Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Michaś (707)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Robson (479)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Anna (476)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
RafciOo (174)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Zero (173)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Fenek (45)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
pczyż (8)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 
Arheros (5)
Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_lcapKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Voting_barKatalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)]

2 posters

 :: Off-Top :: O forum

Go down

Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Empty Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)]

Pisanie  Lavi Grudzień 17th 2008, 18:30

Cóż ciężko nam jest stwierdzić co zrobić by ludzie pisali w sesjach. Czytając ostatni post Sheriffa wydaje mi się że wpadłem czemu tak jest.

Moja skromna teoria:
- Jak powszechnie nam wiadomo to forum jest do grania. Gramy tu w różne ciekawe i rozbudowane systemy autorskie i komercyjne. No właśnie i tu jest problem. Otóż według mnie na tym forum musimy też zacząć gadać do bzdetach zacieśniając więzy między sobą. Czyli innymi słowy musimy ponabijać sobie trochę postów gadając niby głupoty tym samym zachęcając samych siebie do zaglądania tu by ponabijać i zobaczyć co kto napisał.

Wniosek:
- Temat TAWERNA jest i był całkowicie dowolny co do tematu rozmów. Jednakże jeśli ktoś zakłada temat i gada na ten temat a potem schodzi na innych to już lepiej zrobić nowy temat. Po pierwsze będzie łatwiej się odnaleźć w temacie rozmów. Po drugie zawsze ktoś może kiedyś chcieć coś dopisać do danego tematu mając pomysł.

Działania:
- Gadajcie do woli na każdy temat chwaląc jakiś śmiesznym filmikiem, obrazkiem, stroną którą warto odwiedzić.

Ja z mojej strony za chwilę dodam sekcję z śmiesznymi filmikami która była i jakoś zniknęła nie wiedzieć czemu. Nie wydaje mi się żeby to ja ją usunął więc drugim podejrzanym jest Mr P. Ale mniejsza z tym nie ma co się rozczulać nad tym idą przecież święta mamy się cieszyć i sobie wybaczać Smile Z okazji świąt mam też dla was kilka ciekawych ewentów Smile O których wspomnę w odpowiednim temacie.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Empty Re: Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)]

Pisanie  Michaś Grudzień 18th 2008, 14:06

Ja proponowałbym, aby reszta też wzięła się za reklamę forum. To nie jest tak wiele, a jednak parę użytkowników można zebrać.

Druga opcja (częściowo by Lavi) - przekształcić Nasze forum, w forum ogólnotematyczne.
Zrobić nowy dział, gdzie w osobnych forach podzielimy zainteresowania itp. Oczywiście sesje mając nadal na pierwszym miejscu. FOrum jednak nieco ożyje z Naszej strony, a i więcej ludzi się zbierze jeśli o to zadbamy.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Empty Re: Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)]

Pisanie  Lavi Grudzień 18th 2008, 14:59

Odnośnie forum ogólnotematyczne zrobiłem kilka tematów jednak trzeba będzie je pewnie pozmieniać i coś dodać. Nie za dużo nie za mało. Jakie macie propozycję nowych kategorii i co zmienić z obecnych.

Ja sam pomysłu za bardzo nie mam by było dobrze a nie za dużo.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)] Empty Re: Katalizator potrzebny od zaraz... [Dobrze płace :)]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach