Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

    Top posters
    Lavi (1392)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Michaś (707)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    SHEERIF (513)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Robson (479)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Anna (476)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    RafciOo (174)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Zero (173)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Fenek (45)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    pczyż (8)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 
    Arheros (5)
    Music Player UPDATE Vote_lcapMusic Player UPDATE Voting_barMusic Player UPDATE Vote_rcap 

    Nasi przyjaciele :)



    Music Player UPDATE

     :: Forum :: Nowości

    Go down

    Music Player UPDATE Empty Music Player UPDATE

    Pisanie  Lavi Listopad 5th 2008, 18:40

    Dziś pomyślałem sobie że przydałoby się wrzucić trochę nowej muzy do naszego music playera z którego pewnie i tak nie wiele osób korzysta z tego czy innego powodu.

    Nowe piosenki:
    - Alchemist Project - Tell Me
    - Basshunter - Angel In The Night
    - Voodoo & Serano - Transatlantic Blow
    - Guru Josh Project - Infinity 2008
    - Mondotek - Alive
    - Max Farenthide - Can U Feel It
    - Shaun Baker - Hey Hi Hello
    - NEXX - Syncronize Lips
    - Basshunter - All I Ever Wanted
    - Code Red- Shut Up
    - East Clubbers - Where Are You

    Gdyby ktoś chciał dodać coś do music player'a co mogło by wzbogacić nasz mały zbiór proszę podać tytuł piosenki w tym temacie a ja poszukam czy jest ona dostępna na stronie z której mamy muzykę.

    EDIT:

    Dodatkowo pod music player'em dodałem link który otwiera go w osobny oknie przez co chodząc po forum nie wyłączy się wam muzyka.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Music Player UPDATE Empty Re: Music Player UPDATE

    Pisanie  Lavi Listopad 25th 2008, 19:56

    W związku z tym że strona "mp3d.eu" ma problemy a od jakiegoś czasu wcale nie działa załatwiłem nam nowy serwer hostingowy na piosenki które tam wrzuciłem. Obecnie jest tam maksymalna ilość czyli 20 piosenek. Gdyby ktoś chciał zamieścić tam swoją piosenkę proszę podesłać mi link z muzyczką a zobaczę co da się zrobić. Może nawet uda się uruchomić wam własne to listy ale na razie nie ma co wybiegać zbytnio przed szereg więc chętnych zapraszam do mnie na PW.

    Z poważaniem
    Lavi
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Powrót do góry

    - Similar topics

     :: Forum :: Nowości

     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach