejszych nie należy wiele innych państw pragnie przejąć ten mlekiem i miodem kraj płynący. Wielu ludzi próbuje nielegalnie się przedostać na Chroniczne Wyspy, gdyż w legalny sposób czeka się bardzo długo. Na wyspy rocznie przyjeżdża około 100 ludzi, są to niekarani ludzie, którzy mimo tego post holokaustu, jaki powstał w większości krajów na Ziemi wykształcili się i nie mają żadnego konfliktu z prawem. Wielu ludzi ginie czekając na pozwolenie przyjazdu, do Chronicznych Wysp.

Prawo Światowe

Liga od momentu, kiedy poszerzyła swój zakres działalności wprowadziła ogólne prawa dla całego świata. Prawa dla Chronicznych Wysp są znacznie ostrzejsze niż dla reszty świata. Tutaj nawet za kradzież można być wydalonym z wysp na kilka miesięcy. Dla ludzi mieszkających tutaj tymczasowe wydalenie z wysp oznacza ogromną tragedie. Nieprzyzwyczajeni ludzi do chaosu i przestępczości nie przeżyją długo w takim świecie, jest to dla nich niezwykle okrutna kara. Ludzi z, zewnątrz którzy mieli większy kontakt z chaosem otrzymują dużo większe kary, muszą pozostawać czasami nawet na rok poza wyspami. Ludzie, którzy byli na Chronicznych Wyspach nie są mile widziani w starym świecie, nikt nie lubi kogoś, kto miał lepiej od nich. W starym świecie kara śmierci czynnie jest wykonywana do dziś, większość jednak przestępców ginie śmiercią tragiczną. Ludzie, którzy mordują innych bez powodu nie zasługują na spokojną śmierć. Agenci LIGI wykonują najtrudniejsze z tych zadań, gdy np. trzeba się dostać do fabryki pilnowanej przez 50 ludzi uzbrojonych po zęby. Często agenci giną w takich akcjach, tak, więc LIGA coraz częściej wysyła grupę agentów, gdyby i ona zawiodła, cały teren zostaje zniszczony w wielkim wybuchu wykonywanym przez silniejszych agentów.

Zakazany poziom ataków

Zakaz ten wprowadziła Wielka Trójka po zniszczeniu księżyca, podczas walki z jakimś okrutnym wojownikiem mocy z odległej planety. Atak był tak silny, że bez problemu przebił się przez księżyc niszcząc go przy okazji. Na końcu trafił w jakąś odległą planetę z układu leżącego miliardy lat świetlnych od naszego a fala po wybuchu mimo tego dotarła nawet na Ziemie. Na szczęście fale można było odczuć jako lekki wiaterek. W ten dzień Wielka Trójka zgodnie stwierdziła, że pewne ataki są za silne żeby je używać. Do ich użycia muszą być zmuszeni naprawdę niezwykle groźną sytuacją. Poziom zakazany liczy sobie osiem ataków, z czego cztery z nich potrafią niszczyć planety a nawet całe układy planet. Kolejne cztery z nich potrafią zabić nawet najsilniejszych wojowników. A ostatni z nich potrafi zabić nawet całą populacje na Ziemi.
Najgroźniejszym z nich jest „Poświęcenie”, które nie ma sobie równych. Siła, z jaką niszczy wszystko jest ogromna, nie da się wyobrazić tak wielkiej energii zdolnej zamienić w pył nawet kilka układów planet, mimo iż są one tak bardzo daleko od siebie. Następnym na liście jest „Fala Duo Uderzeniowa”, która posiada siłę zdolną do zniszczenia całego układu bez utraty życia gdyż jest to atak podobny do „Fali Uderzeniowej”, lecz znacznie silniejszy. Ostaniem z najsilniejszych ataków jest „Ziarenko Destrukcji”, które najlepiej nadaje się do niszczenia planet, gdy wojownik nie musi się spieszyć, atak działa wolno, dzięki czemu wojownik może oddalić się na bezpieczną odległość. Proces polega do dostaniu się przez ziarenko do jądra planety i zapoczątkowaniu reakcji samo zniszczenia planety, która powoli się rozpada. Gdy rozpadnie się w 50% eksploduje wielkim wybuchem o nie małym zasięgu. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że osoba, która nie zdaje sobie sprawy z siły, jaką one posiadają może nieodwracalnie zniszczyć cały rodzaj ludzki. Używanie tych ataków wymaga niezwykłej precyzji, mądrości i nieomylności.
O jakiejkolwiek pomyłce nie ma tu mowy, nie można powiedzieć „a tam, może się uda”. Przy używaniu tych ataków nie ma mowy o błędzie, gdyż może on kosztować więcej niż sobie można wyobrazić. Zniszczenie planet nie można nazwać pomyłką czy małym błędem, to nie jest coś, co można od tak zapomnieć czy wybaczyć. Wielka Trójka po zniszczeniu Księżyca zmieniła wiele panujących zasad w przyrodzie. Brak teraz przypływów, noc jest teraz czarna jak smoła, wiele zwierząt wyginęło bez światła księżyca. Na szczęście LIGA wynalazła sztuczny księżyc zbudowany z metalu, który odbija światło słoneczne. Niestety wiele innych aspektów pozostało bez zmian, jak na przykład brak przypływów i odpływów. Zanim cokolwiek zrobisz zastanów się 3 razy, przygotuj się, znowu się zastanów i módl się o to by nic nie zepsuć, bo to może być ostatnie co zobaczysz.
avatar
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach