Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Michaś (707)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Robson (479)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Anna (476)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
RafciOo (174)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Zero (173)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Fenek (45)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
pczyż (8)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 
Arheros (5)
Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_lcapPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Voting_barPiszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

5 posters

 :: Uniwersa :: Warhammer

Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Grudzień 24th 2008, 17:21

Piszcie czego nie rozumiecie, nie wiecie albo co jeszcze chcielibyście wiedzieć. Bo zdaje sobie sprawę iż wiele może być niejasności.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Grudzień 24th 2008, 17:40

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany literaturą z tematyki Warhammera to jestem w stanie udostępnić następujące pozycje:

Wszystkich Zabójców - Przygody Gotreka i Feliksa;
-Zabójca Trolli- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Skavenów- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Demonów- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Smoków- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Bestii- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Wampirów- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Gigantów- w tym momencie wypożyczona autor William King
-Zabójca Orków- kontynuował sagę Nathan Long
-Zabójca Ludzi- kontynuował sagę Nathan Long
-Zabójca Elfów- kontynuował sagę Nathan Long
-Zabójca Szamanów- Kontynuował sagę Nathan Long (w przygotowaniu Zabójca Zombie)

-Piętno Potępienia
-Piętno Chaosu- w tym momencie wypożyczona
-Bestia w Aksamicie
-Magiczna Pożoga
-Rota
-Wojownicy Ulryka
-Zaragoz- pierwsza opowieść Orfeo
-Zimne Ostrze Zdrady (zbiór opowiadań)- w tym momencie wypożyczona
-Ambasador
-Posłaniec Śmierci- w tym momencie wypożyczona
-Inwazja
-Wewnętrzny wróg
-Honor Poległych
-Wino Snów

I to już chyba wszystko co mam z tematu, sprawdzę jeszcze w domu czy o czymś nie zapomniałem.


Ostatnio zmieniony przez SHEERIF dnia Maj 18th 2011, 20:57, w całości zmieniany 2 razy
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Styczeń 16th 2009, 16:35

Pszcie kto będzie w sobotę 17 stycznia grać. Ja prowadze u Michała.

Lavi słyczałem że też masz się zjawić? Potwierć mi to, lub zaneguj, bo muszę cię jakoś wprowadzić.

Z góry dziękuję za odpowiedz.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Lavi Styczeń 16th 2009, 16:42

Eee... ja nic o tym nie wiem ?!?
Kto Ci tak mówił że mam być ? Razz

Ja tylko mówiłeś kiedyś że gdyby to było w krainie Jedwabnej Drogi to chętnie bym grał Smile
Ale tak to nie da rady Razz Walka wręcz, mnisi, ninja i samuraje to jedyna epoka która mnie cieszy Very Happy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Styczeń 16th 2009, 16:46

No michał się pytał czy ty możesz być na sesji czy nieprzeskadza mi to fabularnie. No a ja oczywiście nie mam nic przeciwko.
Wiesz twoja wola ja nikogo nie zmuszam do grania u siebie.
Tak w ogóle ostatno enpec ładnie z pięści zgasił postać rafała HiHi.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Lavi Styczeń 16th 2009, 16:58

NPC ? Znaczy się moja postać ?!? Czy jakaś inna ? Very Happy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Styczeń 16th 2009, 17:04

nie no jakiś inny, niechce prowadzić postaci graczy wiesz nie będę ciągną. A tak w ogóle to rafał prawie zastrzelił 2 dobrych enpeców i krasiek się wkórwił i mu rozjebał łuk.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  RafciOo Kwiecień 11th 2009, 15:10

"PRAWIE DWÓCH" to byl jeden wielki zbieg okolicznosci!

Czy bedzie tu prowadzony WH? Ja bym sobie z checia zagrał. Moze sie uda odbudowac chwale i swietnosc strony!
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Kwiecień 12th 2009, 15:38

Może i będzie ale jak widać nikt tu nawet za bardzo nie zagląda więc nie wiem czy jest sens dla jednej osoby to ciągnąć.

Jednak przemyślę to i dam ci znać co wymyśliłem.

Dzięki za wiarę w moje umiejętności jako MG Very Happy
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Michaś Kwiecień 12th 2009, 19:57

Ja byłbym chętny Smile Na WH zawsze i wszędzie.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Kwiecień 12th 2009, 22:28

Jak tak dalej pójdzie będę zmuszony zacząć coś w końcu robić z tym moim uniwersum. Ale może to i dobrze.

Cieszy mnie że ludziom się podoba to co i jak prowadzę. Dzięki za podnoszenie mnie na duchu chłopaki Very Happy
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Lavi Kwiecień 14th 2009, 21:02

Prowadzisz ostro, twardo i konkretnie Razz Gracz nie ma co za bardzo się z tobą kłócić.

Ja niestety czuje się w tym świecie zagubiony jak grupa przedszkolaków na bezludnej wyspie pełnej dinozaurów. Kompletnie nie wiem co i jak Razz Nie wiem ja mam jakiś taki dziwny awers do biegania z mieczem ;] No ale prowadzić moim zdaniem dobrze. Dobrze odgrywasz postacie i ich emocje.

Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Kwiecień 15th 2009, 10:26

Dzięki za kolejne słowa uznania. Jednak czekam na jakąś krytykę co się komu nie podoba, albo co robię źle według was. Bo nie jestem doskonały, a prowadzę od niedawna jak sami wiecie.

Więc koniec z pochwałami trochę ochrzanu proszę. Bo się w sobie zadufam od takich pozytywnych opini.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Michaś Kwiecień 15th 2009, 22:05

Cóż...co racja to racja. Całkiem dobrze odgrywasz postacie i jest to ciekawe Smile
Aczkolwiek...wydaje mi się, że est zbyt mało miejsca w tej grze na inicjatywę własną gracza. Być może to taki system, lub ty wolisz bardziej się trzymać zasad. - nie znam do końca WH, więc nie mogę więcej w tej kwestii powiedzieć.

Ogólnie system bardzo mi się podoba. Widzę, że zdecydowanie wolę te klimaty niż jakiekolwiek inne.
Czasem mógłbyś przyspieszać troszkę akcję, bowiem może być to irytujące [Robek ostatnio siedział przez 2h i nic nie robił].
Ja na sesjach nie widzę miejsca na epickie wydarzenia. Nie mówię, że winny one być stale obecne, aczkolwiek mogłyby czasem jakieś mieć miejsce. Ostatnio zbyt mało o tym, iż straciliśmy wartościowego towarzysza, co jest też w znacznej mierze Naszą winą, aczkolwiek może ty będziesz potrafił jakoś na Nas wpłynąć, abyśmy takie rzeczy lepiej odgrywali [postaraj się bardziej ukazać tę stratę, aby gracze mogli się wczuć w smutny, przygnębiający nastrój]
Mimo wszystko...na sesje WH zawsze czekam z niecierpliwością. Szkoda, że następne dopiero w Maju.
Choć NS też mnie nieco zaintrygował na powrót i również mam wielką ochotę zagrać w najbliższym czasie [jak mniemam będzie to następny piątek, lub sobota]. Smile

Więcej nie mówię, bo sam niebawem będę miał okazję poprowadzić własny świat i chcę to tym razem zrobić porządnie. Uczę się wiele póki co obserwując Was. W NS, kiedy przyjdzie moja kolej...też wypadałoby pokazać klasę w końcu.

Pozdrawiam

P.S
Czy taka konstruktywna krytyka Cię zadowala Adrian?
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Kwiecień 17th 2009, 19:22

No dobrze w końcu słowa krytyki. To jest bardzo potrzebne, aby się nie zachłysnąć pozytywnymi opiniami, to mogłoby źle na mnie wpłynąć.

A tak w ogóle to ja nie mam zamiary nic nikomu narzucać w Warhammerze ale brak z waszej strony odzewu na śmierć kraśka ja wam nie narzucę żałoby czy czegoś takiego. To tylko wasze odgrywanie postaci.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Anna Maj 18th 2009, 01:32

A też się wypowiem, bo czekam az mi sie Naruto zbuforuje xD
No więc, nie będę powtarzała tych wszystkich pochwał bo to już wiesz. Skupię się na krytyce.
Daj nam czasem pomyśleć, jakąś zagadke do rozgryzienia. Coś przy czym można się wykazac, nie tylko poprzez machanie mieczem ale dzieki myśleniu. Ja od czasu do czasu lubię taki modul, gdzie jest pole do popisu dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy maja dużo S, Wt i Ż. Być może to Radziu tak na mnie wpłynął, i to dlatego oczekuję teraz od ciebie podobnych zagmatwanych rzeczy. Sądze tez, że gdybyś dał nam do rozwiązania zagadkę podobną do tych, z którymi moja biedna elfka musi się borykać prawie na każdej sesji <że niby ma duzo Inta i umie czytać w paru językach> to stanowiłoby to nowość, przynajmniej dla chlopaków, którzy przez długi czas na przygodach kierowali się dewizą "Tępe chu$% napierdal*&" Wink
No, to już mogę ogladać Naruciaka ;P
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  SHEERIF Listopad 23rd 2009, 15:32

W związku z tym iż na początku opisałem dostępne książki osadzone w świecie Warhammera chciałbym wszystkimoznajmic, iż z serii "Zabójców" posiadam następny tom o tytule "Zabójca Elfów".

Jak również wychodzi w najbliższym czasie kolejny tom tej już legendarnej sagi o tytule "Zabójcza Szamanów"
Osobiście ta informacja bardzo mnie cieszy i raduje.

Ze świata Warhammera mam jeszcze książki
"Runiczny kieł"
"Klątwa Nekrarchy"
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry. Empty Re: Piszcie jak czegoś nie rozumiecie bracia i siostry.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Uniwersa :: Warhammer

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach