Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

    Top posters
    Lavi (1392)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Michaś (707)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    SHEERIF (513)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Robson (479)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Anna (476)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    RafciOo (174)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Zero (173)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Fenek (45)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    pczyż (8)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 
    Arheros (5)
    jak wyżej hobby Vote_lcapjak wyżej hobby Voting_barjak wyżej hobby Vote_rcap 

    Nasi przyjaciele :)



    jak wyżej hobby

    +2
    Lavi
    SHEERIF
    6 posters

    Go down

    jak wyżej hobby Empty jak wyżej hobby

    Pisanie  SHEERIF Grudzień 19th 2008, 13:16

    J na ten przykład oprucz oczywistego tu hobby którym jest RPG fabularne. Mam takie mało ambitne inne o którym chba raczej wiecie, a mianowicie grywam w B klasie w piłkę nożną. Nie będę miał z tego pewnie nigdy żadnego profitu ale po prostu lubie sobie pobiegać za piłkoą czasem wraz 21 innymi facetami (brzmi jak jakaś perwersja).
    A poza tym dość dużo jeszcze czytam, z regóły są to książki fantasy ale i czasem beletrystyka i historyczne jakieś również się zdarzają. Jak zapewne się domyślacie jestem ostatnio wkręcony w świat Warhamera i z niego ostatnimi czasy pochłaniam książki. Very Happy

    No to chyba tyle no bo przecież takich rzeczy jak czasem ciwiczenie na ławeczce nie ma co mówić Laughing

    Dopisuje m ałą poprawkę. Czasem jeszcze udzielam się pomocnie i pomagam kumplowi jak coś tworzy, a mianowicie utwory z tej stronki do której z myspace linka wrzuciłem. Bo to wszystko było nagrane w moim mieszkaniu w drugim pokoju Cool


    Ostatnio zmieniony przez SHEERIF dnia Grudzień 19th 2008, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  Lavi Grudzień 19th 2008, 13:26

    Z moim hobby jest tak. Jak się jakieś pojawi to szybko znika bo zawsze coś sprawia że nie mogę go dalej uprawiać Smile

    Co prawda moim jedynym hobby które naprawdę sprawiało mi przyjemność jest Parkour Smile Nigdy się tego nie wyrzeknę. Byłem w tym jaki byłem. To nie ważne. Liczyło się to że zawsze mogłem trenować i nikt mi nie mógł powiedzieć żebym nie go nie robił ani że nie wypracowałem tego sam Very Happy

    Niestety jak to w życiu bywa lubi się ono komplikować.
    Cóż Parkour niestety to już przeszłość musiałem przestać trenować bo kiedyś bym się zabił Smile Problem był taki że bardzo często nie bałem się tego co mam zrobić Very Happy

    Drugim moim hobby oprócz RPG które jest oczywiste jest "Programowanie" Smile W szczególności "Gier" Razz To jest to co chcę robić w przyszłości Very Happy
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  Robson Grudzień 19th 2008, 16:19

    jak wszyscy wiedzą Robuś lubi tańczyć.. może nie jest to jakieś super hobby ale poprostu sprawia mi to przyjemność i jak narazie ciezko mi sie z tym rozstać.. Wink

    kolejnym zainteresowaniem to wojo.. ;P a zwłaszcza jednostki powietrzno-desantowe.. kto wie moze tam kiedys trafie..

    no i człowiek renesansu jestem xd wszystkim sie interesuje.
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  Anna Grudzień 19th 2008, 18:16

    Mam na imię Aniaa... Mam 17 lat... Mam jasne włoski i niebiesko - szaro - zielono - pomarańczowe oczka...

    Co do zainteresowań: lubię pisać. Reportaże, felietony, opowiadanie, pamiętniki, wiersze... Wszystko. Wychodzi mi to z różnym skutkiem, ale zawsze sprawia mi przyjemność.
    Ponadto kocham sport. Siatkówka, ping - pong... Szachy ;P. Do tego dochodzą rzeczy, które mi się podobają ale jakoś nie mam czasu, by się nimi zajmować: pk, skoki ze spadochronem, narty.
    W dodatku lubię organizować różne rzeczy - koncerty, festiwale, akademie szkolne...
    No i pociąga mnie wojsko;D (Dlaczego żeby dostać się do WSOWL trzeba zdawać matme...?!?! "A imię moje Milion, bo cierpię za miliony...")

    Dla niewtajemniczonych dodam, że uwielbiam muzykę, książki i RPG.

    Przypomniało mi się, jak Kakashi pytał Sakurę o to, o czym marzy, jakie jest jej hobby, oraz co lubi, a czego nie...xD
    Ale osobiście bardziej podobała mi się wypowiedź Sasuke:
    "Nienawidzę wielu rzeczy... I niczego specjalnie nie lubię. Nie mam marzeń, bo zajmuje mnie rzeczywistość. Zamierzam odbudować mój klan. I zniszczyć pewną osobę." xDxDxD
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  Michaś Grudzień 19th 2008, 19:53

    A ja tam sobie lubię robić wszystko po trochu.
    Z wyróżnieniem na dziennikarstwo co prawda, ale o tym za często nie mówię.
    Czasem popykam (jak Adrian) w piłkę, czasem wybiorę się do Częstochowy na meczyk Włókniarza.
    Czasem pogram na komputerze, a czasem przeczytam jakąś książkę.
    Czasem pójdę do szkoły, a i nie odmówię wypadu na piwko. OD taki ze mnie, prosty zjadacz chleba.
    Michaś
    Michaś
    Poziom 12
    Poziom 12

    Male
    Virgo Goat
    Exp : 707
    SP : 866
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  kitsu123 Kwiecień 21st 2013, 21:50

    Często zajmuję się tym, czym akurat interesują się moi znajomi. Tak między innymi trafiłam do gier typu RPG, tak zaczęłam grać w Magick the Gathering, oglądać anime i czytać mange. Prawdopodobnie to dlatego, że lubię nowe wyzwania i "prawie" wszystko mnie ciekawi. Jeszcze tylko nie skakałam ze spadochronu, nie nurkowałam z akwalungiem i nie jechałam na słoniu Smile
    I choć z natury jestem leniwa to, jak mam z kim, jeżdżę na nartach, na rolkach, konno, na rowerze, na łyżwach, na biegówkach...
    A jedną z niewielu rzeczy, które wolę robić sama jest ogrodnictwo, choć mój ogródek bardziej przypomina kawałek lasu niż prawdziwy ogród. Ostatnio oprócz wiewiórek, kosów, rudzików i żab zamieszkał w nim bażant, który nocuje na starej brzozie Smile.
    To już chyba wszystko, może jeszcze oprócz tego, że od dzieciństwa zbieram różnego rodzaju skały, minerały i muszle, sporo czytam, zwłaszcza klasyków literatury si-fi, jak Zelazny, Heinlein, Asimow, McCaffrey, Prattchet, Grzędowicz i słucham takich wykonawców, jak Imogen Heap, Evanescense, Yoko Kanno, Linkin Park, Imagine Dragons.
    kitsu123
    kitsu123
    Poziom 1
    Poziom 1

    Female
    Taurus Horse
    Exp : 5
    SP : 4
    Sława : 0

    Powrót do góry Go down

    jak wyżej hobby Empty Re: jak wyżej hobby

    Pisanie  Sponsored content


    Sponsored content


    Powrót do góry Go down

    Powrót do góry

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach