Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Michaś (707)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
SHEERIF (513)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Robson (479)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Anna (476)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
RafciOo (174)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Zero (173)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Fenek (45)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
pczyż (8)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 
Arheros (5)
Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_lcapEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Voting_barEpizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

4 posters

 :: Uniwersa :: Naruto :: Wszyscy

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Robson Wrzesień 20th 2008, 13:19

-Ja z jakimś kolesiam z wodospadu.. Ta dziwczyna jest conajmniej dziwna.. Szkoda ze nie jestem z Kenjim. Pierwsze co pomyślał.

Podejde do nich i sie przywitam. Podszedłem najpierw do dziewczyny.
-Czesc jestem Haruki. Witam w grupie.
Nastepnie do chłopaka mówiąc to samo i podając mu ręke. Gdy juz sie przywitałem witam sie z senseiem o ile jest gdzies przy nas (a nie przy hokage rzecz jasna - jesli tak to czekam az sam podejdzie do nas)

Gdy całą oficjalke skocze.. Ide pogadac z Kenjim.
-Siema Kenji.. Co tam słychać moze znajdziesz potem czas na mały pojedynek przydało by sie nam troche potrenować. W dodatku dawno cie nie widziałem.
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 20th 2008, 14:51

Orino przywitała się z nowym członkiem jej drużyny skinieniem głowy i króttkim:
- Jestem Orino.
Ten sam gest uczyniła w stosunku do sensei'a. Nie mówiąc nic czekała na rozwój wydarzeń.
(Michał napisz mi coś o tym chlopaku z wioski Wodospadu...)
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Michaś Wrzesień 20th 2008, 16:13

Danashi zignorował wyciągniętą dłoń Harukiego i przeniósł swe spojrzenie gdzieś do góry. Sprawiał wrażenie nadętego bufona lub jak kto woli, zarozumialca. Orino już go znała z widzenia, więc był dla niej nieco bardziej miły.

Kiedy wszyscy złożyli sobie prowizoryczne powitanie przemówiła Tsunade - Na tę chwilę jesteście wolni. Nie zmarnujcie tego czasu jaki macie. Wasi nowi sensei pokażą Wam nowe kwatery, gdzie spędzicie najbliższy rok. - odwróciła się na pięcie wchodząc po schodach do pałacu. Reszta ludzi rozmawiała ze sobą lub opuszczała plac.

Sensei, który został przydzielony drużynie 11 podszedł do Orino i Danashiego mówiąc. - Za mną - nie było go stać na nic więcej. Po jego wyrazie twarzy, widzieli, że sam czuje się zakłopotany. Nie dało się ukryć --- był świeżakiem jeśli chodzi o pracę z młodymi ninja. Ruszył do wyjścia wiedząc, że drużyna sama zanim podąży. Nie chciało mu się specjalnie teraz wygłaszać przemówień.

Do Kenji'iego podszedł Haruki witając go. Ten jednak musiał teraz wybrać: albo rozmowa z Nim albo z Tsunade, która od dłuższego czasu miała głowę zawaloną obowiązkami. Wszyscy w sumie widzieli znużenie malujące się na jej twarzy (oraz gigantyczne piersi).
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Anna Wrzesień 20th 2008, 17:06

Super - myślała Orino - miłam nadzieje, że mój sensei będzie kimś potężnym, kto nauczy mnie wspaniałych technik. Ten zaś wygląda jakby trafił tu przez pomyłkę. Czarno to widzę - pogrążona w ponurych myślch szła za nauczycielem.
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Lavi Wrzesień 20th 2008, 18:16

Kenji na szybko przywitał się z Haruki mówiąc.

- Witaj Haruki. Wybacz ale muszę się koniecznie spotkać z Tsunade, pogadamy innym razem. - powiedział biegnąc truchtem by spotkać się z Hokage. Nie było czasu do stracenia, musiała wiedzieć co się stało i w jakiej są sytuacji. Potem wypadałoby dołączyć do drużyny międzynarodowej która jest pewnie teraz w miejscu w którym mieli się spotkać. Nie wiadomo ile leżał na ziemi, prawdopodobnie już ruszyli albo ruszą w miejsce ich misji. Potem wyśle im wiadomość gdzie się spotkają teraz trzeba pogadać.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Robson Wrzesień 20th 2008, 18:50

-No super.. ja do niego coś mowie a ten mnie totalnie olał. Heh jacy ci ludzie dziwni.. no trudno..
Pomyslal Haruki i ruszył wraz ze swoja druzyną zeby zobaczyc gdzie przyjdzie mu spedziec cały rok.
Robson
Robson
Poziom 10
Poziom 10

Male
Pisces Goat
Exp : 479
SP : 547
Sława : 3

Powrót do góry Go down

Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna] - Page 2 Empty Re: Epizod I - Co dalej? [Lavi / Anna]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Uniwersa :: Naruto :: Wszyscy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach