Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Michaś (707)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Robson (479)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Anna (476)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
RafciOo (174)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Zero (173)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Fenek (45)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
pczyż (8)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 
Arheros (5)
Nightfall - Survival Horror RPG Vote_lcapNightfall - Survival Horror RPG Voting_barNightfall - Survival Horror RPG Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Nightfall - Survival Horror RPG

3 posters

Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Lavi Sierpień 19th 2008, 23:47

Podaje link do zajebistej strony z grą RPG na systemie z WAMPIR'a Very Happy
Pełen opis wszystkiego do A do Z, w chu... broni, pancerzy, i innych dupereli, oraz obrazki z KALIBREM POCISKÓW Razz

BTW: Fajnie wygląda .50 BMG

http://www.nightfallnews.ovh.org/index.htm

Michał możesz śmiało poprowadzić nas w świat Zombi.

Z poważaniem
Mjr Lavi
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Re: Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Michaś Listopad 25th 2008, 18:30

Chciałbym tylko zakomunikować, iż właśnie wziąłem się za czytanie mechaniki i wszystkich innych rzeczy związanych z tą grą.
Możliwe, że trochę postaram się ją udoskonalić, a następnie przedrukować na zwykłe A4, co oznacza, iż będzie prawdopodobnie okazja do spróbowania swoich sił w tym systemie na żywo.

Pozdrawiam i całuję.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Re: Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Anna Grudzień 3rd 2008, 22:48

O jezuuu...
To jest samo zło...;/ Kolejny system typu NS, gdzie wszyscy są zajebiści, mają w chuj umiejętności i sprzętu, wpadają do bazy SWAT w pojedynkę i wystrzeliwują 40 uzbrojonych i przygotowanych na wizytę gości... No może przesadziłam, ST w broni jest do zniesienia, ale skille mnie przerażają. W dodatku Atrybuty też są przegięte. W całości postać z NN odróżnia od bohatera Wampira fakt, że umarlakom nie staje... Ale to tylko moje skromne zdanie ;D

Michał, przemyśl moje uwagi jeśli bierzesz się za ten system i jego modyfikację Wink
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Re: Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Michaś Grudzień 4th 2008, 09:52

Będziesz się mogła wypowiedzieć jak zobaczysz Wink
I nie będzie tak wykokszonych postaci jak w NS'ie.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Re: Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Lavi Grudzień 4th 2008, 16:04

A ja nie rozumiem czemu postacie graczy nie mogę być wykokszone ?!?

Przecież to ma sprawiać radość graczom. Jeśli tylko chcą być wysadzeni w kosmos to nie możemy ich ograniczać.

Fakt, faktem nie mogą oni dostać takich postaci praktycznie od razu ale jak dla mnie to w NSie staty postaci są sprawą drugorzędną. Najbardziej u graczy cenie pomysłowość i przebiegłość.

Myślisz że mój LEE skopałby STALOWYM dupę gdybym nie przemyślał kilku rzeczy na przód. Prawdą jest też że miałem dużo szczęścia bo bez tego nikt sobie nie poradzi. Drugą sprawą jest to że MG nie chciał na siłę mnie udupić tylko dać mi szanse na równą walkę. Nie chce się tu znowu jakoś wywyższać że jestem jakiś zajebisty. Jednakże wcale nie widzę problemu by dobre postacie mogły roznieść gotowy oddział SWAT. Dobry plan i przygotowanie to 80% sukcesu, 15% to FART a reszta to staty. Nawet najbardziej zajebiste postacie prowadzone nierozważnie zginą.

Zresztą w świecie gdzie każdy ma pistolet STATY tak naprawdę niewiele dają. Kule latają szybciej i gęściej niż postać potrafi spieprzać. Więc to tak do końca nie wynika z zajebistości postaci tylko umiejętności gracz. Jego rozwagi, przebiegłości i pokory. Tak, tak pokory. Ja zawsze wiem kiedy mogę sobie pozwolić na kozaczenie a kiedy lepiej sobie darować i robić co każą.

Zapewne za ten długi wywód zostanę pojechany ale przyzwyczaiłem się już Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Nightfall - Survival Horror RPG Empty Re: Nightfall - Survival Horror RPG

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach