Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Michaś (707)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Robson (479)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Anna (476)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
RafciOo (174)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Zero (173)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Fenek (45)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
pczyż (8)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 
Arheros (5)
Forum ginie :( ;( :/ Vote_lcapForum ginie :( ;( :/ Voting_barForum ginie :( ;( :/ Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Forum ginie :( ;( :/

3 posters

 :: Off-Top :: O forum

Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  Lavi Grudzień 30th 2008, 20:19

Słuchaj sam tego nie pociągnę... a szkoda Smile
Jeśli nie ma graczy to ja nic nie poradzę. Staram się zachęcać ludzi ale jakoś boją się spróbować.

No ale faktycznie jak ja odpuszczę to wszystko się sypnie i Cybersesja padnie całkowicie. Tylko powiedz no mi drogi Szeryfie: "Co niby mamy zrobić ?!?" ;/
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  SHEERIF Grudzień 31st 2008, 12:17

Widzisz drogi adminie i to jest właśnie to pytanie na które nie znam odpowiedzi. A szkoda. Jak ostatnio rozmawiałem z Robkiem to powiedział że zabiera się od jutra za odpisywanie, to było parę dni temu, i nic nie wskazuje na to by to zrobił.

No ale nie zamykajmy forum. Sobie myślę niech trwa w uśpieniu i czeka aż jego dni chwały znowu powrócą większe i wspanialsze niż kiedy kolwiek.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  Lavi Grudzień 31st 2008, 15:39

Nie no forum nie mam zamiaru zamykać. A tak fajnie miało być gdy nasze forum byłby wielkie z setkami użytkowników. Mieliśmy mówić potem innym że byliśmy tu od początku Smile

Cóż może jakimś cudem forum nie zginie w zapomnieniu Razz Przypomina mi się film "Niekończona się opowieść" gdzie fantazja ginęła od zapomnienia Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  Michaś Grudzień 31st 2008, 19:45

Nie przesadzajcie, bo od dłuższego czasu o niczym innym nie się nie pisze tylko o agonii, wyginięciu, umarciu, zastrzeleniu, zabiciu i cholera wie co jeszcze, na forum.
To, że użytkownicy przestali pisać było głównie zasługą co raz częstszych przypomnień o tym.
Ludzie będą robili coś lepiej jeśli będą mieli w tym zupełnie wolną wolę, a nie jak co 3 dni ktoś pisze: forum umarło, ble ble.
Komuś się zachce pisać, to napisze. Chęć automatycznie przechodzi jak coś z prostej rozrywki zmienia się w uciążliwy 'obowiązek'.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  Lavi Styczeń 1st 2009, 17:57

Ehh jak zwykle wielki Mr P wszedł uspokoił nasze obawy i poszedł Smile

3 dni... ehe Razz Niektórzy to tu w ogóle już nie zaglądają.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Forum ginie :( ;( :/ Empty Re: Forum ginie :( ;( :/

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach