Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Michaś (707)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Robson (479)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Anna (476)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
RafciOo (174)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Zero (173)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Fenek (45)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
pczyż (8)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 
Arheros (5)
Za wschodnią granicą. Vote_lcapZa wschodnią granicą. Voting_barZa wschodnią granicą. Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Za wschodnią granicą.

2 posters

Go down

Za wschodnią granicą. Empty Za wschodnią granicą.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 18:02

Napisane jakoś w II klasie po interwencji wojsk komuchów w Gruzji. Gówno na ten temat wiedziałem, acz wypowiedzieć się musiałem. I tak o to powstał ten krótki felietonik, który obecnie jest nieaktualny. Temat zakurzony i odrzucony w niepamięć. Ale przypomnieć go sobie warto.

__

I po wakacjach. Gorące lub też nie…mało istotne. Ważne natomiast jest to, że wreszcie doszło do konsensusu w sprawie tarczy antyrakietowej. Znaczy, rzekomo do niego doszło. Rosja jako państwo trzecie również do czegoś doszła (jak zakręcić Polsce kurek od gazu).
Lecz jeszcze ciekawsze rzeczy dzieją się w Gruzji, gdzie tamtejsza Gruzja podejmowała u siebie gości zza północnej granicy, którzy mają pretensje, że na kawę wpycha im się jeszcze NATO. I na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco: Rosja walczy o „niepodległość” Abchazji i Osetii Płd., Gruzja o swoją niepodległość, USA w imieniu demokracji, a Polska, Niemcy i Hiszpania zgapiają z ‘Americanos’ na co dowodem jest obecność ich statków na Morzu Czarnym. „Przypomnę - żadne z tych 4 krajów nie znajdują się nad Morzem Czarnym”. Uspokoję jednak, sierpień 1920 Nam się nie powtórzy. Warto natomiast zwrócić uwagę jak ten świat jest zabawnie skonstruowany. Kiedy w 1939r, we wrześniu Niemcy napadły na Polskę, Anglia i Francja Nas oszukały siedząc bezczynnie. A teraz my jesteśmy w gronie krajów, które oszukują słabsze kraje. To świadczy o Naszej wysokiej pozycji na świecie…awansowaliśmy.

A jak Wy widzicie awans Polski na przestrzeni dwóch ostatnich lat? Musicie przyznać, że coś się zmieniło. Na gorsze, czy na lepsze...tutaj pewnie opinie są podzielone.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Za wschodnią granicą. Empty Re: Za wschodnią granicą.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 18:47

Jak można powiedzieć skoro wszystko poza dochodami idzie w górę, a najbardziej akcyza, Ja wiem że z tego państwo ma około 40% przychodów, no ale bez jaj całą wieczność tak nie będzie. Muszą poszukać innego źródła utrzymania.

Ostatnio gdzieś wyczytałem że w polsce znaleziono duże złoża ropy. "Tylko patrzeć jak ameryka zapuka do nas z misją pokojową".
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Za wschodnią granicą. Empty Re: Za wschodnią granicą.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 18:53

Tak, też to wyczytałem. Zdaje się, że byłoby to błogosławieństwem dla tego kraju. Amerykańce Nas nie tkną, o to bym się nie martwił. Ale od tej pory będą pewnie bardziej skorzy do współpracy. Dziwne... ;>
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Za wschodnią granicą. Empty Re: Za wschodnią granicą.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach