Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Michaś (707)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Robson (479)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Anna (476)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
RafciOo (174)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Zero (173)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Fenek (45)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
pczyż (8)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 
Arheros (5)
Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_lcapOstanie podrygi forumowego dziadygi. Voting_barOstanie podrygi forumowego dziadygi. Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

4 posters

 :: Off-Top :: O forum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 9th 2010, 19:51

Witojcie panocki.
Dzisiaj znalazłem bardzo ciekawą stronę, gdzie ludzie mogą reklamować swoje gry. Pomyślałem, że sam wrzucę tam reklamę. A nóż świdelec ktoś wejdzie, zobaczy i zostanie. Aby zwiększyć skuteczność reklamy i dostać wyróżnienie, Lavi wklej gdzieś tego bannera. Oni wówczas dadzą nas na listę gier po prawej stronie, gdzie znajdują się gry warte wyróżnienia.

Gry w przeglądarce

A tu adres owej strony.
www.wcograc.pl

Ponadto, proponuję skasować paru użytkowników. Nie potrzebne nam są chyba osoby, które i tak tutaj nie wchodzą. O to lista owych osób:
- Michaju, Ami Saru, Mateo4567, Han27, Eenet, barambole z rodzynami, Gogeta, Sain.
Sztuczny tłum zdaje się być zbędny.

Dalej. Popraw listę MG Razz
Wywal obecną i wstaw twój Exalted i NS'a Roberta.

Rozdziały: myślę, że wszystki gry poza Exalted i Neuroshimą, można dać do zakładki Martwe Uniwersa. Tym samym dopisałbym tam obok: Martwe Uniwersa [do ożywienia], by było wiadome, że system jest wolny i można go prowadzić - wbrew pozorom to nie jest takie oczywiste.

Apeluję więc Panowie o porządek, byśmy sobie tutaj posprzątali i w syfie nie grali.
Pomożecie??!!
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 9th 2010, 19:55

W sumie to dobrze gada Mr P popieram go. Przemyślane i dobre postanowienie.
Dajesz admin ze zmianami
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 9th 2010, 20:08

Właśnie pisałem posta i wpadłem na mój genialny plan reklamy forum. Ale nie! Ty musiałeś mi go podkraśćVery Happy.
A na serio wpadłem na ten pomysł co Mr. P już wstawiłem na parę for linka w rubryce"moja strona"itd. Weź Lavi i wrzuć na parę stron/top list baner i trzeba by pomyśleć o zmianie tego wyżej, co nie?
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 9th 2010, 20:29

No wy to umiecie reklamę zrobic jak mało kto chłopaki. Ja będę jeździł po krakowie z banerem na aucie. Ciekawe kiedy mnie pały zgarną za nie legalną reklamę.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 9th 2010, 20:41

Chyba widać już skutki mamy 2 gości:D
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 9th 2010, 20:51

Mission Acomplished Smile
Poprawione wsio.

EDIT:
Co do reklamy to zrobiłem nam reklamę na forum na którym ja gram Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 9th 2010, 20:57

A co z Shoutbox- em?? Bo chyba-raczej-na-pewno było coś o tym kiedyś wspomniane. Czy da się go tu dodać?
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 9th 2010, 20:59

No da się dodać tylko nikt z tego nie korzystał to wywaliłem. Proste.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 9th 2010, 21:00

Na pewno się da. Taki mały, słitaśny z boku, bądź pod spodem.
Lavi, myślę, że przydałby się. Dostępny dla wszystkich.


Jak się znajdzie chwila to się logo nowe zrobi. Wink
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 9th 2010, 21:17

Czat dodany Smile
Layout'u strony myślę że nie trzeba zmieniać bo jest całkiem przyjazny.
Poza tym to jest w chu... roboty.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 9th 2010, 21:18

No Lavi jak tylko znajdziesz chwilę to pierdyknij jakieś nowe logo. Albo podeślij mi pomysł to pogadam z diabłem bo on grafikę studiuje i bawi się w to teraz. Oczywiście jak znajdzie czasu troszkę.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 9th 2010, 23:19

Nowe logo już jest. Jak widać nie jest to arcydzieło.
Interpretację owego loga pozostawiam Wam. W tym przypadku ma ono jakiś głębszy sens, o czym świadczy choćby napis doń dopasowany.

Czekam na komentarze dziubki.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 00:04

Ja pierdykam. Diabła nam nie potrzeba;d i ten tekst, sklania do refleksji;d
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 04:53

Fajne muszę przyzanc. Mnie się całkiem podoba. Sam spróbuję coś wymyślic również.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 13:20

Mnie się wydaje trochę za mroczny i nie pasujący do światów jakie tutaj mamy ale co tam Smile
Jednakże Michaś odwalił kawał dobrej roboty Smile
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 16:28

A ja powiem że nie jest mroczny tylko pokazuje jak człowiek odpływa w świat wyobraźni i znajduje się w fascynującym świecie gry. I nie jest ważne co to za gra jest tylko że się podoba graczowi.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 16:39

Dziękuję Adrian. Jest to słuszne spostrzeżenie na temat kluczowego elementu na tym obrazku.
Obrazek nie miał być mroczny prawdę powiedziawszy. Zobaczyłem go na necie, pomyślałem, że będzie pasował pod względem kolorystycznym. Później doszedł pomysł, że może coś symbolizować. Poza rozpływającym się człowiekiem, świadczy o tym jeszcze napis w prawym dolnym rogu i pole na którym znajduje się ów człowiek.

Kolory dałem, by choć trochę ich było. Wydaje mi się, że nawet pasują, choć znam się na tym jak komuniści na uczciwości.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 16:46

A co myślisz Michał gdyby tak z lewej było dzisiejsze miasto zachodnie wysoko rozwinięte w tle, a z prawej kilka małych obrazków na których np. jest postapokaliptyczny teren ukazany, obok jakiś świat fantazy, coś z przyszłości i może coś jeszcze. Wiesz chodzi mi o to by pokazac, że człowiek ze zwykłego świata ma ogrom możliwości gdzie się znajdzie i kim będzie jak już odpłynie.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 16:54

Nie wiem, czy jestem taki zdolny. Mogę popróbować, choć teraz robię Ci sygnaturkę właśnie. ;p
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 16:58

Jeśli chodzi o te obrazy z wyobraźni to mogą być w formie jakby wypalonych obrazów.

EDIT:
Twisted Evil Ohhh Yeah 17 LEVEL Very Happy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 17:02

Jaką sygnaturkę Michał?? Dla mnie nic mi na ten temat nie wiadomo.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 17:06

Sygnatura -- Takie obrazek do podpis Razz
Pewnie chce zrobić do autopromocji naszego małego forum.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 17:22

Nie bo ja zrozumiałem, że to jakąś specjalnie dla mnie robi.

Nie obraź się Lavi ale nie musisz mi tłumaczyc co to jest sygnatura. Wiem że jestem ze wsi na ale coś tam wiem.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 17:45

E tam do promowania forum - tutaj musiałbym być zajebistym elo gościem. Z resztą jeden banner już jest. Nawet animowany.
Chciałem zrobić Adrianowi, by z gołą dupą po tematach nie latał. Wink
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 17:50

Zatkało mnie:D przez 2 min nie mogłem nic zrobić tylko się śmiać. Może to przez stereotyp Chucka, nie lepszym rozwiązaniem byłby np. Clint z Brudnech Harego i ta scena gdzie sam ze swoim Magnum udaremnił napad na bank?
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Ostanie podrygi forumowego dziadygi. Empty Re: Ostanie podrygi forumowego dziadygi.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 :: Off-Top :: O forum

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach