Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Michaś (707)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Robson (479)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Anna (476)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
RafciOo (174)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Zero (173)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Fenek (45)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
pczyż (8)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 
Arheros (5)
Przedstawić się już czas... Vote_lcapPrzedstawić się już czas... Voting_barPrzedstawić się już czas... Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Przedstawić się już czas...

+4
Lavi
RafciOo
Robson
Michaś
8 posters

Go down

Przedstawić się już czas... Empty Przedstawić się już czas...

Pisanie  Michaś Wrzesień 21st 2008, 00:11

W tym temacie, nowi gracze mogą zaprezentować swoją osobę. Podstawowe informacje, nr gg, itd. - wedle Waszego życzenia. Nie trzeba się specjalnie rozpisywać, lecz jeśli ktoś zechce opisać szerzej swoje CV, nikt się nie obrazi.

Pozdrawiam
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Gość Wrzesień 24th 2008, 16:34

Hej:) Nazywam się Kasia (Ami Saru)... Mam 16 lat... Interesuje się mangą i anime... a szczególnie Naruto i Czarodziejkie z Księżyca... chodzę do Technikum Ekonomicznego w Warszawie... i chyba tyle jeli chodzi o mnie...Smile

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Robson Wrzesień 24th 2008, 21:16

Jeśli interesuje Cię Naruto to proponuje zrobić sobie kartę do Naruto Wink i możesz zaczynać grać z nami.. Pogadaj z Przeponem napewno pomoze Ci wykonać kartę a jeśli nie to łap moje gg zawsze pomoge jeśli bedzie z czyms problem. GG: 5427691
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  RafciOo Wrzesień 24th 2008, 23:54

Czesc kasia. ja jestem rafal mam 18! () lat. mieszkamy w siewierzu (slask/bedzin) i okolicach (piekna i malownicza miejscowysc(!) Brudzowice ^^). a ten shadow team , nawet sie nie umieja przedstawic,nie? xD
Po to wlasnie jest ten temat!
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Lavi Wrzesień 25th 2008, 00:47

Jestem Lavi mało komu znany pod imieniem Piotr Razz Mieszkam blisko reszty zgraji z tego forum, ale nie czuj się Ami samotna, liczę że wkrótce nadejdą tłumy i zasilą naszą mała społeczność. Jak nie trudno zauważyć to ja zarządzam tym miejscem i staram się to robić dobrze. W razie jakichkolwiek pytań wal śmiało do mnie lub do moderatorów (obecnie jedynym jest Przepon którego już poznałaś).


Ostatnio zmieniony przez Lavi dnia Maj 12th 2009, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Anna Wrzesień 25th 2008, 02:08

Anna. Hmn... Myślę, że tyle wystarczy. Miło, że do nas dołaczyłaś Wink
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Michaś Wrzesień 25th 2008, 07:44

RafciOo napisał:a ten shadow team , nawet sie nie umieja przedstawic,nie? xD
Po to wlasnie jest ten temat!

Bo ideą tematu było tylko przedstawianie się nowych osobników, lecz skoro chcecie to w ten sposób...Wasza sprawa. Wink Ja tam już rozmawiałem parę razy z Ami, więc nie będę się przedstawiał.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Gość Październik 10th 2008, 13:59

Witam, pod nickiem Sain czai się dobrze Wam znany i lubiany Grzesiek S. Cool
Postanowiłem zasilić Wasze szeregi. Tak wiec ad rem.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Robson Październik 10th 2008, 17:47

Witamy witamy szanownego Grzegorza ;D
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty :D

Pisanie  Gość Październik 12th 2008, 22:52

Cześć jestem Michał i mam 16 lat. Zainteresowań mam dużo i nie chce mi się o nich pisać. Mieszkam w Siewierzu na Osiedlu(Miejsce gdzie Rumuni boją się zatrzymywać, a szczególnie przed domem Laviego)

pozdrawiam

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Michaś Październik 13th 2008, 23:42

EDIT::
Temat sprzątnięty ze zbędnego SPAMU. Panowie, dokończcie sobie na PW. Lavi, nie prowokuj już więcej w ten sposób. Dajmy Bobkowi odetchnąć bo za dużo tego nabijania. Proponuję przerzucić się na Gwiazdora Razz

Całusy.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  SHEERIF Listopad 4th 2008, 14:51

Witam jestm Adrian/SHEERIF dołączyłem właśnie do forum. Znam większość z osób korzystających więc niebąde pisał pierdół o sobie.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Gość Listopad 5th 2008, 22:14

SHEERIF napisał:Witam jestm Adrian/SHEERIF dołączyłem właśnie do forum. Znam większość z osób korzystających więc niebąde pisał pierdół o sobie.

czy to ty Gile ?? czyt. (ŻILĘ) ?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  SHEERIF Listopad 5th 2008, 22:23

Barambol ty niebądź za mądry nazwa na moich spodniach to jeszcze nie powód żeby mie z nią utorzsamiać Krfawy.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Michaś Listopad 5th 2008, 22:26

Panowie, chcecie sobie o spodniach i ksywkach pogadać, to raczej nie tutaj Wink
Barambol, krótka piłka - grasz czy nie grasz?
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  DreamEater Lipiec 18th 2011, 21:35

Witam wszystkich! ;D
Właśnie tutaj zawitałem, a zachęciła mnie ciekawa prezentacja na wcograc.pl.
Mam 17 lat i jestem z Bytomia (stosunkowo niedaleko Siewierza, dla innych -> Obok Katowic). Interesuję się naukami ścisłymi i nowinkami technicznymi. Jestem fanem szeroko pojętej fantastyki, chociaż najczęściej gram w klasykę ( czyli: smoki, miecz i magia). Bardzo lubię grać w Dungeons & Dragons, ale tutaj chyba nie ma takiej możliwości. Zawsze chciałem zagrać w Warhammera, ale nie znam zasad itp itd. Jeśli ktoś wziąłby mnie pod skrzydła i wprowadził w zasady i klimat to BARDZO chętnie zagram.

PS. Niektórych może to boleć ale ja jestem klimatofilem. Nie lubię powergamingu ani czegoś takiego jak "kompletowanie drużyny" wg klas/profesji/zawodów i tym podobnych. Gram kim chcę i tak też odgrywam postać. Nie utożsamiajcie mnie z nią! Jak gram orka o niskiej inteligencji, to nie dziwcie się, że zrobie rozróbę w knajpie jak po 10 sekundach darcia się " Ja chcieć mięso" *wali w stół* nie dostanę posiłku, a podczas bitwy będę rąbał wszystko na oślep nie analizując czy wróg zastawia jakąś pułapkę etc. Z drugiej strony jako Mag mogę się strasznie wymądrzać itp. Gra się ze mną łatwo, ale z moimi postaciami już niekoniecznie Wink

DreamEater
Poziom 1
Poziom 1

Male
Libra Horse
Exp : 1
SP : 0
Sława : 0

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Cześć

Pisanie  kitsu123 Wrzesień 15th 2012, 14:52

Cześć jestem kitsu, to 123 jakoś tak wyszło dodatkowo. Od niedawna gram z Lavim w neuro, a o sobie mogę powiedzieć tyle, że studiuję w Warszawie, interesuję się japońską subkulturą, w tym mangą i anime oraz zbieram minerały.
kitsu123
kitsu123
Poziom 1
Poziom 1

Female
Taurus Horse
Exp : 5
SP : 4
Sława : 0

Powrót do góry Go down

Przedstawić się już czas... Empty Re: Przedstawić się już czas...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach