Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

    Top posters
    Lavi (1392)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Michaś (707)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    SHEERIF (513)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Robson (479)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Anna (476)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    RafciOo (174)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Zero (173)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Fenek (45)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    pczyż (8)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 
    Arheros (5)
    Hobby SHEERIFA - Page 2 Vote_lcapHobby SHEERIFA - Page 2 Voting_barHobby SHEERIFA - Page 2 Vote_rcap 

    Nasi przyjaciele :)



    Hobby SHEERIFA

    5 posters

    Strona 2 z 2 Previous  1, 2

    Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Wrzesień 6th 2009, 12:34

    Witam wszystkich fanów piłki nożnej po długiej przerwie. Wszystkich za nią serdecznie przepraszam, jednak wynikła ona nie z mojej winy. Było to spowodowane zmianą dachu na moim domu rodzinnym przez co nie miałem internetu.

    No ale wracając do tematu. Otóż w nowym sezonie CKW Mała Panew Cynków nie zaczęła najlepiej, powiedziałbym nawet że fatalnie.
    Pierwszy mecz z drużyną Olimpia Huta Stara dostaliśmy ostre baty na otrzeźwienie i uświadomienie sobie, że to już nie "B" Klasa. Jednak nie zrażeni porażką z tą drużyną 6:0 przystąpiliśmy do następnego spotkania w bojowych nastrojach. Ale i tym razem nie udało się urwać punktów drużynie gospodarzy, którą była Sparta Siedlec Duży mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla ekipy z Siedlec Duży.
    Ale i to nie popsuło nam humorów i nastrój w drużynie był bardzo pozytywny, jest lepiej, a nikt z nas się przecież że będziemy wygrywać od razu wszystkie mecze w wyższej lidze.
    Kolejne spotkanie z chłopakami z Płomień Kuźnica Marianowa odbyło się na naszej murawie i tutaj już wszyscy wierzyli w naszą wygraną, że w końcu będą jakieś punkty jednak szanowny pan sędzie postanowił inaczej dając przeciwnej drużynie, aż trzy karne co spowodowało, że spotkanie niestety zakończyło się wynikiem 3:2 dla goście z Marianowa.
    Jednak po tym spotkaniu wiedzieliśmy, że wcale nie jest tak ciężko strzelać bramki w "A" Klasie i na następne spotkanie pojechaliśmy do Olsztyna po wygraną i nie zawiedliśmy w końcu naszych kibiców.
    Po ciężkim boju z Sokołem Olsztyn pokonaliśmy ich na ich własnym boisku 2:1 i cieszyliśmy się jak dzieci z pierwszej wygranej.

    A ostatni mecz z wczoraj to już było po prostu marzenie spotkaliśmy się na własnej murawie z reprezentacją Salos Częstochowa i tutaj pokazaliśmy, że my również potrafimy wygrywać w pięknym stylu.
    I pokonaliśmy ich 4:0!!!!!!!

    CKW rozkręca się i oby tak dalej
    Very Happy
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Wrzesień 14th 2009, 17:05

    Dzięki pracy zespołowej i zaciętości jaką pokazali chłopaki z CKW w meczu z Alkasem Aleksandrią na murawie w Aleksandrii.
    Moja drużyna wygrała trzeci mecz z rzędu w "A" klasie. Ale jak wygrała, aż 5:1 tego drużyna gospodarzy się nie spodziewał.
    Nadal utrzymujemy się w tabeli na 6 miejscu, a przypominam że jest 14 ekip i my jesteśmy benjaminkiem.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Wrzesień 18th 2009, 19:43

    W jutrzejszym spotkaniu mamy znowu wyjść z kompletem punktów, ponieważ rozgrywamy spotkanie z drużyną z Kusiąt, którą znamy dobrze z "B" Klasowych rozgrywek. Spotkania z nimi nigdy nie należały do łatwych jednak zawsze wychodziliśmy z nich zwycięsko.

    A jeżeli kogoś interesuje ciekawy mecz to zapraszam w najbliższą środę do Cynkowa na spotkanie w puchaże Polski z IV ligową drużyną Włodar Częstochowa, którą to rozegramy w tym puchaże pierwsze spotkanie.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Wrzesień 19th 2009, 19:57

    Następne spotkanie CKW zakończone zdobyciem 3 punktów.
    Po zaciętym spotkaniu i dostaniu 3 kartek drużyna z Cynkowa pokonała na własnej murawie Orły Kusięta 4:1 mogliśmy spokojnie zdobyć więcej bramek jednak zabrakło trochę szczęścia. Oni natomiast bramkę zdobyli w ostatniej minucie z karnego. Szkoda mogło być do zera. Ale zwycięstwo i tak cieszy nas wszystkim bardzo, bardzo.

    Następne spotkanie na szczeblu pucharów polski z IV ligowym Włodarem Częstochowa w Cynkowie o 15.30.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Wrzesień 23rd 2009, 19:23

    W meczu pucharowym drużyna CKW zawiodła wszystkich. A najbardziej mnie samego. Nikt nie chciał zagrać podstawowym składem, mówią puśćmy rezerwy niech sobie pograją to taki sparing. Ważniejszy jest ligowy mecz w sobotę. Mówili.
    No cóż mamy efekty z IV ligową drużyną dostaliśmy 15:0 w dupsko.
    Niczego więcej nie można się było spodziewać.

    Jednak najgorsze jest to że po przegranym meczu na temat złej gry innych i tego, że niedobrze się dzieje w klubie miały do powiedzenia osoby które nic nie grają. Bo są słabi do klubu nie zrobili praktycznie nic i plują się za innych.
    Przykre to jest, a dzięki temu zrazili do siebie osoby które im najwięcej pomagają.

    Ale nie ma się co martwić tylko siekierę zabrać ze sobą i wytłumaczyć delikwentom iż są nikim.
    Zapraszam na mecz w sobotę. Zapewniam będzie co oglądać.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  Lavi Wrzesień 29th 2009, 08:57

    He he, widzę że się działo Smile

    I widzę że tylko Adriano tutaj coś pisze ;] Dobrze widzieć że aby jeden jest wierny forum Smile
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 1st 2009, 07:55

    No dziękuję Lavi doceniam.
    A co do ostatniego meczu to dostaliśmy po dupie od Parkitki Częstochówki 3:1 ale szkoda wielka bo mogliśmy wygrać.
    No ale zawsze można się poratować tym, że ich klub istnieje od 1927, a nasz dopiero od 2005.

    Więc CKW nie poddaje się i walczy dalej.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  Lavi Październik 5th 2009, 20:43

    No jak na 4 letni klub to przejście o ligę niżej w tak krótkim czasie zasługuje na szacun Smile

    Nieźle Very Happy Na razie wytrzymać a w następnym sezonie na pewno będzie lepiej Smile
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 6th 2009, 13:41

    Dzięki Lavi za słowa otuchy. Miło słyszeć

    A po sobotnim meczu w Szczekocinach z ich zespołem Sparta Szczekociny był remi.
    Dawno nie było tak twardego meczu faule szły jak woda kartki z resztą też. Sam położyłem kilku typów porządnymi kosami i zaliczyłem pierwszą w życiu żółtą kartkę Laughing
    Szkoda tylko, że spotkanie zakończyło się remisem po zero. Ale nie ma co płakać skład był tak cienki, że szok. Grali ludzie w podstawie, którzy normalnie wchodzą jak prowadzimy ze 4 bramkami.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 17th 2009, 11:08

    Mecz w zeszłą sobotę zagraliśmy na własnej murawie. Mimo niezbyt dobrych warunków pogodowych udało się naszej drużynie pokonać K.S Piast Przyrów 2:3. Wielka szkoda że ja sam nie mogłem zagrać w tym spotkaniu, wiecie studia i nie czułem się najlepiej.
    Dzisiejsze spotkanie na wyjeździe z L.K.S Warta Mstów będzie kolejnym sprawdzianem umiejętności chłopaków z CKW. Może uda mi się zagrać chociaż wątpię bo jakieś choróbsko mnie dopadło.
    Ale jak nie będzie miał kto grać to wchodzę, trzeba wspierać swoich Smile
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 23rd 2009, 14:32

    Kurna panowie i panie kiszka. Graliśmy z tą Wartą Mstów oni spadli z okręgówki. Byłem chory ale wziąłem sobie struj na mecz, a tak jakby nie miał kto grac. No cóż był kijowy skład i musiałem grac cały mecz ledwie przeżyłem to spotkanie. Niby dobry mecz po pierwszej połowie 1:1. A druga polowa to już dyktando sędziów dwie bramki nagrali Warci, a później to oni już grali jak chcieli. Spotkanie zakończyło się niestety 6:2 dla Mstowa. Dawno tak nie przegraliśmy ale utrzymaliśmy 6 miejsce w tabeli i to dobrze.
    Jednak jest nieźle bo oni zapowiadali, że wygrają 8:0.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 25th 2009, 19:45

    No panowie i panie powrót do gry CKW Jedzie z koksem poprzednia porażka nas nie podłamała i lecimy dalej. Wczorajszy mecz rozegrany u nas z Poloniom poraj nasi chłopcy pokazali prawdziwą piłkę i wygraliśmy. Co prawda straciliśmy 2 bramki ale sami strzeliliśmy 5 więc mecz skończył się wynikiem 5:2dal nas.

    Jak widac nie podajemy się i gramy dalej!!!
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Październik 31st 2009, 02:46

    Cholerny zarząd OZPN. przeniósł pierwszy mecz z rundy wiosennej jeszcze do rundy jesiennej.
    Czy ich nie porąbało przecież już zimno jest jak nie wiem, a ci dokładają jeszcze jeden mecz, który będzie rozgrywany pewnie już na śniegu. Szlak by ich trafił ludzie próbują nie chorowac, a tu dokładają ci taki mały test na zdrowie w ekstremalnych warunkach.
    No dobra może nie takich strasznych ale zawsze to już zimno będzie i pewnie większośc drużyn nie będzie miec składów z powodu chorób i lenistwa.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Listopad 2nd 2009, 00:16

    Kolejne spotkanie na wyjeździe, tym razem odwiedziliśmy starych znajomych z "B" klasy Lelowie Lelów niestety poczęstowali nas poza ciulimem jeszcze twardym sportem i niestety porażką.
    Wiele czynników zaważyło na tym że przegraliśmy 1:0 prócz nierównego boiska, moich rozwalonych butów i sędziego który żadnej ręki nie widział ale najgorsze jest to, że nie pokazaliśmy dobrej piłki może zabrakło szczęścia wiele sytuacji stworzyliśmy jednak żadnej nie wykorzystaliśmy i mamy rezultaty.

    Jednak nie ma się załamywac jeszcze jedno spotkanie przeniesione z rundy wiosennej i przerwa od meczy do przyszłego roku. Czas na treningi i ciężką pracę nad sobą.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  SHEERIF Listopad 8th 2009, 19:10

    Kurwa Sorry za wyrażenie. Ale inaczej się nie da nie mogłem zagra w ostatnim meczu wczoraj i kumpel co gra na lewej prze de mną też nie. I co się stało zagrali mecz przeniesiony z wiosennej rundy z najlepszą drużyną i dostali takie baty jakich jeszcze nie było. Nawet mecz z III ligową drużyną w pucharze Polski wyglądał lepiej bo 15:0, a tu z ekipą z własnej ligi dostac 11:1. Porażka totalna.
    SHEERIF
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

    Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  Michaś Luty 8th 2010, 19:01

    CKW Mała Panew! Największym jestem jej fanem.
    Zawodnicy dobrze grają, po meczu się ochlewają.
    Stadion pierwsza klasa, szatnia, prysznic i pół materaca!

    Kiedy zaczynacie grać Adrianie? Mam nadzieję, że uda mi się na jakiś mecz wybrać w tej rundzie. Lavo, co ty na to? ;>
    Michaś
    Michaś
    Poziom 12
    Poziom 12

    Male
    Virgo Goat
    Exp : 707
    SP : 866
    Sława : 13

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  Lavi Luty 8th 2010, 19:41

    Pomyśle ale dopiero jak na dworze będzie +25 stopni Smile
    Lavi
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

    Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

    Powrót do góry Go down

    Hobby SHEERIFA - Page 2 Empty Re: Hobby SHEERIFA

    Pisanie  Sponsored content


    Sponsored content


    Powrót do góry Go down

    Strona 2 z 2 Previous  1, 2

    Powrót do góry

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Nie możesz odpowiadać w tematach