Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

    Top posters
    Lavi (1392)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Michaś (707)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    SHEERIF (513)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Robson (479)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Anna (476)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    RafciOo (174)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Zero (173)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Fenek (45)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    pczyż (8)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 
    Arheros (5)
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_lcapRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Voting_barRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Vote_rcap 

    Nasi przyjaciele :)



    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    3 posters

     :: Uniwersa :: Neuroshima :: Wszyscy

    Strona 1 z 2 1, 2  Next

    Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 15th 2008, 16:24

    Lee czuł obecność osob trzecich podczas rozmowy po chwili zobaczył jak wyłania sie postać niewinnej dziewczyny. Powoli, niepewnie zbliżyła sie do Lee i dziewczyna i powiedziała: "Dzień dobry. Cóż to sprowadza państwa w tak niegościnne strony Mississipi?
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 15th 2008, 20:30

    Lee spojrzał na dziewczynę lekko zdziwioną miną mówiąc.

    - Gdzie tam Londyn do Missisipi... Poza tym nie ładnie jest tak wypytywać ludzi nie przedstawiając się uprzednio i podglądając tam za górką. - odparł krzyżując ręce na klatce.

    (Mowa oczywiście o LONDYNie obok Detroit.)
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Anna Wrzesień 15th 2008, 21:31

    LiLi zarumieniła się lekko.
    - Przepraszam, za moje maniery. Jestem LiLi. Zdziwił mnie ten dym. Czasem tędy spaceruję i nigdy nie widziałam żeby ktoś tu obozował. Ale wracając do mojego pytania...? - wyprostowała się i spojrzała rozmówcy w oczy.

    (najwidoczniej znów mam zachwiania czasoprzestrzenne)
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 16th 2008, 21:04

    Kobieta spojrzała na dziewczyne i powiedziała z rosyjskim akcentem.
    -Witaj mała, nazywam sie Katiusza Iwanowa chodzi ci o ten oboz? To nasz. Musze isc tam z Lee po drobną wymiane nie jedlismy juz z 4 dni. Chodz mozesz sie z nami zabrać, zawsze bezpieczniej w grupie i radze ci nie spacerowac przy jeziorze, predzej czy puzniej staniesz sie kompostem urzyzniającym tamtejsze wody.. Lee miał okazje sie przekonać czemu.
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 16:34

    - Cóż, pójdę z wami. I tak nie mam nic ciekawszego do roboty. "Jak coś zacznie śmierdzieć to po prostu zwieję" - dodała w myśli. Popatrzyła zaciekawiona na faceta.
    - Co konkretnie się stało, panie Lee?
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 18:45

    Lee przez chwile pomyślał co wcześniej mówił lub robił po czym powiedział

    - A czy ja powiedziałem że coś się stało ?!? Pewnie chodzi Ci o to co powiedziałą Iv. O niebezpieczeństwach i rozpuszczaniu się. Ale jak dla mnie to wcale nie czułem się zagrożony wręcz oburzyłem się że ona mi przerwała polowanie. Ale cóż było minęło nie straciłem przynajmniej amunicji na darmo. - popatrzył na rosjankę mówiac.

    - Chodźmy już do tego obozu bo naprawdę muszę poważnie porozmawiać z twoim szefem, na temat ZAKUTYCH STALOWYCH ŁBÓW. - uśmiechnął się szyderczo.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 17th 2008, 20:52

    Zeszliscie na dół. Do obozu Ivanowa przywitala sie ze swoimi przyjaciolmi.
    -No chlopaki mam cos do jedzenia ale nie za darmo.. spotkalam lowce da nam jedzenie ale bede czegos potrzebowac. Rastow - Daj mi swoja wyrzutnie.
    Spojrzała na tęgiego gości siedzącego obok ruskiego ckm'u.
    -Ciezko mi jest sie z nia rozstac.. ale jestem tak glodny ze nie mam wyboru trzymaj.
    Ivanowa podala wyrzutnie Lee.
    -Wiec tak to jest Rastow - wskazała na faceta przy ckmie, Jedjenił - na kolesia stojacego na warcie, Michaił na siedzacego przy ognisku i Stanow - obok. A... gdzie Major Zajcew?
    -Zajcew jest przy staku rozładowują sie z chlopakami. Kawałek drogi z tąd.

    -A wy moze powiecie nam cos o sobie? i.. co chcecie od Majora? Powiedział Michaił czyszczący kalacha.
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 17th 2008, 21:05

    Lee odebrał wyrzutnie uprzednio ją sprawdzając i oglądając. Następnie wyjął pocisk z wyrzutni i wsadził go do plecaka gdzie będzie znacznie bezpieczniejszy. Nie naraża się przynajmniej na strzał snajpera w pocisk co oznaczało by jego jakże efektowny koniec. Gdy Iv zapoznawała ich z wszystkimi Lee przywitał się grzecznie po czym na pytanie Michaiła czyszczącego AK odparł.

    - Wiem że nie powinienem się wyrywać przed kobietami ale muszę porozmawiać z waszym Majorem. Krótko o sobie: Mam na imię Lee, jestem łowcą mutantów ale przez ostatnie 10 lat trudziłem się wieloma rzeczami które w nawet najmniejszym stopniu nie miały styczności z tymi ścierwami. Z waszym Majorem chce porozmawiać na temat STALOWEJ POLICJI. Temat mnie i was bardzo dotyczy, zresztą jak większości mieszkańców Zasranych Stanów. Skoro jesteście tu by wybić STALOWĄ to mam dla was parę TIPSÓW (podpowiedzi). No i to by było na tyle. To gdzie znajdę Majora ? - powiedział wyczerpująco oczekując że teraz pozwolą mu porozmawiać z ich szefem.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Anna Wrzesień 17th 2008, 23:29

    LiLi patrzyła na rozmawiających zdumionymi oczyma. "Wybić Stalową? I to Ruski? A ten mutki łapie?..." Jej twarz, wyglądała jak znak zapytania. Po chwili otrzasnęła się i na wzór wypowiedzi, najwidoczniej bardziej pewnego siebie Lee, powiedziała:
    - Witajcie.. Mam na imię LiLi, jestem chemikiem. Włóczę się często po okolicy w poszukiwaniu ciekawych chemikaliów (tutaj użyła chemicznego języka, który, mam nadzieję, był niezrozumiały dla reszty, ale pozwolił wywrzeć na nich wrażenie). Jestem tutaj, gdyż zaprosiła mnie pani Ivanowa. Miło jest mi was wszystkich poznać. - na koniec uśmiechnęła się promiennie do zebranych facetów, po czym zaczekała na rozwój wydarzeń.
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 18th 2008, 13:07

    Major jest jakąś dobe drogi z tąd. My jestesmy tylko odziałem zwiadowczym. Nie chcemy zeby nasze sily wpadly w jakas zasadzke.. zapewne szpiedzy stalowej juz wiedza o naszym desancie na stany. Potrzebuje kogos aby poszedl do majora i powiedzial ze droga wolna. Wyglada na to ze chcesz sie z nim spotkać. Ale najpierw musisz dowieść ze jesteś tego godny i zdobyć nasz szacunek i zaufanie. Patrolując teren zauwazym jakies 3km z tąd starą fabryke cheminczą. Przebywa tam kilku z szeregow stalowej. Jeden w pancerzu, i widzialam 3 na zewnątrz jakis ich najemnikow. Zlikwidujcie ich a nasze zaufanie i kordy obozu majora beda wasze, w dodatku szepne pare dobrych słow o was majorowi. To jak pokazecie na co was stać?
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Anna Wrzesień 18th 2008, 19:42

    LiLi patrzyła na gościa i zastanawiała się, co ona tutaj w ogóle robi... Dziwni ci ludzie, w dodatku Ruski i jeszcze chcą żeby narażała swoje życie aby spotkać się z jakimś majorem, który lata jej koło tyłka. Ale z drugiej strony, fabryka chemiczna wydawała się całkiem interesująca. Omiotła wzrokiem całą grupę i zatrzymała wzrok na Lee, czekając, co ów facet na to powie.
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 18th 2008, 20:06

    Lee gdy tylko usłyszał że jeden z Pancerników jest w starej fabryce uśmiechnął się szyderczo z zadowolenia. Ledwo facet skończył nawijać a on sam powiedział.

    - To którędy do fabryki ? - patrzał na niego oczekując wskazania kierunku.

    - Mam co trzeba na tego blaszaka, chociaż szkoda mi trochę tego RPG. Może jak się uda podejść to zabije go nożem - zaśmiał się.

    (hehehe... Raz mi się udało, to czemu drugi raz mi się ma nie udać).

    - Ale pamiętaj, jeśli wywiniecie jakiś numer to do listy wrogów będziecie musieli dopisać mnie i to na pierwszym miejscu tuż przed STALOWĄ, a teraz mów gdzie ta fabryka ? - powiedział pokazując palcem na gościa.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 24th 2008, 21:30

    -Jakies 3 km na północ, znajdują sie ruiny fabryki. Gdzie są aktualnie straznicy tego nie wiemy to juz wasza sprawa.. Jeśli oczyscicie fabryke zdobędziecie nasze zaufanie. Jeśli natomiast sprobujecie jakis sztuczek to bedziemy was traktowali tak samo jak stalowych. Widze ze sie rozumiemy Lee.

    Facet wyjął z torby stary kompas przetarł ręką i wskazał im kierunek.
    -Tam, idzcie.. Pewnie juz sie nie zobaczymy.. hehe ale powodzenia. Kto wie moze dopisze wam szczescie.
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Anna Wrzesień 24th 2008, 23:21

    LiLi stała jak wryta i mrugała oczami. Otrząsnęla się po chwili i niepewnie rzekła:
    - Wiecie, tak w gruncie rzeczy cała ta wasza fabryka w ogóle mnie nie dotyczy. Poza tym sądzę, że Lee sam sobie doskonale poradzi, a ja tylko bym mu przeszkadzała. Reasumując, wracam na swoje śmieci. - to powiedziawszy, uśmiechnęła się, podniosła rękę by pomachać na dowidzenia i zaczęla kierować się w kierunku swojego podwórka.
    Anna
    Anna
    Poziom 10
    Poziom 10

    Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 25th 2008, 00:57

    Lee podrapał się po głowię patrząc w wskazanym kierunku. Przez dłuższą chwilę jeszcze myślał patrząc w tamtą stronę by odwrócić się do reszty mówiąc.

    - Dobra chłopaki, ja idę się zabawić. Dawno nie zabiłem nikogo, szczególnie żadnego ZŁOMAIARZA (ksywka na stalowych). Wrócę rano. - zakończył po czym czym prędzej zmierzył w wskazanym mu kierunku.

    Spojrzał jeszcze na Lili która tak szybko się wycofała i przechodząc obok niej powiedział tak by tylko ona to słyszała.

    - Mądra decyzja. - STALOWI to jedna z niewielu rzeczy na tym świecie z którymi nie warto zaczynać. On niestety miał już z nimi na pieńku więc nie robiło mu to żadnej różnicy ale ona byłą zbyt młoda i zbyt niedoświadczona na takie walki.

    Lee nie wiedział jeszcze jak wygląda fabryka ale już wiedział że walka w nocy jest najlepszym co teraz może zrobić Kałach, SPAS, RPG i Glock nie są raczej broniami cichymi ale zawsze przecież ma noże i coś czego reszta nie blaszanych ZŁOMIARZY. Jedynym problemem może okazać się jedynie gość w kombinezonie który pewnie będzie grzał do niego z jakiegoś KAEMA widząc go pewnie za pomocą podczerwieni a jeśli szczęście dopisze to tylko za pomocą noktowizora. Sprawa jest prosta trzeba się podkraść i eliminować ich po cichu tak długo i skutecznie jak to się tylko da. "No cóż na razie nie ma co się nimi przejmować, zobaczę co będzie jak tam dotrę". Najpierw zwiad z bardzo daleka potem wyczekać do nocy układając plan i dopiero uderzyć.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 28th 2008, 11:49

    Lee szedł jakiś czas we wskazaną stronę. Po jakimś czasie ujrzał z daleka oboz. Trzy budynki otoczone siatką, droga prowadząca do obozu i szlaban na wejsci, oraz dwie wierzyczki straznicze. Słonce powoli zachodziło by zakonczyć dzien. Lee miał czas na obmyślenie planu.
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 28th 2008, 12:45

    Położywszy się w dużej odległości od bazy począł typowy zwiad, licząc ludzi oraz patrząc jaką mają broń i szukając najlepszego miejsca do podkradnięcia się. Najbardziej Lee rozgląda się za ZŁOMIARZAMI którzy było nie było stanowią największe zagrożenie z całej tej zgrai. Leżąc tak przyglądał się przez lornetkę obserwując drogi strażników którymi się przechadzają, starając się rozpoznać znaczenie budynków. Gdzie śpią, jedzą, siedzą i gdzie są warty. W nocy przyjdzie mu przecież wejść na teren wroga i zrobić mały desant więc wypada dobrze się przygotować. Lee obejdzie obóz z każdej strony i dokładnie mu się przyjrzy by znaleźć najlepsze miejsce do wejścia.

    (Przydała by się mapa chociaż w PAINT'cie Very Happy)
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Wrzesień 30th 2008, 16:29

    Lee cały dzien obserwował oboz, udało mu sie nakreslic prowizoryczną mape całego obozu i conieco dowiedziec o swoim przeciwniku.

    Mapa:
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Nsmapaqg8.thRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Thpix

    Zwykli straznicy:
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Soldier1zq8.thRozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Thpix
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Wrzesień 30th 2008, 23:27

    Lee obserwując obóz STALOWYCH posilił się, napił i zrobił inne rzeczy które mogły by mu przeszkadzać w trakcie skradania. Gdy tylko zapadła noc łowca okrążył obóz zbliżając się od północy (od góry) na wprost skrajnego prawego komina tak by dolna prawa wieża go nie widziała. Przez całą drogę skradał się lub nawet czołgał widząc że mogą go zauważyć. Co jakiś czas obserwował przez lornetkę gdzie jest strażnik patrolujący koło kominów i co robi strażnik z lewej górnej wierzy. W miarę jak zbliżał dystans Lee starał się schować za kominem wywabiając strażnika który patroluje drogę by potem unieszkodliwić go nożem wszak jest ciemno a łowcy to nie przeszkadza.
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Październik 1st 2008, 20:43

    Zapadło noc. Lee zwarty i gotowy, ruszył do akcji z przemyślanym planem. Skradał się flanką obozu, padał gdy straznik spoglądał w jego strone aż zakradł się na tyły obozy jednak miał do pokonania dwu metrową siatkę(ogrodzenie) nie wyglądało to na prostą sprawę.. bo musiała albo się wspinać albo miec cos czym przetnie siatke i zorbie sobie wejscie. (jeśli wchodzisz po siatce rzut, trudny test percpecja: skradanie). [potem dopisze reszte jak Ci sie uda]







    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Październik 1st 2008, 21:07

    Lee dochodząc do siatki przez chwilę zastanawiał się czy ma czym przeciąć siatkę lecz niestety nie miał niczego co mogło by się do tego nadawać. Rozejrzawszy się wchodził po niej do góry tak wolno i powoli jak tylko się to dało. Nawet jeśli miałby wchodzić ciszej to będzie wchodził po niej z 10 minut.

    PER: 15
    Skradanie: 4

    Trudny: -5
    Spada na: -2
    Skradanie: 4 - (3 suwak) = 1

    15 - 2 + 1 = 14
    Rzut mniejszy lub równy: 14
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Październik 1st 2008, 21:07

    The member 'Lavi' has done the following action : Rzut Kostka

    'k20' :
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] 20om8
    Result :
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] 10oz1
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Robson Październik 1st 2008, 21:29

    Lee pocichu wspiął sie po siadce tak, że wyglądało na to, że żaden ze strazników sie tego nie spodziewał. Łowca szybko po cichu podbiegł do komina i przyległ do niego spoglądając na straznika. Widział ze straznik zbliza sie powoli do niego. Podszedł tak ze stał przed komienem jakies 5 metrow od Lee. Mógł go dyskretnie sciagnac przy pomocy noza lub broni z tłumikiem tylko pozostawało pytanie czy mu sie to uda.. i czy zaden pozostały straznik tego nie dostrzeze..
    Robson
    Robson
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Pisces Goat
    Exp : 479
    SP : 547
    Sława : 3

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Październik 1st 2008, 21:49

    Cicho podkradając się do wroga wyjął dwa noże i rzucił w niego jednym. By w razie czego rzucić drugim gdyby nie trafił. Gdy tylko wróg oberwie w dyńkę to w miarę cicho i szybko pobiegam do wroga łapiąc go by nie upadł na ziemie za głośno. Po załatwieniu strażnika biorę go na plecy przenosząc w ciemne miejsce gdzie przebieram się w jego łachy i idę jego drogą patrolową.

    ZRC: 20
    Broń biała: 5
    W głowę: 80% (-8 )
    Odlegość: 5m (0%)
    Spada do: -5

    Broń biała: 5 - 3(suwak) = 2
    Test poniżej lub równy: 20 - 5 + 2 = 17
    Druga ręka (w razie czego): 15


    Ostatnio zmieniony przez Lavi dnia Październik 1st 2008, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Lavi Październik 1st 2008, 21:49

    The member 'Lavi' has done the following action : Rzut Kostka

    'k20' :
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] 20om8
    Result :
    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] 38423195oh7 Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] 38423195oh7
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi] Empty Re: Rozdział 1 Niewiarygodna wiadomość.. [Anna,Lavi]

    Pisanie  Sponsored content


    Sponsored content


    Powrót do góry Go down

    Strona 1 z 2 1, 2  Next

    Powrót do góry

    - Similar topics

     :: Uniwersa :: Neuroshima :: Wszyscy

     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach