Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Michaś (707)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Robson (479)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Anna (476)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
RafciOo (174)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Zero (173)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Fenek (45)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
pczyż (8)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 
Arheros (5)
Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_lcapZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Voting_barZastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

5 posters

 :: Off-Top :: O forum

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 4th 2008, 21:57

Od razu mówię żebyście nigdy niczego nie próbowali wymusić u mnie szantażem Smile No chyba że chcecie mnie konkretnie wkur.... Razz Nie wiem czemu ale cholernie mnie to rusza Very Happy

Ja najpierw muszę obakać system, jego realia, świat. Moje stanowisko względem biegania z mieczem wcale się nie zmieniło wręcz nasiliło Smile

Rob: Nawet jakby nie grał to nic się nie stanie.

Anno: Ehh... Nic nie powiem zacytuje sam siebie:

A teraz pytanie z innej beczki do Adriana.
- Jest jakaś profka by być mistrzem walki off-hand ? I jakie szanse miałbym przeciwko broni białej ?
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 4th 2008, 22:06

Po pierwsze Anuś czytaj to co piszę i nie stwierdzaj faktów jeżeli inni niekoniecznie się z tym zgadzają.


Co do twojego pytania Lavi tak oczywiście jest profesja boksera, jednak niejest ona w podręczniku opisana ale to rzaden dla mnie kłopot. (dodam iż ma wedłóg mnie zajebiste umiejętności jak na start) A teraz co do jej grywalności. No cóż w karzdej burdzie lokalowej lepiej walczyć na pięści niż bronią bo was zgarną do ciupy. Jedna będziesz musiał raczej jakąś bronią walczyć. Jesteś bokserem jest super, niekoniecznie to lubisz ale znasz świat musisz jaką broń mieć. Sam fakt jej posiadanie może w wielu przypadkach pomuc. Ale to wszystk ci jutro powiem jeżeli tylko będziesz zainteresowany. a co do mechaniki obrażenia zawsze są rzucane K6 przy karzdej broni jednak można do tego przy specjalistycznych broniach modyfikować dodać bądz odjąć. Z ręki też rzucasz K6 jednak masz modyfikator -3 jerzeli nieposiadasz umiejętności bijatyka masz jeszcze -20 do WW. Jednak posiadając to umiejętność masz tylko -2 do obrarzeń dodatkowo posiadając np. kostet i umiejętność walki bronią uliczną kasujesz ton minus do 0 i zadajesz pełne K6 obrarzeń.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 4th 2008, 22:30

Anno, nie ma problemu, abyś mi jutro to wytłumaczyła na sesji. Smile

Reszta: Gramy jutro w Młotka. Trzeba się przekonać jak to jest, a nie wysnuwać daleko idące teorie i wnioski. Jak to się mawia: Czas pokaże.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 16th 2008, 17:18

Once again the mighty forum is dead...

The resurrection is seems to be impossible. Five warriors left the dream land and leave it like a no needed thing. Are they coming back again ? Will they stop the enemy which consume this realm ? Are they really leave this world for death ?

Takim małym epickim przerywnikiem uprzejmie zaptyuję się was: CZEMU KURDE FORUM ZNÓW PADŁO ?!?
Codziennie ludzie wchodzą na forum ale nie nie odpisują. Wiem że teraz generalizuje ale nie chce mi się wymieniać kto gdzie nie piszę. Ruszcie dupska !!! Jak wam się nie chce pisać to po prostu powiedźcie że potrzebujecie małego odpoczynku lub podajcie prawdziwy powód abstynencji sesyjnej.

Jak potrzebujecie małej odmiany to zawsze czekają inne autorskie systemy które mogą postać na potrzeby chociażby jednej krótkiej sesji.

Ehh... do kogo ja to mówię.

Z poważaniem
Lavi
Wasz kochany administrator Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 16th 2008, 17:57

Bla, bla, bla...
To chyba jasne. Jak się ludziom będzie chciało to odpiszą i już. Razz Razz
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 16th 2008, 18:14

Ja nie wiem Anno co z tobą ?!? Już nawet specjalnie napisałem żebyś się mnie nie czepiała że mówię ogółem a ty zrobiłaś to mimo wszystko. Przecież było nie było ostatnio prężnie rozwija się twoja sesja a ja chciałem opieprzyć resztę która mimo wszystko wstrzymuję moje sesje.

Jakby nie było to ostatnio znów nasz kochany Rob się opuszcza ale taki już jego urok.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 16th 2008, 18:25

Sorki, to taki jocke był Laughing
Wiem po prostu z autopsii, że ludziom się czasami po prostu nie chce odpisywać na posty. Nie można na to poradzić ani prośbą ani groźbą. Tak jest i już. Więc pozostaje tylko cierpiliwie czekać aż graczy najdzie polot i odpiszą. Ot, takie moje skromne zdanie. Wink
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 16th 2008, 18:30

Dobra ludzie spokój bo nie chce mi się czytać jakiś przekomarzań. Anuś już taka jest i się czepia troszku, więc Lavi taki jej urok ( o sobie nie wspomnę jaki jestem sami oceńcie).

Sam chciałem zacząć coś prowadzić z Warhammera ale muszę was jeszcze na żywo w klimat wprowadzić, a poza tym przy tym systemie potrzebne by było dość dużo dynamiki w grze czego nawet w tej chwili po ludziach nie oczekuję. Więc nawet nie próbuje zaczynać.

A co do zastoju odpisze na każdego posta na jakiego powinienem jeżeli tylko takie powstaną.

A co do DSa czekam na innych. O Naruto nie wspomnę.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 16th 2008, 21:14

No ja do Ciebie nie mam nic Smile Bo pracujesz prężnie odpisując i dopisując coraz to nowe rzeczy do swego uniwersum. Mówiłem przecież o wyjątkach których nie chciałem wymieniać między innymi chodziło mi o Ciebie. Wiem że nie ma nas dużo ale mimo wszystko jakoś nie chciało mi się niektórych bardziej chwalić niż innych bo mogą wyjść kolejne zgrzyty.

Cóż wypada czekać aż coś się ruszy na Cybersesji Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 16th 2008, 21:28

Dobra dobra już tak się nie tłumacz bo nie miałem zamiaru takiej reakcji u ciebie Lavi wywołać. Jestem po prostu ciekaw co inni mają na ten temat do powiedzenia. No i oczywiście jakie są przyczyny tego zastoju, bo jeżeli jest to faktycznie jakiś ważny powód to nawet nie pytam co to bo wiadomo każdemu może coś się nie fajnego przytrafić. Albo jeżeli ktoś niema zamiaru czegoś kontynuować to niech po prostu powie a onni nie będą czekać na odpowiedz z ich strony. Very Happy
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 16th 2008, 21:56

Ja nie piszę, bowiem mi się nie chce. Kiedy mam wolny dzień - mam ochotę, a i to nie zawsze. Myślę, że w święta bardziej się rozruszam. Teraz jednak nie mam specjalnie weny. Czasem coś tam napiszę...tak jak teraz na przykład Razz
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 17th 2008, 15:04

Tak się ostatnio zastanawiam co trzeba zrobić by nasze forum ruszyło z kopa Smile

Nie wiem zapewne naszym szanownym graczom nudzą się obecne systemy i chcą odmiany. A może jest inny powód Very Happy Jakby nie był przydałoby się je poznać. Może znając źródło problemu udałoby się nam go zlikwidować ?!?
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 17th 2008, 15:11

Ja ze swojej strony dodam tylko iż uważam tylko że jak na ilość osób udzielających się czynnie na forum to mamy strasznie dużą ilość systemów. Ja by nie pieprzyła mi się fabuła z innych światów zaistniałem tylko na niektórych z nich.

Więc reasumując według mnie liczba systemów jest duża i każdy powinien znaleźć coś dla siebie bez większego problemu.

Ale nich się każdy wypowie.


Ostatnio zmieniony przez SHEERIF dnia Grudzień 17th 2008, 17:50, w całości zmieniany 1 raz
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 17th 2008, 15:55

Co do systemów obecnych na forum i ich modyfikacji, to uważam, że można dać se siana z wymyślaniem nowych rzeczy. Przecież to jest takie [CIACH], jak dla mnie. Po co co chwilę wymyslać nowe systemy? Przecież jest ich tu tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym, po co robić kupę dziadostwa skoro można zrobić coś raz, a dobrze?
Nie sądzę, że gracze potrzebują odmiany w formie nowego systemu. Zakładam, że będzie tak, jak z Jericho. Zresztą... Wiem z doświadczenia, że dobry system nie nudzi się po kilku tygodniach. Sama w bargla gram 2 lata i z utęsknieniem czekam na każdą kolejną sesję. Podejrzewam, że tutaj Adrian się ze mną zgodzi.
Podsumowując, stwierdzam, że nie trzeba zmieniać niczego, by forum ożyło. Jedyne, co potrzebne to nowi gracze. Bo jak widać, ci "Starzy" są już zmęczeni graniem na forum.

(Anno nie klnij bo jak razie to toleruje ale kiedyś może się to źle skończyć)
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 17th 2008, 17:02

Jericho było dobrze zaplanowanym systemem ale skoro graczom nie chciało się grać bo nie odpowiadał im sposób w jaki mieli to robić to już nie moja sprawa. Mowa tu konkretnie o Michale i Robku którzy nawalili. To uniwersum miałem bardzo dobrze i fajnie przygotowane. Długie miesiące możnaby spędzić grając w to.

Problem nie jest w systemach a w konsekwencji i chęciach do grania w nie.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 17th 2008, 17:45

No weź mnie nie rozśmieszaj...!

Jericho było ok.
Konsekwencja i chęci - nie ma się co dziwić, że tego brakuje. Przecież każdy może nie mieć ochoty przez jakiś czas grać na forum. Ja tą wolę w pełni szanuję.
Dlatego jeszcze raz podkreślam - jeżeli chcesz "ruszyć forum z kopyta" to załatw świeżą krew. To zawsze działa Twisted Evil
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 17th 2008, 18:00

Jeśli mowa o rozśmieszaniu była odnośnie małego [CIACH] to radze się posłuchać. Nie jestem mściwy i nie zrobię nikomu z byle szydzenia ale niektóre rzeczy takie jak wulgaryzmy trzeba tępić, no chyba że to wypowiada postać.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 17th 2008, 18:05

Z tymi wulgaryzmami to Lavi ma rację zwłaszcza że dzisiaj jest dzień bez wulgaryzmów.

Lavi może z Jericho to właśnie wszystko było za dobrze zaplanowane ludzie nie mieli za durzej dowolności. Jakieś relacje już między już były nie można było wszystkiego po swojemu zrobić. To jest dość ograniczające tym bardziej dla graczy którzy są wychowani na rozmowach typu "no to j ide i mówię mu" . Mnie osobiście się podobał pomysł.

No ale mniejsza z tym, jak tych ludzi rozruszać. Niewiem może jakiś power im wstrzyknąć.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Anna Grudzień 18th 2008, 01:00

Oh, my dear.... Stróże moralności się znaleźli. Warci siebie jesteście, doprawdy...;/
A co do tych wulgaryzmów, to ok, zgodzę się że [CIACH] jest niestosowne. Ale dlaczego, na boga, wyciąłeś "w banię" to nie mam pojęcia...

(Anno po co powtarzasz słowo. Wiem że było w cudzysłowiu ale mimo wszystko.)
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 18th 2008, 14:15

Odnośnie Jericha - owszem, system był dobrze zaplanowany i masz tutaj +5 za to. Ale większość rzeczy była narzucana. Kontakty z innymi od razu były wyrobione...z góry musiałem nie przepadać za postacią Roberta. Nie możemy robić sesji, która już ma z góry ukartowaną fabułę i niezależnie od tego jak będziemy grać, wszystko potoczy się swoim pierwotnym torem.
Bardziej już podoba mi się pomysł sesji świątecznej, gdzie fabuła będzie pisała się sama.


Lavi - w najbliższym czasie będziemy musieli poważnie porozmawiać na temat forum, aby faktycznie ruszyć je do przodu.


Sprawa druga: Odnośnie wulgaryzmów.
Nie możemy tępić każdego brzydkiego słowa napisanego na tym forum, nawet jeśli nie jest ono wyrażaniem postaci. Przekleństwa, wulgaryzmy to niestety już część Naszego języka.
Proponuję wzamian wprowadzić zamienniki wulgaryzmów, które powinno dać się ustawić w panelu admina...bynajmniej na "mojeforum.net" tak właśnie jest.
Przykładowo ktoś pisze słowo Kurwa - w zamian pojawia się w poście [Kobieta lekkich obyczajów]

Pozdrawiam.
Kończę swój esej.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 18th 2008, 14:27

Odnośnie sesji Jericho:
- Sesja właśnie miała na tym polegać by się wczuć w świat. Każda z postaci miała mieć jakieś określone relację z innymi a to jak się dany gracz do nich dostosuje to już jego sprawa. Uważam że sesje w których gracz sam tworzy relacje lekko się przejadły. Ja tam bym chciał żeby moja postać była znana innym NPCom tak samo jak jakieś NPCe były znane mi. Np. wiem że ten i ten to mój wróg, ten mnie nie lubi ale szanuje i tak dalej. Jak dla mnie tworzy to wspaniały świat i jego specyficzny klimat dający graczowi poczuć naprawdę że twoja postać jakieś znaczenie ma w świecie już od samego początku. Przecież nawet w filmach złe postaci przechodzą na stronę dobra, tak samo w Jericho stosunek do postaci Robka miał się zmienić po pewnym zdarzeniu którego nie przeprowadziłem. No ale trudno, mogła to być naprawdę ciekawa i interesująca sesja.

Co do wulgaryzmów to nie wyłapiesz wszystkich choćbyś chciał. Poza tym jeśli wprowadzi się zamienniki to np. w sesji gdzie dana postać powinna wypowiedzieć dane słowo pojawi się coś o kobiecie psując klimat. Nie jest do dobre rozwiązanie. Zresztą jawne przyzwalanie poza sesjami sprawi że nasze forum stanie się nie estetyczne. Poza tym kilku z nas nauczy się nie używać takich słów publicznie czekając tydzień na odblokowanie konta. Nawet gdyby taki słowa nawet w postaci zamienników mogą kogoś obrażać i zniechęcić do naszego forum.

Tak, tak 1 ostrzeżenie a potem blok na tydzień.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Michaś Grudzień 18th 2008, 15:03

Lavi napisał:
Tak, tak 1 ostrzeżenie a potem blok na tydzień.

Wydaje mi się, że przesadzasz. To nie jest nie wiadomo jakie forum, aby trzymać tego twardo kupy i dbać o estetykę. Dając bloka na tydzień prędzej stracisz użytkowników i kicha będzie z forum.
Niech każdy przestrzega pewnych wewnętrznych reguł, wiedząc kiedy dopuszczalnym będzie zastosowanie wulgaryzmu.
Jeśli u kogoś będzie się to notorycznie powtarzało - wówczas można go zablokować/ ostrzec/ zbanować... cokolwiek.

Wracając do Jericha. Myślę, że tworząc wcześniej system powinniśmy przeprowadzać ankietę, co gracze najchętniej by widzieli tutaj.
Sesja jest dla graczy, a nie dla MG.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 18th 2008, 15:09

Cóż to zamiast bloku polecimy po Reputacji Smile Lub dodamy dole ostrzeżenia Razz
I dopiero wtedy jak się uzbiera ban.

Co do Jericho, ankieta nie byłą potrzeba przecież od początku było wiadomo że gracie już jakimiś ukształtowanymi postaciami. Innymi słowy "Widzały gały co brały" Smile

Sesja jest dla graczy, a nie dla MG.

To nie ma nic do rzeczy. Sesja jak sesja ma swoje prawa które były od początku określone. Gotowa postać, w którą jak profesjonalni aktorzy gracze starają się wczuć i odegrać.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  SHEERIF Grudzień 18th 2008, 16:46

To ja dodam tylko iż te bany brzmią jak groźba (osobiście mam to w ...) więc upraszam o nie zdziwianie się jeżeli liczba osób na forum spadnie. A należy pamiętać iż nie jest ich zbyt wiele.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Lavi Grudzień 18th 2008, 17:29

Nie no słuchaj ban nie jest po to by odstraszać ludzi tylko trzymać i w ryzach. Chodzi o to że przyjdzie nam się w końcu spotkać takim osobnikiem do którego zwykłe gadanie nie dotrze. I jeśli mu naprawdę nie zależy to w końcu dostanie tego bana a jeśli chce nadal grać to po pierwszym, czy drugim warnie opanuje się i tyle.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :) - Page 2 Empty Re: Zastój... Trzeba ruszyć z kopa albo z kopyta :)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach