Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

    Top posters
    Lavi (1392)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Michaś (707)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    SHEERIF (513)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Robson (479)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Anna (476)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    RafciOo (174)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Zero (173)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Fenek (45)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    pczyż (8)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 
    Arheros (5)
    Na dzień dobry. Vote_lcapNa dzień dobry. Voting_barNa dzień dobry. Vote_rcap 

    Nasi przyjaciele :)



    Na dzień dobry.

    3 posters

    Go down

    Na dzień dobry. Empty Na dzień dobry.

    Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 16:35

    Dzień dobry.

    W związku z osobistym wrażeniem, iż jestem człowiekiem niedocenionym, którego geniusz przyćmiło okrucieństwo dzisiejszego świata, założono ten dział na forum, bym mógł się w końcu wykrzyczeć.
    Zamieszczać tutaj będę swoje wszelakie artykuły, które nie wiedzieć czemu nie mogły dostać się do Gazety Siewierskiej. Rzekomo są zbyt dosadne i mało stosowne, by mogły przejść i ułamać się na jej kartach. Oczywiście nie każdy artykuł jest odrzucany. Czasem w chwilach słabości mój styl pisania staje się łagodny, a ja piszę o dziwacznych pierdołach, które zdają się być idealne do małej, lokalnej gazetki.
    Pojawiać się tutaj będą felietony, komentarze do różnych wydarzeń ze świata i inne poprane rzeczy. Wszystkich Was moi drodzy, zapraszam do dyskusji i oceniania mej skromnej, acz szczerej twórczości.

    Proszę nie zakładać tutaj tematów bez mojego przyzwolenia. Co innego dyskusja w już stworzonych, co innego zaśmiecanie mojego własnego, przytulnego kącika.
    Michaś
    Michaś
    Poziom 12
    Poziom 12

    Male
    Virgo Goat
    Exp : 707
    SP : 866
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Na dzień dobry. Empty Re: Na dzień dobry.

    Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 17:09

    Zawsze podziwiałem Cie Michaś za twoje słownictwo i sposób wysławiania się Smile
    A twoje teksty są dostane i dobrze bo tylko takie trafiają najlepiej do czytelnika.
    Mnie osobiście one się bardzo podobają bo są zrozumiałe i nie ma w nim stronnictwa (przynajmniej nie bez podstawnego Very Happy)

    Wzoruje się tutaj po części na tekstach do NS'a i rozmów z sesji gdzie jesteś bardzo wylewny jak również na jednym z twoich artykułów. Nie pamiętam teraz czego on dotyczył bo było to dawno temu a i ja miałem go czytać na szybko Smile

    Tak trzymać Razz
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Na dzień dobry. Empty Re: Na dzień dobry.

    Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 17:27

    I kto by się spodziewał, że Michał jest tak utalentowanym pisarzem, ja np. nie wiedziałem, że tyle piszesz.
    Jeśli nie było by to problemem poprosiłby o jakieś inne twoje teksty chętnie poczytam i oczywiści skomentuję ocenię.
    Oczywiście jeżeli tylko masz taką ochotę i nie masz nic przeciwko.
    A to co do tej pory miałem okazję czytac świadczy tylko i wyłącznie o twoim talencie pisarski.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Na dzień dobry. Empty Re: Na dzień dobry.

    Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 17:43

    Dobra Panowie. Jak to Adrian stwierdził "bo się rozpłynę". Cieszy mnie uznanie, acz wróćmy do właściwego przeznaczenia tego działu. Zaraz poszukam jakichś starszych artykułów i wrzucę.
    Michaś
    Michaś
    Poziom 12
    Poziom 12

    Male
    Virgo Goat
    Exp : 707
    SP : 866
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Na dzień dobry. Empty Re: Na dzień dobry.

    Pisanie  Sponsored content


    Sponsored content


    Powrót do góry Go down

    Powrót do góry

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach