Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Michaś (707)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
SHEERIF (513)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Robson (479)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Anna (476)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
RafciOo (174)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Zero (173)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Fenek (45)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
pczyż (8)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 
Arheros (5)
The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_lcapThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Voting_barThe Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

5 posters

 :: Off-Top :: Tawerna

Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 18:47

Myślę, że ten temat winien być tutaj obowiązkowy. Jako że znamy się dość dobrze i często grywamy powinniśmy zapisywać najmocniejsze teksty jakie na sesjach padają. Temat dość popularny, a także przynosząc wiele frajdy.

Zacznę od mojego numer jeden. Chciałbym z góry podziękować Rafałowi i Michałowi za ten dialog. Very Happy

Widząc wielką chmurę tornada przed sobą. Michał bodaj stwierdził, że zbiera się na burzę.
[Rafał] - Jesteś Kret.
[Michał] - Sam jesteś kret. I zaraz Cię wypierdolę z tego samochodu.
[Rafał nieco zawiedzionym głosem] - ...Jarosław Kret

Michał M., prowadząc swoją pierwszą sesję w NS'a. Mężczyzna kocha się z kobietą w ciemnej alejce. Gracze podbiegają chcąc uratować białogłowę. Oczywiście oponent został przepędzony, na co kobieta:
[MG] - No panowie? Który chce sobie zapakować?

Znowu Michał M.
- Pająki nie mają głowy.


Dawać Panowie. Co pamiętacie. Ino ładnie wklejać i czytelnie. Smile
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Robson Luty 10th 2010, 18:51

-Pająki nie mają głowy Ten tekst owni na maxa! Razz

Gubał: Jaką pałą on go.. (pamięta to ktoś jak to było? Very Happy)
Wszyscy: 25cm.
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  RafciOo Luty 10th 2010, 18:52

Co do pająka to chyba szło tak:

MM: Wyskakuje wam pająk! co robicie?
BG: Strzelam w głowę.
MM: Ale pająki nie mają głowy.
RafciOo
RafciOo
Poziom 6
Poziom 6

Male
Libra Horse
Exp : 174
SP : 169
Sława : 3

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  SHEERIF Luty 10th 2010, 18:52

Parę takich powiedzonek i zdań z sesji i nie tylko ode mnie.

-Rozchmurzcie się do cholery! Stoicie jak knury podczas przesilenia "Michał P"

-Są takie przypadki że garbaty garbatego kładzie na łopatki.

-Mówi się że jak ktoś ma pech to i w dupie palec złamie.

-"Ofiary są liczone w cenie" Rafał

"mistrz ciętej riposty kategorii szkolno-przedszkolnej" Michał P.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 19:15

Z Gubałą to był coś na temat tego że ktoś tam wyrwał Amy bodajże a ona była uznawana za dość nieprzystępną i bardzo bardzo niebezpieczną babkę. Więc zdziwiony jak nie wiem co mówi:

- Jakim ch...em on ją wyrwał ?
- 25 cm (Inteligenta odpowiedź jednego z graczy)

Ew. to Gubał dał odpowiedź a ktoś inny się pytał. W każdy bądź razie tak szedł dialog.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Michaś Luty 10th 2010, 19:29

Szczyrk. Gra ze Ślązakiem.
Postać Laviego chciała dowiedzieć się skąd jest nowy członek drużyny. Dodam, że ów członek grał pierwszy raz w RPG.
Lavi: Skąd jesteś?
Śląsk: Z New Jersey
Ja: Jak to z New Jersey? Tu Ci pisze...z Detroit jesteś.
Śląsk: Aaa! No ale w New Jersey byłem na robocie 6 lat.

I kultowe dwa teksty.
- 13. To chujnia...nie?
- Co? Zaś mom kuloć?

EDIT::
Właśnie, że nie. Zwróciłem mu uwagę, bo siedziałem obok niego. Wskazałem mu pochodzenie na karcie.


Ostatnio zmieniony przez Michaś dnia Luty 10th 2010, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Luty 10th 2010, 19:41

Nie tak do końca to było Smile
On się potem skapnął widząc na karcie że jest z Detriot mówiąc.
- A nie... jestem z Detroit.. ale w New Jersey pracowałem 6 lat Razz
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Michaś Luty 14th 2010, 15:30

A z wczorajszej sesji ktoś coś pamięta ciekawego? Ja jakoś nie bardzo mogę sobie przypomnieć, choć wiem, że trochę się pośmialiśmy.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  SHEERIF Luty 14th 2010, 16:28

To ja może z innej beczki Michaś na sesji w "Bargla"
Jako że grał młodym przystojnym kolesiem, a potrzebny nam był ktoś kto uwiedzie starszą kobietę to wybraliśmy jego.
A ten kiedy pierwszy raz babkę na oczy zobaczył wypalił tekstem.

-O, schudłaś.

I więcej już nie trzeba mówic.

A przed spotkaniem z nią cwiczył całą noc uprawianie miłości z inną kobietą, a wyglądało to różnie siedział na niej i ją ujeżdżał jak konia klepiąc ja po tyłku i inne ciekawe rzeczy z nią robił.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Marzec 15th 2010, 14:10

Tekst z innego forum ale wart przeklejenia Smile

Znudzony gracz wędrowaniem po lesie postanowił porobić sobie trochę jaj.

Gracz: Jestem w lesie tak ?
MG: Tak w gęstym lesie.
Gracz: Są drzewa ?
MG: No przecież to las.
Gracz: A jest na drzewach mech ?
MG: No jak to w lesie.
Gracz: No to wsiadam do "mech'a" i rozpierdalam ten las w chuja Smile

Gdyby ktoś jednak nie wiedział co to "Mech" to w tym drugim znaczeniu chodzi o wielkiego mechanicznego robotach podobnego do tych w Japońskich Anime. Aczkolwiek te są nieco mniej fantazyjne Smile Tu macie link: https://www.youtube.com/watch?v=nJU4iA4TWIs
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Michaś Marzec 15th 2010, 16:20

A to nie padło też przypadkiem na sesji w D&D u Dungera? ;>
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Marzec 16th 2010, 21:22

Ta ale nie mojego autorstwa Smile Widziałem to na Lastinn.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Kwiecień 6th 2010, 21:40

Scenka #1:
Adrian: "Ile macie obecnie wojsk zdolnych do walki ?"
MG: "Generał rzuca tam jakąś liczbą"
Adrian: "Pizg...!!!, Rozjebała się o ścianę... Bo ja jej nie łapałem" xD

Scenka #2:
Postać Michała wpada do domku w mieście w którym panuje śmiertelna zaraza.

Michał: "Pojebało Cie... Kluski robisz... w takim momencie ?!?"

Scenka #3:
Ten sam domek tyle że nieco później.

Michał: "A co z moim synem ? Gdzie on jest ?"
Adrian: "Ale przecież ty masz córkę ?"
Michał: "Serio ?"

Scenka #4
Rozmowa poza grą (rozmowa jest uproszczona i zapisana tak by trzymała się kupy. No i żeby była śmieszna)
Michał: "Moja postać musi doznać szoku żeby się odmienić"
MG: "Całe twoje miasto zostało wybite przez śmiertelną zarazę. Mało kto przeżył"
Michał: "Nie to musi być coś bardziej osobistego"
MG: "Twój przyjaciel z którym podróżujesz przez ponad 60 lat nie żyje"
Michał: "Nie to musi być coś naprawdę osobistego"
MG: "No dobra chomik Ci zdechł"
Michał: "Mój chomik ?"
MG: "Tak, Jacuś nie żyje"
Michał: "Tylko, nie Jacuś"

Scenka #5:
Martwy koleś w czerwonej zbroi i hełmie.
Adrian: Zdejmuje mu hełm
MG: No widzisz jakiegoś kolesia z blond włosami zaczesanymi do tyłu
Adrian: Zakładam hełm z powrotem
MG: (no comment)


Ostatnio zmieniony przez Lavi dnia Kwiecień 8th 2010, 13:59, w całości zmieniany 2 razy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  SHEERIF Kwiecień 7th 2010, 14:13

Najbardziej i tak śmieszy mnie ostatnia.
Ale oczywiście wszystkie są the best of the west. Kurde kupa śmiechu była na tej sesji jak nie wiem co.
Pozdrawiam całą ekipę Poważnego Michasia rzucającego teksty z "Czosnka" Kurwichrysta/Wilsona i Piotrusia Very Happy
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Kwiecień 8th 2010, 13:57

Wstaw to co ty miałeś na temat pewnego incydentu zwanego "Operacją Czarno-Białą" xD
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Michaś Kwiecień 8th 2010, 17:06

No, nie da się ukryć. Jednak z zabawniejszych sesji dla mnie. Jeszcze cytaty z Kapitana Bomby. Oglądałem przed chwilą ten odcinek - mistrzostwo.
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Listopad 21st 2010, 13:46

Neuroshima. Sesja prowadzona przez Wilson'a. Lee i Paul są incognito w grupie sekciarzy medytując i gadając dziwnie całymi dniami. Paul od początku wyraża dezaprobate związaną z pobytem tam dlatego udaje niemego. W końcu każdy z nich losuje przedmiot i ma go opisać "Dobrą Mową" która jest tak śmieszna i dziwna że aż straszna. Tuż przed nimi jest 50 innych sekciarzy którzy mają opisać ten przedmiot. Gdy przychodzi Paul'a kolej wstaje unosi do góry licznik geigera i krzyczy.

Paul: TO... JEST... GÓWNO. Pierdole to. Nie wytrzymam tu już ani minuty dłużej. Jesteście pojebani. itp. itd. (długie wywody ubliżające wszystkim dokoła)

Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Grudzień 11th 2010, 05:21

Neuroshima

Pablo wskakując na plecy Nowak'a przeskoczył z walącego się żurawia na budynek zostawiając go tym samym na żurawiu. Nowak cudem przeżywając całe zajście chciał go uderzyć przez kolejne kilka dni. W bazie B16 podczas pierwszego spotkania Nowak'a z panią Kapitan. Nowak stał na przeciw pani Kapitan a Lee i Paul kilka metrów dalej.

Nowak: Jestem... (przedstawiał się)
Paul: Godzilla
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Kwiecień 4th 2011, 04:36

Sytem "Star Wars" Michaś i Pablo będąc na planecie Hoth na której jest mnóstwo śniegu i lodu dostali od swojego mistrza paczkę do popilnowania. Paczką okazał się jakiś artefakt Jedi który z niewiadomych przyczyn wydzielał ciemną stronę mocy. Dodatkowo przedmiot zdawał się mówić do tych którzy przebywali w jego pobliżu słowa w stylu "zabierz mnie, otwórz mnie" itp. itd. Pablo zostawił przedmiot i wyszedł z stołówki za michałem którego postać szczególnie jest podatna na ciemną stronę mocy. Po krótkiej chwili pablo mówi do michała:

Pablo: Ty ten przedmiot do mnie gada.

Michaś napomknął do niego czy nie mógłby się nad tym zastanawiać gdzieś idzniej lecz ich rozmowe przerwało wejście dziewczyny z tymże przedmiotem. Michaś oburzony obecnością tego przedmiotu w jego pobliżu.

Michał: Wyjdź mnie z tym stąd.
Tanaka: Ale czemu?
Michał: Po prostu wyjdź.
Tanaka: Ale o co chodzi?
Michał: On mówi że ten przedmiot do niego gada więc sama rozumiesz.

MG: No comment... ^^

Rozmowa uproszczona i zapewne bardziej śmieszna dla tych którzy tam byli i pamiętaj, nie mniej jednak warto sobie zanotować to wydarzenie.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Lipiec 19th 2011, 02:23

Neuroshima Smile

Gracz złapany przez gang. Panikujący NPC' - kobieta. W końcu szef gangu mimo szczerych chęci nie wytrzymuje i zabija NPC'a. Inny mało rozgarnięty członek gangu spogląda pytająco na szefa ten kiwa głową mówiąc.
- No dobra.
Po tych słowach NPC zabiera ciało martwej kobiety i wychodzi uradowany. Na co gracz:
- Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko stygną ^^
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Robson Listopad 13th 2012, 23:37

Coś pięknego cholera... aż się łezka w oku kręci Smile ze śmiechu, czyta się z otwartą gębą Very Happy
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  SHEERIF Listopad 14th 2012, 19:52

A żebyś Robson wiedział mało nie spadłem z krzesła jak sobie czytałem i przypominałem te sytuacje z sesji. Po prostu nie wyobrażalnie śmieszne zdarzenia.
I zapyta ktoś jak inteligentni ludzie mogą się aż tak bardzo idiotycznie zachowywac?
A ja odpowiadam bo mogą hehe
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Lavi Listopad 23rd 2012, 17:38

Widzę że niektórzy z nas nie zapomnieli o tym miejscu :]

Przyholowałbyś kiedyś swoje dupsko panie Szeryfie. Dawno się nie widzieliśmy a o graniu to już nie wspomnę. Chyba że znów hodujesz brodę i zjawisz się dopiero na święta z prezentami Very Happy
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  SHEERIF Listopad 24th 2012, 03:51

Trochę hoduję w sumie to od wesela w zeszłym miesiącu ale to jak na minie nie wiele z resztą znasz mnie już od dawna więc sam wiesz:)

Chętnie tylko jakoś termin muszę konkretny znaleźć bo czasu za dużo nie ma.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki. Empty Re: The Best of Nasze Sesje. - just kwiatki.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Off-Top :: Tawerna

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach