Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Michaś (707)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Robson (479)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Anna (476)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
RafciOo (174)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Zero (173)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Fenek (45)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
pczyż (8)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 
Arheros (5)
Przeistoczenie Vote_lcapPrzeistoczenie Voting_barPrzeistoczenie Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Przeistoczenie

Go down

Przeistoczenie Empty Przeistoczenie

Pisanie  Anna Listopad 12th 2008, 21:54





"Te oczy. Niczym otchłanie potępienia. Niczym kule z czarnej stali. Patrzyłem w nie i byłem zgubiony. Mój umysł krzyczał, wołając o pomoc. Strach - panika - ucieczka! Ale ciało nie odpowiedziało - nie mogłem się ruszyć!
Przez kilka uderzeń serca pieścił moją twarz, by po chwili zsunąć dłoń niżej i objąć palcami szyję. Jego oczy, takie szlachetne - i takie bezlitosne.
Dlaczego nie krzyczę?
Skoczył jak wilk! Kły zacisnęły się na moim gardle i przebiły ciało. Fala gorąca: ekstaza. Zlizał moją esencję, która spłynęła w dół, po szyi; zaraz potem zaczął ssać. Przywarłem do niego jak tonący, jak kochanek. Moja opoka, moja żądza.
Moje zmysły wirowały i, odpływając w noc, szukały stałego gruntu. Chwyciłem się kurczowo poły jego płaszcza. Jeśli są Niebiosa, wierzyłem, że wkrótce je znajdę. Jeśli jest Piekło, to wiedziałem, że już tam jestem.
Czułem jak moje życie odpływa. Wzrok mętniał; wydałem ostatni, cichy jęk. Opuszczając świat ciemności i bólu, powstałem, pozostawiając ciążące mi ciało zwinięte na ziemi. Spadło już ostatnie ziarno piasku w klepsydrze. Teraz jest cisza. Tutaj jest spokój.
To śmierć, zguba...
Parzy! Ból! Szok! Czuję gorycz. Chłodny aromat wyrywa moją duszę ze spoczynku. On podaje mi swój nadgarstek. Wilgoć życia - jej czerwień lśni zachęcająco. Wiem tylko jedno: muszę pić, aby przeżyć.
Och, Panie, zlituj się nade mną!
Jestem jak zwierzę na uwięzi. Przyssam się chciwie. Gorący płyn pieści podniebienie, witam jego ciepło. Nerwy ulegają trupowi powracającemu w ból życia. Próbuję krzyczeć. Życie płynie nieustannie z niesłabnącą siłą, wypełnia mnie całego. Ból przeradza się w rozkosz. Coś wspaniałego, ożywcza agonia. Stajemy się jednością.
Czym teraz jestem?
Z dzikim krzykiem szukam mego źródła życia. Wyczerpało się. Upadam na ziemię. Gdzieś rozlega się brzdęk tłuczonego szkła. Jestem sam.
Z darem życia wciąż jeszcze wypełniającym żołądek, zatapiam sie w królestwie koszmarów".

Wspomnienia Angelusa, VII pokolenie;
choć było to 900 lat temu, wciąż żyje we mnie
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach