Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Michaś (707)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Robson (479)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Anna (476)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
RafciOo (174)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Zero (173)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Fenek (45)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
pczyż (8)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 
Arheros (5)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

4 posters

 :: Off-Top :: O forum

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 18:07

Przepraszam Rafał ale właśnie od tego posta mamy kosę i nic na to nie poradzisz.
Jakiś mały wjazd na ciebie muszę zrobic tylko muszę się zastanowic co by tu dac.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 18:07

Może byłaby i lepsza. Ale Chuck i tak jest twardszy.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 18:09

No i właśnie dlatego SHEERIF/RĘBAJŁO ma Chucka na podpisie dupo ochronnym. Michał jeszcze raz dzięki, że ci się chciało.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 18:14

RĘBAJŁO bardziej pasuje do tego obrazka. Ale częściej jesteś chyba rozpoznawany jako Sheerif
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 18:23

A i owszem ale osoby które nie wiedziały o tym, że mówiono do mnie rębajło czasem tak o mnie powiedzą co potwierdza tylko tezę, że niektóre określenia pasują do ludzi i tak już po prostu jest.
Patrzysz na kogoś i od razu wesz, że to pendzel i tak będziesz do niego mówił już zawsze. Taki mały przykład.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 18:37

Słuchaj Adaś ;d skoro michaś ma swój temat o twórczości może ty założysz dział w cyklu "Koledzy Adriana". I to nie jest żart, niektóre opowieści są przednie
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 18:40

Nie głupie. Aczkolwiek najlepsze rodzyny zostawiaj na sesję. Very Happy
Rafał...a może ty wkleisz parę swoich 'przednich' ripost? ;p
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 18:50

O kurna wiesz ale to się przypomina tak podczas rozmowy o czymś wpadają mi takie gagi z życia wzięte. Ale jak mi się coś przypomni to napiszę.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 19:25

Co do Clinta to on jest zarezerwowany dla mojej postaci Very Happy
A z tymi ksywkami to w sumie na palcach jednej ręki policzę osoby które nie mówią do mnie Lavi Very Happy

(Żeby nie było rodzina się do tych osób nie zalicza Very Happy)

Kurde teraz jak tak pomyśle to nie wiem kto mówi do mnie po imieniu ? xD
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 19:32

Żeby nie było ale mnie się czasem zdarza jak na Lavi nie reagujesz. Wtedy nawet zdrabniam twoje imię i wszyscy się rozglądają wtedy bo żadnego takiego tu przecież nie ma.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 19:33

No. Fakt. Przyjęło się jakoś i tyle. Masz farta....Piotrek?

Rafał ma fajną ksywę. Szkoda, że jej nie lubi. Choć kiedyś bardziej do niej pasował. Teraz to już nie jest taki...prawdziwy Cyc. Bardziej mi wygląda na jednego z Beattelsów Wink

Kto mi powie, skąd się wzięło "Michaś" ??
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 19:37

Z tąd że jesteś Michał młody i taki pocieszny Michasiowaty i tyle w sumie.
Cała prawda o twoim Michasiu
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 19:44

Michaś to mój wymysł Razz
Ja tak do Ciebie mówiłem jak chciałem Ci dosłodzić albo jak chciałem żebyś mnie słuchał Smile
Do Robka też czasami mówię Robuś Very Happy

Poza tym Michał jest feee
Lepsze jest tak jak powiedział Szeryf takie Michasiowate Very Happy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 20:42

Michał proszę cię nie zaczynaj znowu! Bo coś ostatnio chyba masz do mnie? Powiedz a nie pierdol farmezoli!
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 20:48

Ja pierdolę. Poczytaj wczorajsze posty to może do czegoś dojdziesz. Nie odezwę się w takim razie słowem na twój temat, bo dystansu za grosz nie masz. Rzucasz się jakby Ci krzywdę nie wiadomo jaką robili.
Przepraszam, że odbierasz to z tak śmiertelną powagą. Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 20:53

Dobranoc. Nie, nie podchodzę do tego ze śmiertelną powagą. Tak, dziękuję że już nie będziesz poruszał tego tematu. Nie wiem o co ci chodzi ale chyba lubisz mnie wkurwiać!

Co do ripost myślę że inni je lepiej opiszą xD
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 21:01

Nie żebym się na Ciebie uparł Rafał ale Michał ma racje.
Kłócisz się o byle co zupełnie jakbyśmy to wszystko na poważnie brali.

Co jest z tobą ? Jesteś wkurzony że to Adrian został Królem a nie ty ? Very Happy

Wystarczy że mnie Michaś wczoraj pogonił bym teraz zrobił Coś dla was (czyt. dla niego). Prawda Zgredku ? Very Happy

Troszkę dystansu do siebie samego.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 21:19

Nie róbmy z igły widły. Ani z pizdy jeziora bo się wszyscy potopimy.
Chłopaki przecież się znamy nikt jakoś nie chce komuś na złośc robic już o tym pisałem wcześniej i nie chcę się powtarzac.
Pokój bracia
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 21:30

A jeśli tak, to co?? Very Happy Zrobisz z nas wszystkich królów Very Happy
Jestem "półbogiem" to mi wystarczy, no i jeszcze mam Oliwie i się cieszę z tego wątku. Zgodzę się z michałem, żebyś mu zrobił jakiś wątek, dla mnie frajdą była próba zrozumienia wszystkiego z pierwszych dwóch aktów.

Wybacz ale dla mnie to nie jest byle co, chyba dowiaduję się jaki michaś jest naprawdę na własnej skórze. Obym się mylił. Prosiłem go żeby skończył ale woli to rozdrapywać jak strupa na dupie
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 21:33

Każdy wie jakie fajnie jest rozdrapywanie strupów Smile Szczególnie na dupie xD
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 23:12

Owszem, prosiłeś. Ale krew zalewa, gdy widzę człowieka, który rzuca się jak baba podczas okresu. Ale...tylko się zgrywam.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 11th 2010, 02:13

Tak z innej beczki to trochę nam Exp'a poubywało Smile
Powód: Lavi zrobił czystki Very Happy

Nie ciskać się w razie czego. Porządek musi być !
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 11th 2010, 02:35

Sory za kolejny post ale myślę że ukrywanie innych uniwersów nie zachęca nowych graczy.
A tak zobaczy o jakie ładne obrazki i takie tam Smile Zainteresuje się, poczyta, i się zgłosi.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 11th 2010, 04:40

To puki co niech będą na głównej stronie i już. Bo faktycznie teraz się troszkę pustawo zrobiło. Tylko jakieś pogaduchy same są.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 11th 2010, 08:14

A dlaczego widzę Shadow Squad HQ ?? Czytam te barambole, które kiedyś wymyślaliśmy i lepiej, żeby to pozostało do wglądu tylko przez nas. [czyt. 5 osób] Razz
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. - Page 2 Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach