Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Lista Mistrzów
Warhammer - SHEERIF
Naruto
- Brak mistrza
Resident Evil - Brak mistrza
Neuroshima Brak mistrza
Wampir - Brak mistrza
Dragon Story
- Lavi
Underfantasy - Lavi
Cyberpunk - Lavi

Top posters
Lavi (1392)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Michaś (707)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
SHEERIF (513)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Robson (479)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Anna (476)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
RafciOo (174)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Zero (173)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Fenek (45)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
pczyż (8)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 
Arheros (5)
PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_lcapPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Voting_barPKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Vote_rcap 

Nasi przyjaciele :)



PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

5 posters

 :: Uniwersa :: Naruto

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  SHEERIF Listopad 5th 2008, 21:22

Lavi co do Jericho to SHEERIF mi odpowiada, tak z racji mojej ksywki. Co do dłudości postów i tego jak osoby się wypowiadają to zupełnie inna sprawa, niekażdy po prostu nie są tak utalentowani jak inni i tyle. Chociaż niewiem ile kto, że tak powiem postuje, na ilu forach i tak dalej ale większości z nas to młode osoby. W moim przypadku z króykim starzem na forach, a druga sprawa, że piszę na klawiaturze dości wolno jak na dziecko z przełomu XX i XXI wieku więc proszę o troche tolerancji. Chociaż z racji mojego wieku raczej takowej nie powinienem oczekiwać. No ale co ja moge jestem najkrucej na tym zacnym forum i będę to podkreślał jeszcze przez jakiś czas. A co do tego że Ania chce być zła to nic nowego, może to przez to że jest w wieku buntu Smile Ale jak ktoś ją utemperuje i pokaże że bycie miłym i sympatycznym ma wiele zalet, może wtedy zmieni zdanie.
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  Anna Listopad 5th 2008, 21:50

Słuchaj no, Sheerif. Co ty sobie myślisz, że jak napiszesz małym druczkiem to nie przeczytam? Ja ci dam "w wieku buntu"! W wieku buntu to ja byłam w 6 klasie podstawówki. Teraz jestem normalnym człowiekiem o określonych upodobaniach i to jakimi postaciami gram zależy wyłącznie od mojej ochoty. I nawet nie prbuj mnie "utemperować" bo źle na tym skończysz. Twisted Evil Razz
A tak poważnie, kochanie, to mam nadzieję, że moja posać nie będzie miała wpływu na nasze relacje, tak jak to było wcześniej, dobrze?? Wink
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  SHEERIF Listopad 5th 2008, 22:04

No oczywiście że nie. To miałbyć taki mały żart, a to że małym druczkiem napisane to miało to jeszcze podkreślić. ( przeczytaj kochanie co masz w prywatnych zachowaj dla siebie). Mamy nowego członka który mi się żali że niemoże nic napisac, ani posta ani nic i niewiem co mu poradzić bo ani zamnie moderator, a tym bardziej admin. Neutral
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  Lavi Listopad 5th 2008, 22:14

Cóż na nowych użytkowników dostępne są tylko dwa miejsca na pogaduszki które wymieniłem w NOWOŚCIACH. Lecz jeśli to twój znajomy to myślę że można mu zaufać Razz

A od utemperowania jej charakteru to będę raczej JA Razz
Jakiś czas temu postanowiłem sobie że pokaże Annie co to znaczy być miłym i jakie płyną z tego korzyści.
Kilka razy dostało mi się na tym forum za to ale co tam, jak mi się uda to Adrian mi postawi porządne piwko za to Smile

BTW: No dłuższego nicku to chyba sobie nie mógł wymyślić ;/
Ehh, nie jestem za takimi długimi nickami gdyż źle to będzie się przedstawiać w statystykach z lewej strony.
Lavi
Lavi
Poziom 17
Poziom 17

Male
Pisces Cat
Exp : 1392
SP : 2045
Sława : 16

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  SHEERIF Listopad 5th 2008, 22:21

Aja uważam że nie można jak najbardziej BaZIak Krwawy powinien być izolowany Od społeczeństwa Grubym murę siatką pod napięciem i wściekłymi psami hehe
SHEERIF
SHEERIF
Poziom 10
Poziom 10

Male
Taurus Dragon
Exp : 513
SP : 594
Sława : 13

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  Michaś Listopad 5th 2008, 22:41

Skończcie już pieprzyć farmazony, bo od tematu odbiegacie jak Nasi politycy od polityki.
Bambarył z rodzynem, czy jak to się tam pisze właśnie wysłał mi PW - odesłałem go do odpowiedniego tematu.

P.S
Lavi, zacznij mi w końcu Naruto prowadzić Razz
Michaś
Michaś
Poziom 12
Poziom 12

Male
Virgo Goat
Exp : 707
SP : 866
Sława : 13

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  Anna Listopad 5th 2008, 22:43

Taaa... A ty napisz posta do mnie i do robka!! Razz
Anna
Anna
Poziom 10
Poziom 10

Female
Capricorn Horse
Exp : 476
SP : 159
Sława : 8

Powrót do góry Go down

PKT Jutsu w odniesieniu do stopni. - Page 2 Empty Re: PKT Jutsu w odniesieniu do stopni.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Uniwersa :: Naruto

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach